Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Pogadaj żle to wygląda lepszy PoGGadaj ze mną
    c0d3r.eu Zapraszam

    Komentarz


      Nie ode mnie to zależy. Tak ustaliła góra i tego się trzymamy.

      Komentarz


        A kiedy będzie możliwość zakładania konta z poziomu aplikacji?

        Wysłane z mojego Tabletu za pomocą Tapatalk 2
        Ostatnio edytowany przez c0d3r; [ARG:4 UNDEFINED].
        c0d3r.eu Zapraszam

        Komentarz


          kiedy będzie się dało wyłączyć wibracje w grach??

          Komentarz


            Na Neo V nie działają szachy. Kiedy już zaproszę rywala, on potwierdzi i chcemy rozpocząć grę pojawia się komunikat "Niestety, aplikacja GG została wstrzymana" po czym przywraca mnie do okna rozmowy. Dodam, że wcześniej wszystkie gry działały (jak jeszcze nie było szachów i tysiąca), nie wiem jak działają teraz. Z kolegą na szachy w GG na telefonie czekamy od kwietnia.
            Ostatnia aktualizację robiłem kilka dni temu z Google Play (był to bodajże 1 grudnia)

            Pozdrawiam

            Komentarz


              Czy masz tam opcję "Raportuj" i raportujesz błędy? Powinno być, jeśli wersja ściągana z Google Play. Dla pewności mógłbyś zrobić instrukcję z pierwszego posta, gdzie opisałem co należy robić w przypadku takich błędów (opis działa w przypadku, jeśli masz Androida mniejszego niż 4.1).

              Komentarz


                Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
                W tym temacie proszę o wpisywanie wszelkich opinii, błędów i sugestii, znalezionych w GG dla Androida.
                Nie widzę tutaj żadnej instrukcji. Raport właśnie wysłałem.

                Komentarz


                  Faktycznie. W temacie gdzie jest link do bety jest instrukcja. W GP nie widzę błędów związanych czysto z szachami. Ale jest faktycznie parę błędów w grach, więc może to jeden z nich.

                  Komentarz


                    Zapraszam do testów nowego dzieła naszego Androidowego działu http://forum.gg.pl/showthread.php?13...ki-wersja-BETA

                    Komentarz


                      co to właściwie jest i co to oferuje?

                      Komentarz


                        Wątek do rozmowy o Toki znajduje się tutaj: http://forum.gg.pl/showthread.php?13...A-Wasze-opinie

                        Komentarz


                          Nadal wystepuje blad w postaci braku wyswietlania wiadomosci. Gg informuje dzwiekiem i wibracja ze jest nowa wiadomosc ale w oknie rozmowy tej wiadomosci nie ma. Trzeba przejsc do archiwum i tam dopiero widac kto co pisal. Ten problem pojawia sie dosc czesto. Wiadomo juz cos na temat poprawienia tego bledu?

                          Wysłane z SK17i™

                          Komentarz


                            Może dodajcie jeszcze możliwość grania z botem? :cool:
                            Zamieszczone przez Becca Fitzpatrick
                            Pamiętaj, że człowiek się zmienia, jednak jego przeszłość nigdy.
                            Zamieszczone przez Bob Dylan
                            Don’t criticize what you can’t understand

                            Komentarz


                              @lagusek możesz sprecyzować wskazywaną wyżej sytuację? Wartościowe będzie opisanie w jakich dokładnie okolicznościach to się pojawia. Wskaż krok po kroku co w takiej sytuacji robisz i jakie są tego efekty. Rozumiem, że piszesz o aplikacji GG na androida.

                              Komentarz


                                Co do tego błędu, zazwyczaj pojawia się on (przynajmniej u mnie) gdy ktoś wyśle wiadomość, gdy nie jestem zalogowany na GG. Czyli: uruchamiam program i/lub zmieniam status z "Niedostępny" na jakikolwiek inny, od razu pokazuje się info o nowej wiadomości, ale po kliknięciu na powiadomienie jest pusto lub pokazuje wiadomości jeszcze z poprzedniej rozmowy. Żeby odczytać tą nową, trzeba wejść do archiwum, wtedy treść jest już widoczna normalnie.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X