Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wieczne ładowanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wieczne ładowanie

    Witam, pobrałem GG z Android Market jak i wykupiłem GG na 30 dni. Wszystko zostało poprawnie zrobione jak i dostałem sms'a że wszystko jest Ok.
    I jest problem, jak wchodzę na GG to piszę mi "ładuję.." i nic poza tym... Cały czas stoi na tym, nie chce się załadować, i pytanie brzmi "dlaczego?"
    Proszę o pomoc.
    Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Nie nazywaj tematów "Problem"...

    #2
    Co wykupiłeś?
    GG jest darmowe...

    Komentarz


      #3
      Wykupiłem gg na 30dni.
      bo wcześniej musiałem być przy Wi-Fi lecz nie mam takiej opcji że przy nim muszę być a z normalnego internetu pobiera mi pieniądze.

      Komentarz


        #4
        a za ile je kupiłeś i jak płaciłeś? ktoś Cię zrobił w konia - GG na Androida jest za darmo.

        Komentarz


          #5
          płaciłem przez sms'a 4zł + vat, i z strony mobilne.gadu-gadu.pl, Tak pobranie gg z Androida jest za darmo, ale żeby działało muszę być Przy Wi-Fi, aby zadziało i dlatego wysłałem sms'a abym w każdej chwili mógł z GG skorzystać.

          Komentarz


            #6
            Za nic nie trzeba płacić, aby GG działało. To o czym piszesz, to chyba chodzi Ci o pakiet internetowy.

            Komentarz


              #7
              więc dlaczego jak wcześniej pobrałem GG - z Android Market to nie działało ? i nadal nie działa, madhunt3r możliwe, ale chce tylko aby w końcu działało.

              Komentarz


                #8
                To za co zapłaciłeś to opłata za dostęp do mobilnej wersji GG na telefony z Javą - wersja na Androida jest darmowa i nie wymaga żadnych opłat.
                Jeśli chcesz korzystać z GG nie tylko poprzez WiFi musisz wykupić pakiet internetowy (tzw. transfer). Skontaktuj się z Twoim operatorem żeby uzyskać informacje o cenach pakietów.
                http://komunikatory.im/favicon.ico Komunikatory.IM

                Komentarz


                  #9
                  Dzięki za info, pomogłeś mi

                  Komentarz


                    #10
                    Piotr331, na którym procencie GG stoi, gdy jest napis "Ładuję..."?

                    Komentarz


                      #11
                      Nic nie piszę na którym procencie więc stawiam że na zerowym, Piszę tylko "Ładuję..." a po chwili się zmienia napis na "Łączę..." i tylko tyle.
                      Ostatnio edytowany przez Piotr331; [ARG:4 UNDEFINED].

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X