Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opóźnione wibracje

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Majcon
    odpowiedział(a)
    A mam jeszcze coś mianowicie przydałoby się powiadomienie o ( jak to tam jest <myśli> ) strefie ? Że coś nowego ktoś tam wklepal bo trochę tego brakuje

    Zostaw komentarz:


  • wkurzony
    odpowiedział(a)
    Qrix - chodzi o te 4 linijki dot wibracji. Resztę opisał Majcon

    Zostaw komentarz:


  • Majcon
    odpowiedział(a)
    @Qrix Dokładnie do tego są święta "Długi weekend" i nie każdy ma ochotę w czas wolny pracować i pozatym polecam poprawić wszystkie błędy jakie są i dopiero dac aktualizację do pobrania

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    na update nie składają się tylko 4 linijki kodu tej poprawki, ale też kilka innych poprawek i nowych funkcji które sumarycznie nie muszą wynosić 4 linijki.

    Zostaw komentarz:


  • wkurzony
    odpowiedział(a)
    4 linijki kodu i tyle dni pracy? ładne tempo nie ma co

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Po majówce.

    Zostaw komentarz:


  • krzos
    odpowiedział(a)
    Kiedy mogę spodziewać się update?

    Wytaptane z mojego Ace'a (JellyBean <3) za pomocą Tapatalk 2

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Cholera, aż głupio się przyznać, ale pomimo tak banalnego rozwiązania, nie pomyślałem o nim. Dorobię to.

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    Właściwie mam nadzieję, że opoznieni jest tylko w momencie wykrycia innej sesji

    Zostaw komentarz:


  • krzos
    odpowiedział(a)
    Wibracje sa właczone! Na co opóźnienie jak korzystam tylko z telefonu? Opóźnienie powinno być jak jest jakaś inna sesja!

    Wytaptane z mojego Ace'a (JellyBean <3) za pomocą Tapatalk 2

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Zdaje się, że jeszcze się liczy systemowe ustawienie wibracji. Jak w Androidzie masz je wyłączone, to to ustawienie nic nie daje.
    Opóźnienie jest po to, że jeśli jesteś zalogowany na przykład i na telefonie i na komputerze i gdy masz otwarte okno rozmowy na komputerze, to żeby komórka bez sensu nie hałasowała niepotrzebnie.

    Zostaw komentarz:


  • krzos
    odpowiedział(a)
    Wyłaczone?

    Po co ustawiliście opóźnienie?

    Wytaptane z mojego Ace'a (JellyBean <3) za pomocą Tapatalk 2

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Jedyne co zrobiliśmy, to opóźniliśmy o 3 sekundy wyświetlenie powiadomienia na pasku powiadomień. Nic więcej nie zmienialiśmy. Poza tym to jest tak, że gdy wyswietlamy powiadomienie to ustawiamy temu powiadomieniu, że ma wibrować. Więc nawet jeśli coś się rozjechało, to raczej nie nasza wina. Jeśli mówisz, że masz po minucie wibracje, to strzelam, że w GG są one wyłączone, a te które przychodzą po minucie to są wibracje z jakiejś innej aplikacji.

    Zostaw komentarz:


  • krzos
    rozpoczął temat Opóźnione wibracje

    Opóźnione wibracje

    Witam! Po aktualizacji do najnowszej wersji GG aplikacja STRASZNIE się zepsuła.
    Otrzymuje powiadomienie o wiadomości. Dźwięk jest. Gdzie wibracje? Czekam minute a tu dopiero telefon wibruje!
    Proszę zrobić upload starszej wersji!

    Wytaptane z mojego Ace'a (JellyBean <3) za pomocą Tapatalk 2
Pracuję...
X