Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mój status GG nie wyświetla się znajomemu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Mój status GG nie wyświetla się znajomemu

    Witam... mam problem, który występuje na GG dla Androida 3.3.1 build 20004. Gdy mam zaznaczone status dla nieznajomych wszystko jest ok, ale jak odznacze ta opcje to co najmniej jeden ze znajomych, którego mam na liście kontaktów nie widzi mojego statusu (dostępny) oraz opisu:/ Nie wiem czemu tak jest, licze na pomoc

    #2
    Najpewniej masz go na liście kontaktów oznaczonego jako osobę, przed którą chcesz się ukrywać. Niestety mobilne GG nie potrafi (już) zmienić tego ustawienia, a GG 11 jest jeszcze zbyt wybrakowane pod tym względem, więc ustawienia tego kontaktu zmienisz tylko z poziomu GG na PC starszego niż wersja 11.

    Komentarz


      #3
      heh... a wiadomo coś czy ta opcja pojawi się na nowym gg?? Bo temat o tym ucichł i nic nie wiadomo:/

      Komentarz


        #4
        nie wiem jak na mobilnym, ale na desktopie jeśli nie wróci, to na bank ludziom się to nie spodoba (tak samo jak poprzednim razem gdy ją usunięto)

        Komentarz


          #5
          skoro na deskopowym będą musieli wprowadzić to na mobilnym pewnie też się to pojawi, bo ciekawe jak zrobią synchronizacje tego wszystkiego, no ale rozmowa zaczyna wykraczać poza obowiązujący temat;P

          Komentarz


            #6
            Świadomie została ta opcja usunięta i niestety nie jestem pewny, czy opcja wróci. Na ten moment możesz zrobić tak jak pisze Qrix, żeby odkręcić problem lub prześlij mi na priv swój numer GG to poprawię wpisy na liście kontaktów.

            Komentarz


              #7
              problem już mnie nie dotyczy, bo postanowiłem zmienić numer

              Komentarz

              Pracuję...
              X