Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Dodajcie możliwość logowania na kilka kont jednocześnie - w desktopowej jest, to mogłoby być i na telefonie.

    Komentarz


      Zamieszczone przez lucekk Zobacz posta
      Dodajcie możliwość logowania na kilka kont jednocześnie - w desktopowej jest, to mogłoby być i na telefonie.
      Troche nie wiem do czego mialoby to sluzyc, ale OK, a pozatym duzo jeszcze opcji nie ma z desktopowej
      Ostatnio edytowany przez ravas; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: literowce
      Zamieszczone przez Becca Fitzpatrick
      Pamiętaj, że człowiek się zmienia, jednak jego przeszłość nigdy.
      Zamieszczone przez Bob Dylan
      Don’t criticize what you can’t understand

      Komentarz


        Ale co tu nie wiedzieć? Do tego żeby być zalogowanym jednocześnie na 2 konta.

        Komentarz


          Jak nie wiecie o co chodzi, to sobie zobaczcie jak wygląda im+. GG zamiast wzorować się na najlepszych, idzie jakąś swoją dziwną ścieżka. Są grupy, jest logowanie na kilka kont równocześnie. W sumie jest wszystko o co ja (i nie tylko ja) się dopominam w gg a team odpowiada że to niepotrzebne i nie będzie. Np powiadamianie o zmianie statusu kontaktu.
          Ostatnio edytowany przez lucekk; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


            Nie wiem ale gg można mieć chyba jeden numer gg (jedno konto) i informacja o zmianie statusu jest bez sensu -_- wyobraź sobie że mam około 200 numerów i jeżeli miałbym dostawać informacje o zmianie statusu to bym po 5 minutach usunął gg
            CzatGG: Kliknij!
            Moje GG: Kliknij!

            Komentarz


              A jakże. Wiem że to zabronione. Ale trzymam gg mojej babci bo ona ślepa i nie odczyta. I nie chcę przy tym mojego wyłączać.

              Komentarz


                To niech sobie kupi telefon który będzie czytał jej wiadomości
                CzatGG: Kliknij!
                Moje GG: Kliknij!

                Komentarz


                  Są tu jacyś spece od grafiki? Ogłosiliśmy konkurs na stworzenie skórki GG. Szczegóły tutaj: http://www.odpicuj.gg.pl/

                  Komentarz


                    Czy daltoniści też mogą startować?

                    Komentarz


                      Beethoven był głuchy, a skomponował niezłe dzwonki na komórki, to i daltoniści mogą tworzyć skórki.

                      Komentarz


                        a będzie możliwość wyboru skórki czy wygrana skórka będzie ustawiona dla wszystkich ? bo jak dla wszystkich i wygra jakieś pony to @Wasky nie żyjesz

                        szkoda że nie mam zdolności graficznych
                        CzatGG: Kliknij!
                        Moje GG: Kliknij!

                        Komentarz


                          Chyba zdolności graficzne się nie przydadzą tylko z grubsza umiejętność dobierania kolorów, bo jak tak czytałem info o konkursie to polega on mniej więcej na tym :

                          Komentarz


                            Raczej będzie to dodatkowa trzecia skórka

                            Komentarz


                              Ale mam nadzieję, że w opcji do pobrania a nie dograne do aplikacji bez pytania

                              Komentarz


                                Skórki są zaszyte w paczce instalacyjnej aplikacji.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X