Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    W sumie o tych powiadomieniach to pisałem już z rok temu, aby zrobić jak na Windows Phone.

    *

    Komentarz


      Trochę mało to pomyślane. Wyłączając GG zostaje status, który był wcześniej. Przydałaby się jakaś opcja.

      Komentarz


        Zostaje status, ponieważ nadal będziesz odbierał wiadomości. Gdy klikniesz "Wyloguj", to zniknie status oraz przestaniesz odbierać wiadomości.

        Komentarz


          Właśnie sprawdziłem. Na telefonie uruchomiłem GG po czym się wylogowałem i zamknąłem aplikację klawiszem " wstecz ". Odpaliłem na PC GG mojej mamy i wysłałem do siebie wiadomość - nie pokazało powiadomienia PUSH. Jak ponownie włączę GG na telefonie to wiadomość dochodzi jak zawsze, ale nie ma powiadomień w stylu push


          A poza tym - jakim cudem jestem widoczny jako dostępny po wylogowaniu ??? Nie mam innych aktywnych sesji - sprawdzałem.
          Ostatnio edytowany przez northareth; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


            To zrób jeszcze ten sam test, tylko po wysłaniu pierwszej wiadomości poczekaj minutę i wyślij jeszcze raz wiadomość. I sprawdź, czy wtedy będzie OK. Czy na koncie mamy widać, że masz status online?

            Komentarz


              Zrobiłem nawet 3 wiadomości co minutę i żadna nie doszła jako push.

              Tak - u mamy cały czas mam żółte słoneczko, choć sprawdzałem logując się na chwilę na gg.pl i nie mam aktywnych innych sesji. Po wylogowaniu z gg.pl dalej u mamy jestem on line

              Komentarz


                Powinno dzialac. Potestuj jeszcze przez weekend. Jak nie bedzie dzialac, to w poniedzialek zapytam serwerowcow co sie dzieje.

                Komentarz


                  Co do statusu - przydała by się opcja, np. ustaw status zaraz wracam po wyjściu z aplikacji. Tak jak jest teraz, ktoś (przez status dostępny) może myśleć że siedzę aktualnie przy GG, gdy w rzeczywistości np. jadę autobusem czy jestem w markecie i nawet dzwonka nie słyszę. Choć ja bym wolał wybór między zw i niewidocznym Ale samo zw też może być.
                  PC: Windows 8.1 Pro (64-bit) | Mac OS X Mavericks
                  Mobile: Android 4.4 (CyanogenMod 11) | iOS 7

                  Komentarz


                    Ok - już wiem. Nie dorozumiałem do końca o co chodzi Po prostu żeby te powiadomienia działały nie można się WYLOGOWAĆ z aplikacji tylko ją zamknąć w tym przypadku działa

                    Ale jak ktoś już na Google+ zauważył przydałoby się zrobić, żeby serwery dawały priorytet na dostarczanie wiadomości np. na PC jeżeli użytkownik jest zalogowany z którejś aplikacji PC - inaczej faktycznie wq...ce jest dostawanie powiadomień równocześnie na PC i telefonie.
                    Ostatnio edytowany przez northareth; [ARG:4 UNDEFINED].

                    Komentarz


                      Kiedy ten nowy GG trafi do marketu dla ogółu? Nie dla jakiś zaprzyjaźnionych, testerów, wybranych?

                      *

                      Komentarz


                        Testerzy nie są wybrani - każdy może się zapisać.
                        PC: Windows 8.1 Pro (64-bit) | Mac OS X Mavericks
                        Mobile: Android 4.4 (CyanogenMod 11) | iOS 7

                        Komentarz


                          Po nowej wersji tej 4.0 mam problem z połączeniem z gg tz wywala co jakiś czas przy słabym połączeniu gdzie tego nie było w poprzedniej wersji
                          CzatGG: Kliknij!
                          Moje GG: Kliknij!

                          Komentarz


                            Uwaga do dzisiejszej aktualizacji Bety:
                            http://forum.gg.pl/showthread.php?19...l-z-GG-Android


                            Sorki, ale z rozpędu napisałem jako nowy temat

                            Komentarz


                              Popieram, opcja "olania" tego komunikatu na stałe by się przydała.
                              PC: Windows 8.1 Pro (64-bit) | Mac OS X Mavericks
                              Mobile: Android 4.4 (CyanogenMod 11) | iOS 7

                              Komentarz


                                jak działa ten tryb push w ostatnich betach? Miałem przedostatnią i żadnego trybu push nie zanotowałem. Wiadomości nie dochodziły

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X