Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Faktycznie, przeoczyłem to. Wpisze sobie na listę rzeczy do zrobienia. Dzięki za czujność i zgłoszenie
    Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Ritsu
    odpowiedział(a)
    Nie mają awatarów, bo nie mają profili na Androidzie.
    Chodzi mi o to, że w powiadomieniu z konferencji występuje nick osoby, która coś napisała NA KONFERENCJI, ale awatar tej osoby nie wyświetla się wcale, wyświetla się jedynie pierwsza litera pseudonimu w kółku.

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Konferencje obecnie nie mają swoich awatarów na Androidzie

    Zostaw komentarz:


  • Ritsu
    odpowiedział(a)
    Avatarki wyświetlają się. Nie wyświetlają się jednak w zbiorowych powiadomieniach (kiedy przychodzi powiadomienie z konwersacji grupowej).

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Aplikacje updejtują się jakoś raz na dobę. Możesz wejść do Sklepu Play i ręcznie zaktualizować.

    Zostaw komentarz:


  • Ritsu
    odpowiedział(a)
    Korzystam z beta testów i nie otrzymałem tej aktualizacji / nie działa.
    No ale warto wspomnieć, że jest to LineageOS 16, a nie "prawdziwy" Android, więc może w tym tkwi problem.

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Dzisiaj została wydana beta z poprawką tego problemu.

    Zostaw komentarz:


  • Ritsu
    odpowiedział(a)
    Dzień dobry! Ja chciałem tylko powiedzieć, że w Androidzie 9 Pie avatary nie wyświetlają się w powiadomieniach. W rozwijanej liście pojawia się ikonka domyślna, w powiadomieniu wyskakującym na ekran w miejscu avatara jest pierwsza litera pseudonimu. Czy rozważacie szersze wsparcie dla najnowszego Androida w tej kwestii?

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Nie będzie możliwości wyboru wyglądu listy. Dlaczego nowy wygląd Ci się nie podoba? Co byś w nim zmienił?

    Zostaw komentarz:


  • playaz44
    odpowiedział(a)
    Będzie w ustawieniach możliwość powrotu do starego układu czy właśnie uśmierciliście aktualizacje gg u mnie?

    Zostaw komentarz:


  • ZgredKamil
    odpowiedział(a)
    @Wasky niestety tak, linki ze zdjęciami. Wyslanymi przeze mnie jak innych kolegów. Odświeżanie linków występuje przy przesuwaniu listy wiadomosci w góre jak i w dół, także przy już nieaktywnych linkach z gg dysk.

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Mógłbyś dokładniej opisać problem? Chodzi o linki ze zdjęciami?

    Zostaw komentarz:


  • ZgredKamil
    odpowiedział(a)
    Linki w wiadomościach cały czas się odświeżają. Troszkę jest to irytujące :/

    Zostaw komentarz:


  • playaz44
    odpowiedział(a)
    Tylko ja po ostatniej aktualizacji przy przewijaniu listy kontaktów mam wrażenie, że opisy delikatnie zmieniają kolor na niebiesko-fioletowy? Motyw mam czarny, nie wiem może było wcześniej ale nie zauważyłem ale to się rzuca w oczy szczególnie na niskiej jasności ekranu.
    Ostatnio edytowany przez playaz44; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Mógłbyś sprecyzować problem? Co znaczy "Wylatuje"? Napisz mi na priv swój numer GG.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X