Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Zamieszczone przez SaperR Zobacz posta
    + czcionka jest zależna od motywu (tekst pod plikami jest niewidoczny)
    Dzięki, to nie pasek jest rozciągnięty tylko guzik się spłaszczył

    Zamieszczone przez Boss Zobacz posta
    Dane w chmurze. Mogę stworzyć katalog. Udostępnić go wybranym znajomym, ale nie mogę odebrać już danych uprawnień. Jeżeli ktoś skasuje udostępniony katalog nie może go ponownie aktywować, a ja nie mogę mu go ponownie udostępnić bo dalej figuruje jako udostępniony. Jedyna możliwość to skasować go całkowicie łącznie z plikami i utworzyć go od nowa, wgrać pliki i ponownie wszystkim udostępniać.
    Obsłużyć można z poziomu beta.gg.pl wchodząc w katalog i rozwijając opcje na górze po prawej.

    Zamieszczone przez Boss Zobacz posta
    Jak coś wgram do katalogu publicznego to z tego co rozumiem w czasie prowadzenia rozmowy powinienem mieć możliwość podania linku do tego. Nie ma takiej opcji ani w telefonie, ani na stronie. Jak w telefonie wybiorę opcję link publiczny to mam możliwość udostępnienia pliku (linku do niego) każdym kanałem komunikacyjnym oprócz GG.
    Na razie faktycznie tego nie ma. Z opcji udostępnienia pliku znajomym jest jeszcze katalog "Dla znajomych", tyle że muszą mieć oni wtedy dostęp do Dysku.

    Zamieszczone przez Boss Zobacz posta
    Gdy przeglądam pliki z dysku zapisują się one do android/data/pl.gadugadu/cache/downloads/jakiś_stek_bzdur_i_pierdół_jako_nazwa_folderu i nie czyści się to automatycznie. Przydała by się taka opcja.
    Cache aktualnie dobiera swój rozmiar dynamicznie. Niedługo pojawi się więcej opcji w Ustawieniach.

    Komentarz


      #47
      Zamieszczone przez macandy Zobacz posta
      Obsłużyć można z poziomu beta.gg.pl wchodząc w katalog i rozwijając opcje na górze po prawej.
      Ale odebrać uprawnień nie można. Po zatwierdzeniu nie da się odhaczyć tego zielonego ptaszka.

      Zauważyłem nowy problem i wiążę go z GG. Kilka razy telefon zawiesił mi się w momencie odbierania połączenia. Po odebraniu słychać w słuchawce głośne BUUUUUU i telefon się zawiesza. Po chwili proces telefonu przestaje odpowiadać i mogę czekać wysłać informację i takie tam. Telefon trzeba zrestartować bo już w pełni nie będzie pracował. Zdarza się to tylko gdy GG jest włączone, więc zakładam że to jego wina. W rejestrze połączeń nie ma wzmianki o połączeniu. Nie zdążyło się zapisać.
      Ostatnio edytowany przez Boss; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Dodanie informacji

      Komentarz


        #48
        Potwierdzam błąd podwójnych wiadomości które ktoś napisał podczas gdy mieliśmy wyłączony komunikator.

        Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk

        Komentarz


          #49
          O podwójnych wiadomościach wiemy. Są dwa powody tego. Jeden już został poprawiony, drugi dopiero w następnym tygodniu. Dzisiaj będzie aplikacja z poprawionym problemem ulubionych kontaktów oraz możliwością przeniesienia na kartę sd.

          Komentarz


            #50
            Musiałem wrócić do wersji GG v3.1.0.17433 (29.02.2012) ponieważ gdy pisałem z kimś albo nie widziałem co pisze bo napis "Napisz...", był warstwa ponad tym co pisze i gdy napisałem więcej niż ten napis to pokazywało dopiero co wprowadziłem, ale gdy zmazywałem to co napisałem tekst był statyczny, dopiero jak wysłałem to widziałem co i ile z tego zmazałem. Wersja która powoduje u mnie błąd to: GG v3.1.0.17515 (6.03.2012)

            Komentarz


              #51
              Mógłbyś podać co to za telefon i jakie oprogramowanie na nim jest?

              Komentarz


                #52
                To tablet Acer Iconia Tab A500 system Android 3.2.1

                Komentarz


                  #53
                  Gdzie te kolorowe ikonki? Mam na myśli ikonę statusu.

                  Komentarz


                    #54
                    Zamieszczone przez zezol Zobacz posta
                    Gdzie te kolorowe ikonki? Mam na myśli ikonę statusu.
                    Wejdź w Ustawienia.
                    http://komunikatory.im/favicon.ico Komunikatory.IM

                    Komentarz


                      #55
                      Dzięki

                      Komentarz


                        #56
                        Z kolorową ikoną jedyny problem jest taki, że ikoną wyświetlana podczas próby łączenia (wiec również gdy połączenie zostanie zerwane) jest trochę zbyt podobna do ikony statusu niewidocznego. Ale to detale. Fajnie że zrobiliście to jako opcję.

                        Komentarz


                          #57
                          W wersji GG v3.1.0.17641 (12.03.2012), nie mam już problemu z warstwą. Jak wybiorę w GG postać człowieka(obok lupy) i wyskoczy okienko "Wpisz numer GG" to dalej pisze czarnym tekstem po czarnym tle.

                          Komentarz


                            #58
                            podepne się tutaj z moim pytankiem, a nie będę zakładał nowego tematu da się jakoś wyłączyć wibracje w grach gg??

                            Komentarz


                              #59
                              Nie da się. Ewentualnie może jeśli w całym systemie wyłączysz. Ale nie jestem pewny.

                              Komentarz


                                #60
                                Dziś ogarnęło mnie pewne lenistwo. Potrzebowałem wgrać sobie aplikację do telefonu. Jako że coś ostatnio 4shared coś się knoci postanowiłem zrobić to przez edysk. Wgrałem z poziomu komputera pliki apk do dysku. Włączyłem GG w telefonie i poprzez edysk chciałem je pobrać. Każdy pobrany plik był przez gg automatycznie odtwarzany przez moboplayer który jest do filmów. Żaden program tego nie próbuje nawet robić, tylko albo chce zapisać we wskazanym przeze mnie miejscu, albo otwiera automatycznie instalator. Moboplayer też nie ma powiązania z plikami apk.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X