Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Korneliusz78
    odpowiedział(a)
    Aplikacja jest niestabilna i często wylatuje

    Zostaw komentarz:


  • Jarekhunter
    odpowiedział(a)
    Losowanie rozmówcy, mimo zaznaczenia przedziału wiekowego od 18 lat, ciągle pokazuje 15,16,17 latki.
    Kolejna sprawa że bardzo często wyświetla błąd zamiast np. Nie wylosowano nikogo.

    Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

    Zostaw komentarz:


  • Bartexor
    odpowiedział(a)
    No może edycja kolorów to zły pomysł... Jednak wprowadzenie zmiany czcionki, wielkości tekstu, możliwości pogrubienia i podkreślenia byłoby dobrym pomysłem.

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    No nie. Kolor wiadomości ustawia wysyłający. Wysyłający ma ciemny motyw i ustawi sobie biały kolor tekstu. Odbierający ma jasny motyw i odbierze wiadomość z tekstem białego koloru. I jej nie odczyta.

    Zostaw komentarz:


  • Mateuszol
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
    Ktoś ustawi biały tekst i co będzie na jasnym motywie?
    to sobie ustawi czarny tekst, co za problem

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Jak sobie wyobrażacie wsparcie kolorów, biorąd pod uwagę, że mamy jasne i ciemne motywy? Ktoś ustawi biały tekst i co będzie na jasnym motywie?

    Zostaw komentarz:


  • ravas
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez piotreczek Zobacz posta
    Moja sugestia to dodanie kolorów w wiadomości tak jak na komunikatorze webowym oczywiście by była także możliwość ustawienia kolorów takich jak teraz są, tzn opcja kolorowe a druga opcja czarne, i oczywiście poprawa stabilności
    Pisalem kiedys o wsparcie dla kolorow(ktore tez wykorzystuje botapi) ale nie przeszlo. Teraz w sumie mi to malo potrzebne bo odpale GG pare razy na miesiac

    Zostaw komentarz:


  • playaz44
    odpowiedział(a)
    A ja dalej mam problem z tym pobieraniem danych z katalogu

    Zostaw komentarz:


  • piotreczek
    odpowiedział(a)
    Moja sugestia to dodanie kolorów w wiadomości tak jak na komunikatorze webowym oczywiście by była także możliwość ustawienia kolorów takich jak teraz są, tzn opcja kolorowe a druga opcja czarne, i oczywiście poprawa stabilności

    Zostaw komentarz:


  • Adi92
    odpowiedział(a)
    Sugestia: wyświetlanie emotikony w opisie. Pływające opisy od prawej do lewej na liscie kontaktów. Wlasny motyw pod listą kontaktów. Linki w opisach w klamrach nazwa linka

    Zostaw komentarz:


  • Bartexor
    odpowiedział(a)
    Witam, mam kilka propozycji, które, moim zdaniem, poprawią komfort korzystania z mobilnej wersji aplikacji GG:
    1. Możliwość edycji czcionek, kolorów, itp
    2. Rozmowy głosowe
    3. Szybki dostęp do załączników w archiwum
    4. Możliwość grupowania kontaktów

    Zostaw komentarz:


  • playaz44
    odpowiedział(a)


    I tak nie działa.

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Miałeś wcześniej i działało, ale z jakiś powodów działać przestało. Skoro nie chcesz sprawdzić, czy działa bez xposed, no to pozostaje mi powiedzieć to, co zwykle mówię w takich sytuacjach: Nie zajmuję się diagnozowaniem nieoficjalnych/zrootowanych systemów.

    Większość tych uprawnień została przydzielona do GG na wszelki wypadek. Dodanie nowego uprawnienia w nowej wersji wiąże się z tym, że automatyczna aktualizacja nie działa. Tak więc ktoś kiedyś wymyślił, żeby dodać na wszelki wypadek wszystko.
    Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • playaz44
    odpowiedział(a)
    Nie mam apek do oszczędzania baterii bo nie instaluje miliona apek które działają w tle, xposed nie ma nic do tego bo miałem go wcześniej i działało. Po co gg uprawnienia do wykonywania połączeń, odczytu i modyfikacji kontaktów, pełny dostęp do smsów, czytanie kalendarza, odczytu logów połączeń i lokalizacji? To mam zablokowane bo nie uważam żeby było niezbędne do działania gg.

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Nic innego nie przychodzi mi do głowy jak coś co blokuje połączenia, typu firewall jakiś. Wyłącz Xposed i inne apki do oszczędzania baterii i sprawdź czy to pomoże.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X