Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ankieta kolorystyki chatów w ciemnej skórce

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • MPJ93
    odpowiedział(a)
    na razie najwięcej głosów jest za drugą wydaje mi się, że najlepsza, ale nie dlatego, że są tam kolory jakie są, najlepsza jest dlatego, że dzięki takim różnym kolorom rozmowa się nie zlewa i odrazu widać kto co napisał, fajnie by było gdyby użytkownik sam wybierał kolor, bo wiadomo, ile osób tyle zdań, a tak to każdy sobie zrobi jak będzie chciał i wszystkim będzie pasować a co do koloru drugiej opcji... kolor można zmienić, ważne by się rozmowa nie zlewała, tak jak w 1 i 3

    Zostaw komentarz:


  • Bestia.
    odpowiedział(a)
    Druga wersja

    Zostaw komentarz:


  • Boss
    odpowiedział(a)
    Druga wersja. Właśnie ten żółty jest fajny, a jakby tak zrobić możliwość konfiguracji kolorów przez użytkowników samodzielnie?

    Zostaw komentarz:


  • Pomurnik
    odpowiedział(a)
    trzeci najbardziej mi pasuje

    Zostaw komentarz:


  • borsuk_20
    odpowiedział(a)
    Wydaje mi się, że trzeci jest dobry. Żółtym literom nie mam nic przeciwko no ale generalnie lepsze jest to trzecie

    Zostaw komentarz:


  • c0d3r
    odpowiedział(a)
    @Qrix To w jaki sposób rozrozniasz to , a nie wystarczy zmienić na inny kolor bardziej przyjemny dla oka?

    Zostaw komentarz:


  • Tomek016
    odpowiedział(a)
    Trzeci

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    Żółty nie pasuje kolorystycznie. Nie to, że nagle zrobił się znawca ze mnie kolorów itp, ale zwyczajnie - aplikacja jest utrzymana w mało jaskrawych barwach, a ta żółć nie pasuje totalnie. Obojętne jest mi czy będzie to wersja 1 czy 3 (nie dostrzegam różnicy) - byle nie druga.

    @c0d3r, kolor tła mi służy jako wystarczający sposób na odróżnienie rozmówców

    Zostaw komentarz:


  • SaperR
    odpowiedział(a)
    Ciemna wersja jest m.in. po to, żeby w nocy można było wygodnie korzystać z aplikacji. Żółty kolor nie dość, że zupełnie nie pasuje i wygląda jak błąd to jeszcze daje po oczach

    Zostaw komentarz:


  • c0d3r
    odpowiedział(a)
    Oczywiście druga wersja łatwiej rozroznic kto napisał wiadomosć

    Zostaw komentarz:


  • andrzejjajko
    odpowiedział(a)
    oj trzeci kolor wygląda wyraźnie i najlepiej

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    started a poll Ankieta kolorystyki chatów w ciemnej skórce

    Ankieta kolorystyki chatów w ciemnej skórce

    28
    Pierwsza
    25,00%
    7
    Druga
    60,71%
    17
    Trzecia
    14,29%
    4
    Poniżej przedstawiam trzy możliwości kolorystyczne okna rozmowy w ciemnej skórce. Proszę o głos na ten, który ci się najbardziej podoba. Wersja pierwsza od trzeciej różni się kolorem tła.

    Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].
Pracuję...
X