Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    fajna ta lista emotek... ale czy te emotki na tej liście mogłyby się "ruszać"?? bo troche tego brakuje, że się nie "ruszają"

    Komentarz


      Wasky, ale w poprzedniej wersji była inna, i to wyraźnie. Wieksza o pkt.
      No chyba ze nagle mi sie wzrok popsuł
      x8, 2.3.7.

      Komentarz


        Arkaine, dopóki nie pokażesz screenów to nie uwierzę. Nikt czcionek nie ruszał.

        Emotki nie mogłyby się animować. Zabiłoby to starsze urządzenia. Łatwo zrobić test: Wysłać sobie wiadomość, która będzie zawierać same emotki na cały ekran i zobaczyć jak działa w takim wypadku przewijanie okna rozmowy.

        Komentarz


          To ja wtrącę z czymś innym. W Menu w ekranie rozmowy pod "Więcej" wrzuciłbym opcję "Profil kontaktu" - tego się nie używa za często. Wtedy mamy dodatkowe wolne miejsce i tam widziałbym opcję "Zamknij rozmowę", co już jest częściej używane.

          Komentarz


            Z emotkami to faktycznie racja... Starsze tel mogłyby tego "nie przeżyć"...

            Qrix, zgadzam się z Tobą... Zamknij rozmowe używa się częściej niż profil kontaktu

            Komentarz


              Zamieszczone przez SaperR Zobacz posta
              Udostępniam link do folderu z poprzednimi wersjami (trzeba będzie gdzieś w widoczne miejsce wstawić). Będzie aktualizowany na bieżąco
              https://www.cubby.com/p/badc5767d711...894b1bb5e4/MGG

              Co do GG Dysku: tam trzeba dwa razy więcej klikać, żeby coś pobrać
              Linczek przestał działać

              Komentarz


                Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
                Emotki nie mogłyby się animować. Zabiłoby to starsze urządzenia. Łatwo zrobić test: Wysłać sobie wiadomość, która będzie zawierać same emotki na cały ekran i zobaczyć jak działa w takim wypadku przewijanie okna rozmowy.
                Na Galaxy Tab 10.1 z Android 3.2 nie mam żadnej ikonki do emotek

                Komentarz


                  Gdzie jest ta lista emotek?
                  c0d3r.eu Zapraszam

                  Komentarz


                    Kiedy jesteś w oknie rozmowy wciśnij przycisk Menu (systemowy) i wybierz Emotikony.
                    http://komunikatory.im/favicon.ico Komunikatory.IM

                    Komentarz


                      tablety nie mają takiego przycisku

                      Komentarz


                        Teraz widzę ze ucięli mi nagłówek... Waski, paczaj, wyraźnie widac różnice. I sorry za gow... kupowy hosting ale z fona to bieda....
                        imageshare.pl/?di=ECOW
                        imageshare.pl/?di=XXYZ
                        Ostatnio edytowany przez Arkanine; [ARG:4 UNDEFINED].

                        Komentarz


                          To ja z innej beczki.
                          Brak w strefie na Androida wyboru, jak to jest w wersji desktopowej, kto ma widzieć wpisy - wszyscy, czy ktoś z listy.

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez DarekWa Zobacz posta
                            tablety nie mają takiego przycisku
                            Zauważyłem to może będzie to wkróttce możliwe lecz jestem za wprowadzeniem aby było powiadomienie ze statusu niedostepny tak jak zawsze było w wersji desktopowej
                            c0d3r.eu Zapraszam

                            Komentarz


                              kompletnie zmienie temat;P jest na GG możliwość rozpoczęcia konferencji?? chodzi mi oczywiście o założnie konferencji na Androidzie bo nie mogę się doszukać takiej opcji...

                              Komentarz


                                na liście kontaktów -> przycisk Menu -> Konferencja (czy jakoś tak)

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X