Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ja się nie boję szpiegowania, tylko uważam, że jest to kompletnie zbędna funkcja w GG. Od tego jest telefon. A usunięcie tej aplikacji ( jak i GG desktop ), jest wyrazem mojego sprzeciwu co do kierunku w którym podąża GG. Nie widzę już innej opcji skoro nie słuchacie sugestii użytkowników ( vide - usuwanie ostatnich rozmów w GG chociażby ), jak tylko zaprzestać korzystania z Waszego produktu.

    Jeszcze tylko GG na Win8 jest proste i mam nadzieję że takie zostanie

    ( Wiem - nadzieja matką głupich )

    Komentarz


      Wydaje mi się, ze dążymy w dobrym kierunku - ostatnio zmieniliśmy wygląd na prostszy, pousuwaliśmy zbędne rzeczy typu strefa. Z usuwaniem ostatnich rozmów niestety nie wiem co masz na myśli - jak przytrzymasz dłużej na liście rozmów to masz opcję usuwania.

      Komentarz


        Usuwanie w aplikacji GG desktop. Od początku powstania nie można się tej opcji doprosić i tylko właśnie w Androidzie to było możliwe ( ale robienie tego po każdej rozmowie na PC jest niepoważne ). Podałem to jako przykład Waszego słuchania sugestii użytkowników.
        Nie mówię że GG Android wygląda źle - wręcz przeciwnie - nawet mi się podoba ten nowy wygląd. Jedynie faktycznie na wpisywanie wiadomości jest za mało miejsca i jest to niewygodne, ale do tej pory była to najlepsza Wasza aplikacja. Dlatego właśnie uważam, że doposażanie jej jeszcze w funkcje rodem z telefonu jest zbędne. Co więcej - pousuwałbym również resztę najchętniej ( dysk, gry i radio z zakładki skoro i tak jest to osobna aplikacja ), ale wiem, że są tacy co korzystają. Chociaż akurat co do radia, to uważam, że lepiej dać tą opcję jako wybór przy instalatorze samego GG jako pytanie czy chcesz pobrać OpenFM a nie w zakładce. Jak pisałem jest to i tak osobna aplikacja i ma swoją ikonkę na pulpicie, i kto używa to na pewno nie będzie włączał GG po to by włączyć radio tylko uruchomi samo OPEN FM
        Ostatnio edytowany przez northareth; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: poprawka

        Komentarz


          Pamiętaj jeszcze, że my jesteśmy firmą, która ma zarabiać pieniądze. Zakładka OpenFM jest formą promocji naszego produktu. Niektórzy z tych, którzy nie mają zainstalowanego OpenFM zobaczą taką pozycję, klikną w nią, zainstalują OpenFM i może zaczną używać. Gdyby nie ta zakładka, te osoby możliwe, że nigdy by się nie dowiedziały o OpenFM.
          Ja wiem, że idealnie byłoby, gdyby w GG nie było reklam, nie byłoby takich zakładek jak OpenFM. Ale wtedy my musielibyśmy pracować za darmo, bo firma nie miałaby z czego nam wypłacać pensji. I pomimo, że ta praca sprawia mi przyjemność, to niestety realia są takie, że muszę za coś jeść, muszę za coś opłacić sobie czynsz i nie mógłbym sobie pozwolić na pracę za darmo.
          Tak więc niestety musimy pozostać przy tym, że dajemy wam aplikację bezpłatnie, ale w zamian wy musicie przeboleć zbędną dla niektórych zakładkę OpenFM oraz czasem wyświetlającą się reklamę.
          Co do wersji desktopowej nie będę się wypowiadał, gdyż jest to temat o Mobilnym.

