Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    @Wasky ta mała była lepsza ładniejsza fajnie się czytało a ta jest ble :C czyli wcześniej też była ble
    CzatGG: Kliknij!
    Moje GG: Kliknij!

    Komentarz


      Trudno, szanujmy niedowidzących

      Komentarz


        no tak dlatego może wrzuć gdzieś w ustawienia opcję wyboru wielkości czcionki
        CzatGG: Kliknij!
        Moje GG: Kliknij!

        Komentarz


          Najnowsza beta działa od Androida 4.1. Ze względu m. in. na utrudnienia w aktualizacji Google Play Services na starszych urządzeniach oraz malejącą liczbę aktywnych urządzeń z Androidem < 4.1, zdecydowaliśmy się porzucić wsparcie dla Androidów starszych od 4.1.
          Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


            1. Jakie błędy ostatnio naprawiono po tych dwóch updejtach?
            2. Dlaczego nie wyświetla się mój nick w lewym menu tylko mój nr gg, a w jakichkolwiek innych kontaktach pod avatarem nic nie wyświetla po prostu jest puste miejsce i nie ma ani nr gg, ani nicku, ani opisu, a u góry gdzie powinien się pokazać nick wyświetla mi tylko nr gg?
            Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

            Komentarz


              1. Naprawianych zostało wiele crashy. Nie będę ich wszystkich wymieniał.
              2. To wygląda, jakby nie działało połączenie z katalogiem publicznym i dlatego nie pobiera nicków. Nie wiem czemu. Powinno wszystko działać. Sprobuj inny profil. Albo ten usunąć i stworzyć jeszcze raz.

              Komentarz


                Nie działa, zmieniałem profile, usuwałem i logowałem się ponownie, reinstall nie pomógł.
                Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

                Komentarz


                  A inny profil? Nie działa zarówno na wifi jak i sieci komórkowej?

                  Komentarz


                    Na innym to samo, nie ważne na jakim połączeniu, na żadnym nie działa.
                    Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

                    Komentarz


                      Nic innego nie przychodzi mi do głowy jak coś co blokuje połączenia, typu firewall jakiś. Wyłącz Xposed i inne apki do oszczędzania baterii i sprawdź czy to pomoże.

                      Komentarz


                        Nie mam apek do oszczędzania baterii bo nie instaluje miliona apek które działają w tle, xposed nie ma nic do tego bo miałem go wcześniej i działało. Po co gg uprawnienia do wykonywania połączeń, odczytu i modyfikacji kontaktów, pełny dostęp do smsów, czytanie kalendarza, odczytu logów połączeń i lokalizacji? To mam zablokowane bo nie uważam żeby było niezbędne do działania gg.
                        Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

                        Komentarz


                          Miałeś wcześniej i działało, ale z jakiś powodów działać przestało. Skoro nie chcesz sprawdzić, czy działa bez xposed, no to pozostaje mi powiedzieć to, co zwykle mówię w takich sytuacjach: Nie zajmuję się diagnozowaniem nieoficjalnych/zrootowanych systemów.

                          Większość tych uprawnień została przydzielona do GG na wszelki wypadek. Dodanie nowego uprawnienia w nowej wersji wiąże się z tym, że automatyczna aktualizacja nie działa. Tak więc ktoś kiedyś wymyślił, żeby dodać na wszelki wypadek wszystko.
                          Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

                          Komentarz




                            I tak nie działa.
                            Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

                            Komentarz


                              Witam, mam kilka propozycji, które, moim zdaniem, poprawią komfort korzystania z mobilnej wersji aplikacji GG:
                              1. Możliwość edycji czcionek, kolorów, itp
                              2. Rozmowy głosowe
                              3. Szybki dostęp do załączników w archiwum
                              4. Możliwość grupowania kontaktów

                              Komentarz


                                Sugestia: wyświetlanie emotikony w opisie. Pływające opisy od prawej do lewej na liscie kontaktów. Wlasny motyw pod listą kontaktów. Linki w opisach w klamrach nazwa linka
                                Jak coś to gg:36204710

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X