Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Moja sugestia to dodanie kolorów w wiadomości tak jak na komunikatorze webowym oczywiście by była także możliwość ustawienia kolorów takich jak teraz są, tzn opcja kolorowe a druga opcja czarne, i oczywiście poprawa stabilności

    Komentarz


      A ja dalej mam problem z tym pobieraniem danych z katalogu
      Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

      Komentarz


        Zamieszczone przez piotreczek Zobacz posta
        Moja sugestia to dodanie kolorów w wiadomości tak jak na komunikatorze webowym oczywiście by była także możliwość ustawienia kolorów takich jak teraz są, tzn opcja kolorowe a druga opcja czarne, i oczywiście poprawa stabilności
        Pisalem kiedys o wsparcie dla kolorow(ktore tez wykorzystuje botapi) ale nie przeszlo. Teraz w sumie mi to malo potrzebne bo odpale GG pare razy na miesiac
        Zamieszczone przez Becca Fitzpatrick
        Pamiętaj, że człowiek się zmienia, jednak jego przeszłość nigdy.
        Zamieszczone przez Bob Dylan
        Don’t criticize what you can’t understand

        Komentarz


          Jak sobie wyobrażacie wsparcie kolorów, biorąd pod uwagę, że mamy jasne i ciemne motywy? Ktoś ustawi biały tekst i co będzie na jasnym motywie?

          Komentarz


            Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
            Ktoś ustawi biały tekst i co będzie na jasnym motywie?
            to sobie ustawi czarny tekst, co za problem

            Komentarz


              No nie. Kolor wiadomości ustawia wysyłający. Wysyłający ma ciemny motyw i ustawi sobie biały kolor tekstu. Odbierający ma jasny motyw i odbierze wiadomość z tekstem białego koloru. I jej nie odczyta.

              Komentarz


                No może edycja kolorów to zły pomysł... Jednak wprowadzenie zmiany czcionki, wielkości tekstu, możliwości pogrubienia i podkreślenia byłoby dobrym pomysłem.

                Komentarz


                  Losowanie rozmówcy, mimo zaznaczenia przedziału wiekowego od 18 lat, ciągle pokazuje 15,16,17 latki.
                  Kolejna sprawa że bardzo często wyświetla błąd zamiast np. Nie wylosowano nikogo.

                  Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

                  Komentarz


                    Aplikacja jest niestabilna i często wylatuje

                    Komentarz


                      Mógłbyś sprecyzować problem? Co znaczy "Wylatuje"? Napisz mi na priv swój numer GG.

                      Komentarz


                        Tylko ja po ostatniej aktualizacji przy przewijaniu listy kontaktów mam wrażenie, że opisy delikatnie zmieniają kolor na niebiesko-fioletowy? Motyw mam czarny, nie wiem może było wcześniej ale nie zauważyłem ale to się rzuca w oczy szczególnie na niskiej jasności ekranu.
                        Ostatnio edytowany przez playaz44; [ARG:4 UNDEFINED].
                        Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

                        Komentarz


                          Linki w wiadomościach cały czas się odświeżają. Troszkę jest to irytujące :/

                          Komentarz


                            Mógłbyś dokładniej opisać problem? Chodzi o linki ze zdjęciami?

                            Komentarz


                              @Wasky niestety tak, linki ze zdjęciami. Wyslanymi przeze mnie jak innych kolegów. Odświeżanie linków występuje przy przesuwaniu listy wiadomosci w góre jak i w dół, także przy już nieaktywnych linkach z gg dysk.

                              Komentarz


                                Będzie w ustawieniach możliwość powrotu do starego układu czy właśnie uśmierciliście aktualizacje gg u mnie?
                                Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X