          Komentarz


            Zamieszczone przez northareth Zobacz posta
            uważam, że lepiej dać tą opcję jako wybór przy instalatorze samego GG jako pytanie czy chcesz pobrać OpenFM a nie w zakładce.
            Zwłaszcza, że na Androidzie nie ma czegoś takiego jak instalator aplikacji ... (Z wyjątkiem niektórych wymagających roota). Ale faktycznie opcja ukrycia nieużywanych zakładek czy zmiany ich kolejności byłaby mile widziana

            BTW - program mógłby nie pobierać czegoś przy pierwszym starcie z automatu (tak było przy becie 4.0 wgranej na czysto, potem szły aktualizacje więc nie wiem czy coś się zmieniło), tylko zapytać się najpierw użytkownika. Nie wiadomo co to, po co i zużywa transfer.
            PC: Windows 8.1 Pro (64-bit) | Mac OS X Mavericks
            Mobile: Android 4.4 (CyanogenMod 11) | iOS 7

            Komentarz


              Wałkowane któryś już raz Przy pierwszym uruchomieniu pobierają się grafiki do gier. Na Wifi pobierają się z automatu. Na połączeniu mobilnym jest pytanie czy pobrać.

              Komentarz


                A wogóle po co z automatu ? Nie można zrobić jak z radiem w takim razie ? Klikam ( o ile chcę grać ) w zakładkę Gry i dopiero wtedy pobieram folder Games ?

                Komentarz


                  Jest to tak od początków GG 3.x. Możemy do tego nie wracać? Wszystko na pewno można znaleźć w archiwalnych wypowiedziach.

                  Komentarz


                    Ok - właśnie od początku była prośba - goły komunikator a wodotryski jako dodatki do zainstalowania osobno

                    Ale i tak mobilne GG jest lepsze od desktop

                    Komentarz


                      Jakoś nie widzę swojego awatara w oknie rozmowy jak na zdjęciach w google play. Widzę tylko awatar rozmówcy.
                      Ostatnio edytowany przez Marcin19; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: error

                      Komentarz


                        Wydaliśmy nową wersję, a w niej nieco zmian w obsłudze połączeń. Opiszę co się zmieniło i dlaczego:
                        Zaczęliśmy używać Push Notifications (bardziej fachowa nazwa: Google Clound Messaging). Działa to mniej więcej w ten sposób, że aplikacja jest zupełnie wyłączona, a gdy przyjdzie wiadomość, to serwery GG wysyłają informację do Googla, który to jakoś magicznie przesyła dalej tę informację do naszego telefonu i sam włącza GG w celu odczytania wiadomości. Ma to taką zaletę, że fizycznie GG nie musi chodzić w tle cały czas, by sprawdzać czy są nowe wiadomości. Dzięki temu GG znacznie zmniejszy zużycie baterii, gdyż będzie się uruchamiać jedynie, gdy jest to potrzebne. Z tego powodu znika ikonka GG z paska notifykacji - GG fizycznie nie chodzi, więc i ikonki nie będzie. Znika również opcja "Wyjdź" z aplikacji, gdyż ona miała sens właśnie do tego, żeby rozłączyć się z siecią GG. Teraz GG automatycznie rozłącza się z siecią GG, więc i opcja "Wyjdź" nie miałaby żadnego sensu.

                        Komentarz


                          To znaczy że jak kliknę w klawisz cofania to gg zamknie mi się automatycznie? Tak jakbym wybrał opcję wyjdź?

                          *

                          Komentarz


                            Coś Wam to nie działa ten Push w Androidzie - telefon LG L9 - GG dziś się zaktualizowało ( zapisany jestem do testów beta ).
                            Wysyłałem z innego konta z GG Modern i .......... na Androidzie nic natomiast na GG Modern się pokazało powiadomienie push i mogłem prowadzić konwersację pomiędzy oboma moimi kontami ( Otwarło mi pomimo wylogowania, bo inaczej się nie da mieć w GG Modern uruchomionych dwóch profili na raz )

                            Komentarz


                              A mi dziala
                              I to bardzo dobrze

                              Wysłane z mojego GT-S5830 przy użyciu Tapatalk 4

                              Komentarz


                                @Boss, nie, aplikacja zostanie wyłączona i nie będzie pożerać baterii, ale normalnie będziesz mógł otrzymywać dalej wiadomości z GG Przyznaj, że cwane, nie?
                                @northareth, sprawdź to z numerem który jest zalogowany tylko na telefonie i nigdzie indziej (w szczególności na desktopie)

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X