Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Status nie spełnia swojej funkcji

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Status nie spełnia swojej funkcji

  Po ustawieniu statusu "Pogadam" i rozłączeniu się z siecią, serwer GG nie prezentuje mnie jako niedostępnego. W efekcie ludzie nadal do mnie piszą, przekonani że nie odpisuję im ze złośliwości, bo nawet po 15 minutach nadal jestem "widoczny". Kiedyś to działało tak, że status sam się zmieniał na "zaraz wracam" po ustawionym czasie, ale nie było możliwości, żeby osoba rozłączona od dłuższego czasu nie była "niedostępna". Po co więc w ogóle ten status? To samo tyczy się innych osób, tak naprawdę to zdecydowana większość osób w katalogu jest rozłączona, tylko że sporo z nich wyświetla się jako "Pogadam", zapewne tak to działa, żeby stworzyć iluzję popularności komunikatora.

  #2
  To status, który się różni od pozostałych i nie zmienia po rozłączeniu... raczej nikt by nie chciał żeby się zmieniał i żeby nikt nie napisał tylko dlatego, że odłożyli telefon na 5 minut. Chyba nigdy się nawet nie zmieniał jak inne statusy. Tak mi się przynajmniej wydaje.
  Skoro ustawiasz Pogadam to znaczy, że zapraszasz innych do rozmowy... więc piszą. Zmień sobie status na "zaraz wracam" jak nie chcesz żeby akurat pisali i po problemie.

  Komentarz


   #3
   wersja gg na pc zmena status z pogadam na inny... wystarcy w ustawenah podac po ilu sekunadah i na status zeby system zmenil status
   casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
   mam numer GG 73977622

   Komentarz


    #4
    Jak na telefonie przełączysz GG na inną aplikację lub po prostu powrócisz do pulpitu, to po maksymalnie 40 sekundach następuje rozłączenie z serwerami GG, a wiadomości odbierasz w tak zwanym trybie push. Aby co chwila nie zmieniał się Twój status na niedostępny, gdy odkładasz komórę na chwilę na stół, mamy sztuczne podtrzymanie statusu. Jeśli nie chcesz być widoczny dla innych, zmień sobie status na niewidoczny albo zanim rozłączysz się z internetem, wyloguj się z GG.

    Komentarz


     #5
     Zamiast na niewidoczny lepiej zmienić na Zaraz wracam. Nikt się nie będzie denerwował, że nie odpisuje od razu.

     Komentarz

     Pracuję...
     X