Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Talers555
    odpowiedział(a)
    Tak, zarówno najnowszą wersję GG, jak i Androida. Gdy te powiadomienia z GG na telefonie zaczęły mnie już na prawdę irytować to znowu wszedłem w GG i nacisnąłem kolejny raz "wyjdź" i od tej pory już się nie pokazywały. Być może też dlatego, że bateria pomału mi padała i włączył się tryb oszczędzania energii.

    Edit:
    1. Czy jest możliwość ustawienia hasła "dostępowego" do GG? Jeśli nie, to czy planowana jest taka funkcjonalność?
    2. Czy jest możliwość ustawienia stanu początkowego (podobnie jak to jest wersji na PC)?
    Ostatnio edytowany przez Talers555; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Masz najnowsza wersje?

    Zostaw komentarz:


  • Talers555
    odpowiedział(a)
    Według mnie opcja "wyjdź" powinna całkowicie zamykać GG ("procesy" itp. też powinny być wyłączone), a nie jak to jest dotychczas, że kliknę w opcję "wyjdź" na telefonie, wchodzę na komputer i piszę na gg, a wtedy na telefonie też przychodzą wiadomości. Trochę to dziwne.. Właściwie do czego służy ta opcja "wyjdź"? Dla mnie w obecnej formie ta funkcja jest bezużyteczna, no chyba, że o czymś nie wiem.

    Zostaw komentarz:


  • c0d3r
    odpowiedział(a)
    Niestety nie na ręke mi trzeba się cofnąć do poprzedniej trudno zobaczymy moźe się to zmieni

    Wysłane z mojego Mini2 za pomocą Tapatalk 2

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Raczej nie za każdym razem. W autostarcie siedzi po to, że czasem pushid się zmienia. Wtedy jest na chwilę uruchamiane połączenie, by wysłać nowe pushid. Przy okazji wtedy ustawiana jest ikona w pasku na górze. Możesz albo się wylogować i wtedy nie będzie tej ikony, albo ustawić sobie w opcjach, by nie pokazywać ikony statusu.

    Zostaw komentarz:


  • c0d3r
    odpowiedział(a)
    To czemu mi sie włacza z startem systemu

    Wysłane z mojego Mini2 za pomocą Tapatalk 2

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    To teraz działa na pushach, więc aplikacja zostanie wybudzona przez system, jeśli przyjdzie nowa wiadomość. Nie ma potrzeby, by aplikacja łączyła się z GG po uruchomieniu tel.

    Zostaw komentarz:


  • c0d3r
    odpowiedział(a)
    Gdzie znikła opcja moźliwości wyłączenia autostartu aplikacji?

    Wysłane z mojego Mini2 za pomocą Tapatalk 2

    Zostaw komentarz:


  • MarcinK
    odpowiedział(a)
    Dodaliśmy skrót w nowe miejsce (to górne na twoim screenshocie), żeby zastąpić strzałkę wysyłania, która nic nie robi, dopóki pole tekstowe jest puste. Ale zostawiliśmy też w starym miejscu, dla tych którzy się już przyzwyczaili.

    Zostaw komentarz:


  • Majcon
    odpowiedział(a)
    Po co dwa razy to samo?

    Zostaw komentarz:


  • c0d3r
    odpowiedział(a)
    A to niewiedziałem ok dzięki za info

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    A to nie ma opcji. Zgodnie z wytycznymi Androida, ikonki powiadomień muszą być białe. Ale jeśli w ustawieniach ustawisz "Ikona powiadomień - Brak" to ikonką nowej wiadomości będzie słoneczko GG i nie będzie się myliło z innymi.

    Zostaw komentarz:


  • c0d3r
    odpowiedział(a)
    Ta z wersji 4.0.0.20098 ta ciemną taką

    @edit: Screenshot

    Ostatnio edytowany przez c0d3r; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Którą dokładnie byś chciał?

    Zostaw komentarz:


  • c0d3r
    odpowiedział(a)
    Czy jest moźliwość przywrócenia poprzedniej ikonki gdy przychodziły wiadomości teraz to mi się gryzie z tymi systemowymi i niewiem czy dostałem wiadomość na gg czy email itd.

    Wysłane z mojego Mini2 za pomocą Tapatalk 2

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X