Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GRY i wieczne ich wczytywanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • sadowski
    odpowiedział(a)
    tak działa wszystko dobrze, normalnie pisze z innymi przesyłam pliki niema problemów tylko własnie te gry się nie wczytują

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    Jak dotąd nie udało nam się ustalić ewentualnej przyczyny sytuacji ale nie poddajemy się.

    Rozumiem, że przy połączeniu bezprzewodowym z wewnętrznym IP (o którym piszesz) sam komunikator na telefonie oraz na komputerze (web i desktop) działają prawidłowo i sytuacja dotyczy wyłącznie gier?

    Zostaw komentarz:


  • sadowski
    odpowiedział(a)
    Tak sytuacja ma ta miejsce non-stop gdy używam internetu bezprzewodowego (radiowy) z wewnętrznym ip ani na komputerze webgg, PC, ani na wifi z tel nie działają gry, lecz gdy wyłączę wifi i używam na tel edge to gry działają nawet po udostępnieniu tel jako modem na komputerze tez działają, czyli jest to jakiś problem z wewnętrznym IP ;/

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    Czy sytuacja zawieszania się gier ma u Ciebie miejsce non-stop? Czy dotyczy jakiejś konkretnej gry, czy też wszystkich?
    Czasami można zauważyć takie sytuacje jednak zwykle mają one charakter incydentalny. W każdym razie już jakiś czas temu przekazaliśmy sprawę do obserwacji.

    Zostaw komentarz:


  • sadowski
    odpowiedział(a)
    czy mógł by ktoś jeszcze sprawdzić czy działają u niego gry na IOS jak jest na wifi i ma zmienne lub stałe ip bo temat zamilkł trochę

    Zostaw komentarz:


  • sadowski
    odpowiedział(a)
    oki to czekam na jakieś info. A wifi testowałeś to z zewnętrznym IP czy wewnętrznym ? jeśli jest ktoś kto mógł by sprawdzić to na wewnętrznym IP to niech sprawdzi i da znać, może to tylko jest związane z moim dostawcą internetu.

    Zostaw komentarz:


  • karokam
    odpowiedział(a)
    Dzięki za informacje. Nie umiem Ci napisać na razie w czym tkwi błąd dokładniej (mam taki sam tel i nie mam żadnych problemów z grami). Przekazałam sprawę do działu aplikacji mobilnych. Jak tylko będę wiedziała coś więcej, to poinformuję Cię.

    Zostaw komentarz:


  • sadowski
    odpowiedział(a)
    Telefon to: iPhone 3G ios: 4.2.1 tak problem występuje także po zaktualizowaniu do najnowszej wersji gg a nawet wiem już skąd ten problem się bierze związane to jest z tym gdy mamy wewnętrzne IP gdy problem występuje także na komputerze i na webgg. Na telefonie po wyłączeniu wifi i korzystaniu tylko z edge gry się wczytują i można grac na komputerze tak samo gdy telefon posłuży jako modem niema problemu ale gdy korzystam z internetu z wewnętrznym IP to niestety gry się nie wczytują.
    Wiec macie problem i jego przyczynę teraz tylko żebyście to jakoś naprawili.

    Zostaw komentarz:


  • karokam
    odpowiedział(a)
    Możesz nam napisać z jakiego telefonu korzystasz i na jakiej wersji iOSa? Napisz też czy problem występuje w wersji 3.2.

    Zostaw komentarz:


  • sadowski
    rozpoczął temat GRY i wieczne ich wczytywanie

    GRY i wieczne ich wczytywanie

    Witam
    zauważyłem pewien błąd/problem a mianowicie gdy korzystam z internetu z sieci komórkowej gry działają poprawie natomiast gdy podłącze się pod WiFi i uruchomię grę to wtedy się nie chce wczytać tylko ciągle jest np. "trwa rysowanie kratek" dopiero gdy wyłączę wifi i będę korzystał z edge/3g to gry działają poprawnie.
    pozdrawiam i mam nadzieje ze to poprawicie.
    Ostatnio edytowany przez sadowski; [ARG:4 UNDEFINED].
Pracuję...
X