Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podwójne powiadomienia push

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    Taką sytuację można powtórzyć. Trzeba utworzyć dwie konferencje z tymi samymi osobami. Teoretycznie jest to możliwe. Faktycznie jednak wiadomości są przesyłane tylko przez wybraną konferencję. Jeżeli wyślesz wiadomości za pośrednictwem obydwu konferencji to osoba odpowiadająca też może wysłać dwie wiadomości w odpowiedzi i wówczas będziesz miał taką sytuację jak przedstawiona na screenach.


    Z tego względu warto usunąć obydwie konferencje i stworzyć jedną. Nie powinna ona się zdublować.

    Zostaw komentarz:


  • marduk
    odpowiedział(a)
    Używam wersji najnowszej tj. 3.5 (20215) na iPhone4, system iOS6.1.

    A konferencja właśnie niczym się nie wyróżnia, dlatego to strasznie dziwna sprawa jest. Dokładnie w żadnej innej rozmowie/konferencji nie ma czegoś takiego.

    Wygląda to tak:
    http://i.imgur.com/gMauNpD.jpg


    edit:
    Hmm, właśnie zauważyłem że problem niekoniecznie dotyczy wersji na iPhone, bo podwójne powiadomienia dostaję również przez WEBowe GG.

    http://i.imgur.com/kA120Kq.jpg
    Ostatnio edytowany przez marduk; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    Przyznam, że nie udało mi się powtórzyć tej sytuacji.

    Możesz wskazać jakiej dokładnie wersji GG na iOS używasz? Czym konkretnie wyróżnia się ta konferencja w Twoim przypadku? Rozumiem, że w żadnej innej konferencji ani rozmowie opisane dublowanie nie występuje.

    Zostaw komentarz:


  • marduk
    odpowiedział(a)
    Dokładnie tak jak mówisz.

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    Rozumiem, że tworzyłeś jedną konferencję, a nie dwie? Rozumiem, że skład obydwu tych konferencji jest dokładnie taki sam?

    Zostaw komentarz:


  • marduk
    odpowiedział(a)
    Chciałbym odkopać temat, mam to samo co kolega wyżej. Z tym że u mnie oprócz podwójnych powiadomień są też podwójne wiadomości, dotyczy to tylko jednej konferencji ze znajomymi. Tylko w tym jednym przypadku ciągle dostaje wszystko podwójne. W oknie ostatnie rozmowy mam dwie takie same konferencje i na obie dostaje te same wiadomości.

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    Czy nadal masz taką sytuację? Nikt inny o tym nie pisze co jest trochę dziwne.

    Zostaw komentarz:


  • scooter10pl
    odpowiedział(a)
    Niestety, próbowałem też ponownie zainstalować ale problem dalej występuje.

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    scooter10pl możesz sprawdzić, czy nadal masz dublowanie powiadomień. Koledzy z Działu Mobilnego wskazują, że chyba udało im się wyeliminować ten problem. Swoją drogą bardziej dotyczył on numeru GG aniżeli aplikacji.

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Czy jest ktoś posiadający podobny problem?

    Zostaw komentarz:


  • scooter10pl
    odpowiedział(a)
    Ponowne zainstalowanie nic nie daje.

    Zostaw komentarz:


  • Andrzej-master
    odpowiedział(a)
    Czy próbowałeś usunąć aplikację i pobrać ją na nowo? Jeżeli tak, a problem nadal występuje, podaj mi w prywatnej wiadomości swój numer GG, albo wyślij do nas zgłoszenie na adres bok@gadu-gadu.pl ze szczegółowym opisem sprawy lub odnośnikiem do tematu na forum, zgłosimy to do osób, które mogłyby zweryfikować te podwójne pushe.

    Zostaw komentarz:


  • scooter10pl
    odpowiedział(a)
    Tak, są dwa sygnały oraz w centrum powiadomień wyświetlają mi się 2 identyczne wiadomości, jednak gdy wejdę w GG widzę tylko jedną. Mam najnowszą wersję, czyli 3.2.1 (18780)
    Zamieszczone przez Andrzej-master Zobacz posta
    Czyli wersja GG rozmówcy nie ma znaczenia?
    Najwidoczniej nie ma.

    Zostaw komentarz:


  • Andrzej-master
    odpowiedział(a)
    Rozumiem, że chodzi tylko o podwójne powiadomienia push, a nie podwójne wiadomości? Z jakiej wersji aplikacji na iPhone'a korzystasz?
    Czyli wersja GG rozmówcy nie ma znaczenia?

    Zostaw komentarz:


  • scooter10pl
    odpowiedział(a)
    Wersja GG 11.0.0.7316. Gdy dostaje wiadomości z komunikatora aqq, wtedy też dostaje podwójne powiadomienia.

    -------------------
    Sprawdziłem też GG w przeglądarce i także dostaje dwa powiadomienia.
    Ostatnio edytowany przez scooter10pl; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X