Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zainstalowałem właśnie testowe GG i pierwsze, co mi się rzuciło w oczy, to brak godzin wiadomości w oknie rozmowy. Można je jakoś włączyć? Chciałbym wiedzieć, o której ktoś do mnie napisał.

    Komentarz


      Po dwóch minutach od niepisania się pojawią.

      Komentarz


        Nadal brak opcji definitywnego odrzucenia podawania numeru telefonu przy logowaniu - proszę to poprawić koniecznie !!!

        Komentarz


          Ale to nie jest błąd, tylko nowa funkcjonalność Niedługo przestanie się to pojawiać.

          Komentarz


            Niby, jak teraz wyjsc z GG? bo sie, tylko minimalizuje, tylko zabicie dziala. Wczesniej byla opcja wyjscia, a teraz jest tylko wylogowania,itd..
            Zamieszczone przez Becca Fitzpatrick
            Pamiętaj, że człowiek się zmienia, jednak jego przeszłość nigdy.
            Zamieszczone przez Bob Dylan
            Don’t criticize what you can’t understand

            Komentarz


              ale GG programiści robią dla siebie a nie użytkowników...

              Komentarz


                Samo sie wylacza, gdy zminimalizujesz. Ikonke mozesz wylaczyc w ustawieniach.

                Komentarz


                  Zamieszczone przez northareth Zobacz posta
                  Nadal brak opcji definitywnego odrzucenia podawania numeru telefonu przy logowaniu - proszę to poprawić koniecznie !!!
                  Prośba o podanie numeru telefonu nie powinna się więcej pojawić. Mógłbyś potwierdzić, że faktycznie przestała się pojawiać?

                  Komentarz


                    Faktycznie - kilkukrotne logowanie i wylogowywanie na dwa różne konta i nie było żadnego komunikatu.


                    Nie nalegałem na całkowite usunięcie tej możliwości ( jak to jest teraz chyba ) - sugerowałem, aby podobnie jak to jest w webGG przenieść ją do ustawień. Kto chce niech sobie sparuje numer a kto nie to nie. Sam komunikat był irytujący tylko przez to, że pokazywał się po każdym logowaniu.
                    Ostatnio edytowany przez northareth; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Dopisek

                    Komentarz


                      Prosiłbym o przywrócenie wyświetlania godzin wiadomości w oknie rozmowy, ponieważ nie tylko mnie bardzo irytuje brak tej opcji.

                      Komentarz


                        mam zamkniete GG(poprzez zabicie), a mimo wszystko status mam dostepny..
                        Edit: Po aktualizacji (powrót opcji wyjscia), jest juz OK
                        Ostatnio edytowany przez ravas; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: rozwiazany problem
                        Zamieszczone przez Becca Fitzpatrick
                        Pamiętaj, że człowiek się zmienia, jednak jego przeszłość nigdy.
                        Zamieszczone przez Bob Dylan
                        Don’t criticize what you can’t understand

                        Komentarz


                          Jeśli wyłączałeś nie mając internetu to informacja do serwerów nie została przesłana o zmianie statusu. Włącz jeszcze raz mając internet i jeszcze raz wyłącz.

                          EDIT: Nie doczytałem jak zamknąłeś GG. Sprawa wygląda tak: Gdy zabijesz GG klikająć "Wymuś zamknięcie", wtedy status nie zmieni się na niedostępny, a wiadomości i tak nie będziesz otrzymywać.
                          Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

                          Komentarz


                            Hmm, macie w planach powiadomienia, jeżeli ktoś z listy zmieni status, np. z niedostepnego na dostepny?
                            Zamieszczone przez Becca Fitzpatrick
                            Pamiętaj, że człowiek się zmienia, jednak jego przeszłość nigdy.
                            Zamieszczone przez Bob Dylan
                            Don’t criticize what you can’t understand

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez ravas Zobacz posta
                              Hmm, macie w planach powiadomienia, jeżeli ktoś z listy zmieni status, np. z niedostepnego na dostepny?
                              Nie potrzebny spam
                              CzatGG: Kliknij!
                              Moje GG: Kliknij!

                              Komentarz


                                Nie mamy tego w planach. Nie jest to technicznie możliwe zrobić to tak, by nie żarło baterii.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X