Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Qrix
    odpowiedział(a)
    Czy daltoniści też mogą startować?

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Są tu jacyś spece od grafiki? Ogłosiliśmy konkurs na stworzenie skórki GG. Szczegóły tutaj: http://www.odpicuj.gg.pl/

    Zostaw komentarz:


  • Majcon
    odpowiedział(a)
    To niech sobie kupi telefon który będzie czytał jej wiadomości

    Zostaw komentarz:


  • lucekk
    odpowiedział(a)
    A jakże. Wiem że to zabronione. Ale trzymam gg mojej babci bo ona ślepa i nie odczyta. I nie chcę przy tym mojego wyłączać.

    Zostaw komentarz:


  • Majcon
    odpowiedział(a)
    Nie wiem ale gg można mieć chyba jeden numer gg (jedno konto) i informacja o zmianie statusu jest bez sensu -_- wyobraź sobie że mam około 200 numerów i jeżeli miałbym dostawać informacje o zmianie statusu to bym po 5 minutach usunął gg

    Zostaw komentarz:


  • lucekk
    odpowiedział(a)
    Jak nie wiecie o co chodzi, to sobie zobaczcie jak wygląda im+. GG zamiast wzorować się na najlepszych, idzie jakąś swoją dziwną ścieżka. Są grupy, jest logowanie na kilka kont równocześnie. W sumie jest wszystko o co ja (i nie tylko ja) się dopominam w gg a team odpowiada że to niepotrzebne i nie będzie. Np powiadamianie o zmianie statusu kontaktu.
    Ostatnio edytowany przez lucekk; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • lucekk
    odpowiedział(a)
    Ale co tu nie wiedzieć? Do tego żeby być zalogowanym jednocześnie na 2 konta.

    Zostaw komentarz:


  • ravas
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez lucekk Zobacz posta
    Dodajcie możliwość logowania na kilka kont jednocześnie - w desktopowej jest, to mogłoby być i na telefonie.
    Troche nie wiem do czego mialoby to sluzyc, ale OK, a pozatym duzo jeszcze opcji nie ma z desktopowej
    Ostatnio edytowany przez ravas; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: literowce

    Zostaw komentarz:


  • lucekk
    odpowiedział(a)
    Dodajcie możliwość logowania na kilka kont jednocześnie - w desktopowej jest, to mogłoby być i na telefonie.

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Nie mamy tego w planach. Nie jest to technicznie możliwe zrobić to tak, by nie żarło baterii.

    Zostaw komentarz:


  • Majcon
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez ravas Zobacz posta
    Hmm, macie w planach powiadomienia, jeżeli ktoś z listy zmieni status, np. z niedostepnego na dostepny?
    Nie potrzebny spam

    Zostaw komentarz:


  • ravas
    odpowiedział(a)
    Hmm, macie w planach powiadomienia, jeżeli ktoś z listy zmieni status, np. z niedostepnego na dostepny?

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Jeśli wyłączałeś nie mając internetu to informacja do serwerów nie została przesłana o zmianie statusu. Włącz jeszcze raz mając internet i jeszcze raz wyłącz.

    EDIT: Nie doczytałem jak zamknąłeś GG. Sprawa wygląda tak: Gdy zabijesz GG klikająć "Wymuś zamknięcie", wtedy status nie zmieni się na niedostępny, a wiadomości i tak nie będziesz otrzymywać.
    Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • ravas
    odpowiedział(a)
    mam zamkniete GG(poprzez zabicie), a mimo wszystko status mam dostepny..
    Edit: Po aktualizacji (powrót opcji wyjscia), jest juz OK
    Ostatnio edytowany przez ravas; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: rozwiazany problem

    Zostaw komentarz:


  • piotr12008
    odpowiedział(a)
    Prosiłbym o przywrócenie wyświetlania godzin wiadomości w oknie rozmowy, ponieważ nie tylko mnie bardzo irytuje brak tej opcji.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X