Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

material design

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Nie ma nigdzie w dokumentacji o tym, że te ikony wszędzie maja być czarno-białe i raczej nie planujemy tego zmieniać.

    Zostaw komentarz:


  • lucekk
    odpowiedział(a)
    O przemalowaniu lewego wysuwanego fragmentu już pisałem. Dodatkowo, ikony statusów na tym panelu (tam gdzie się ustawia status), na Lollipopie powinny odpowiadać tym, które wyświetlane są na pasku statusu. Tymczasem, są ciągle kolorowe, co psuje całą spójność.

    To samo zresztą dotyczy ikon kontaktów na liście. Na Lollipopie powinny być czarno-białe wszędzie

    Zostaw komentarz:


  • lucekk
    odpowiedział(a)
    No no a jednak styl holo na material dało się zmienić. I wyszło że lewy wysuwany panel nie jest zapewne ostylowany tylko na sztywno gdzieś kolor jest ustalany. Koniecznie to poprawcie, lewy panel menu powinien być kolorowany w taki sam sposób jak ten prawy fragment z historią rozmów.

    Lewy wysuwany fragment z menu powinien być biały. Zobaczcie sobie jak to wygląda w sklepie play, powinno być tak samo, ta czerń jest niedopuszczalna i psuje cały fajny efekt. Lub zrobić taki panel menu jak jest w gmailu, gg ma bardzo podobny układ, tyle że niepotrzebnie czarny
    Ostatnio edytowany przez lucekk; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • lucekk
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Timek Zobacz posta
    Noo i będzie fajnie ) tylko material desing brakuje i będzie wszystko w porządku
    I układu gui dla tabletów. Tego też bardzo brakuje.

    Zostaw komentarz:


  • Timek
    odpowiedział(a)
    Rozumiem

    Ps. W wersji beta wszystko działa oprócz wysyłania plików oraz zdjęć z aparatu. Pisze błąd wysylania. Spróbuj ponownie :/ poza tym wszystko pięknie )

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Timek Zobacz posta
    A dlaczego ? I dlaczego wyrzucili ta opcje ?
    Po to, aby ikonki w górnym pasku były spójne ze sobą i żebyśmy nie mieli kolorowej dyskoteki. W dokumentacji Androida już od paru ładnych lat jest informacja, że te ikonki mają być białe i że w przyszłych wersjach Androida zaczną tego przestrzegać. Wiele aplikacji to po prostu olewa.

    Zostaw komentarz:


  • Talers555
    odpowiedział(a)
    Może ktoś podesłać screeny z material design w GG?

    Zostaw komentarz:


  • Timek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez lucekk Zobacz posta
    Nie przywróci.
    A dlaczego ? I dlaczego wyrzucili ta opcje ?

    Zostaw komentarz:


  • lucekk
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Timek Zobacz posta
    mam nadzieję jeszcze cicha ze android przywróci funkcje kolorowej ikony
    Nie przywróci.

    Zostaw komentarz:


  • Timek
    odpowiedział(a)
    Super tylko dalej nie ma innych ikonek dla poszczególnych statusów


    /// edit zwracam honor trzeba zmienić w ustawieniach jest wszystko super są inne ikony ) mam nadzieję jeszcze cicha ze android przywróci funkcje kolorowej ikony
    Ostatnio edytowany przez Timek; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Beta przed chwilą została wydana. Zapraszam do działu "Testy", by ją pobrać.

    Zostaw komentarz:


  • Timek
    odpowiedział(a)
    Noo i będzie fajnie ) tylko material desing brakuje i będzie wszystko w porządku

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    OK, wygląda na to, że musiałem niejasno napisać to z kolorowymi statusami. Kolorowe statusy powrócą, ale w formie czarno-białej - będzie czarno-biała ikonka inna dla każdego statusu

    Zostaw komentarz:


  • Timek
    odpowiedział(a)
    Dziękuje za odpowiedz aby jak najszybciej wszedł material design. A co do ikonki na powiadomieniu.. Zgodzie się z kolega "lucekk" ze powinniescie zaprojektować jakąś inna ikonke dla każdego z statusów. Ponieważ ja np. przyzwyczaił em się do kolorowej i teraz cały czas się myle sądząc po czarnobialej ikonce ze mam rozłączne GG z internetem. Trochę to głupie ze android zrobił taka głupotę blokując ta opcje. Aby to naprawili. Jeżeli nie to proszę aby Państwo rozmyslili nad pomysłem kolegi ) pozdrawiam i życzę miłej pracy nad material design

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Ale o czym teraz mówisz? Oceniasz zmiany, których nie wydaliśmy, więc nie mogłeś jej widzieć..

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X