Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez arkanis Zobacz posta
    v. 19602 wysypuje sie na galaxy tab 10.1 po zalogowaniu. (andro 3.2, kernel 2.6.36.3)
    wersja 3.3.0.20000 nadal się wysypuje przy uruchamianiu

    Komentarz


      DarekWa, poproszę o logi z tego błędu. Dodałem instrukcję jak to się robi w tym wątku: http://forum.gg.pl/showthread.php?16...GG-wersja-BETA

      EDIT: Jednak nie musisz dawać nam logów. Odtworzyliśmy problem na tabletach.
      Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        Aplikacja dziala poprawnie
        c0d3r.eu Zapraszam

        Komentarz


          Nadal mam malutkiego buga, że jak przyjdzie od kogoś wiadomość (nie wiem czy ma na to wpływ, że podczas jej wysyłania do mnie, nie jestem zalogowany), to treść wiadomości widzę na pasku powiadomień, a w "rozmowach" i aktywnej karcie kontaktu już nie. Żeby w całości odczytać wiadomość muszę wejść w archiwum online. I nie zdarza się to cały czas, tylko sporadycznie

          Komentarz


            Odnośnie 3.3.0.20003:
            - w Ustawieniach na samym dole jest zbędna belka (pod "O programie")
            - Poczta jest biała na ciemnym motywie
            - Okno tworzenia konferencji ma białe tło na ciemnym motywie

            W oknie rozmowy moje wiadomości mają żółtą czcionkę - why?
            http://komunikatory.im/favicon.ico Komunikatory.IM

            Komentarz


              Ta nowa weraja w sklepie play jest beznadziejna :/ Co chwile wymusza zamkniecie :/ Zrobcie cos z tym

              Komentarz


                Kolejny blad po dodaniu nowego kontaktu jest on na samym dole listy jako dostepny pozostle kontakty ktore mialem juz dodane pokazuja sie na gorze
                c0d3r.eu Zapraszam

                Komentarz


                  @Tomek016
                  Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
                  Prosiłbym o informacje o znalezionych błędach w tym wątku na forum.

                  Jeśli pojawił się komunikat "Aplikacja GG (proces pl.gadugadu) została niespodziewanie zatrzymana. Spróbuj ponownie." to prosiłbym o przesłanie mi logów z tego zdarzenia. Aby przesłać logi, należy:
                  • Zainstalować z Google Play aplikację aLogCat
                  • W ustawieniach aplikacji ustawić "Level" na "Error"
                  • W głównym oknie aplikacji aLogCat wybrać menu -> Save
                  • Zapisany na karcie pamięci plik przesłać mi na priv

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez c0d3r Zobacz posta
                    Kolejny blad po dodaniu nowego kontaktu jest on na samym dole listy jako dostepny pozostle kontakty ktore mialem juz dodane pokazuja sie na gorze
                    Dodałeś na listę albo bota, które są sortowane na dół, albo wszystkie inne kontakty masz zagwiazdkowane.

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
                      Dodałeś na listę albo bota, które są sortowane na dół, albo wszystkie inne kontakty masz zagwiazdkowane.
                      Od kiedy Qrix jest botem
                      c0d3r.eu Zapraszam

                      Komentarz


                        Słyszałem, że robią Infobota 2.0. Może nazwą kodową tego Infobota jest właśnie Qrix?

                        Komentarz


                          Nie rozumiem wpisz "pomoc", aby uzyskać więcej informacji.

                          Komentarz


                            Zrobiłem ankietę na temat kolorystyki chatów w ciemnym motywie. Prosiłbym was o głosy. Temat tutaj: http://forum.gg.pl/showthread.php?82...ej-sk%C3%B3rce

                            Komentarz


                              Gdyby można, to tak:
                              Rozmowy mogłyby być podzielone na aktywne i nie, tak jak wcześniej;
                              Czcionka! ta chuda jest okropna, dajcie poprzedni format....

                              Komentarz


                                Czcionka jest systemowa, nikt jej nie zmieniał.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X