Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ostatnie rozmowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • piwo66
    odpowiedział(a)
    O dobry przyklad, wiec mozliwosc usuwania wybranych, i problem bedzie rozwiazany. Czest sie zdarza, ze pisza do mnie obce osoby po prostu spamujac. Wiec ten kontakt nie jest mi potrzebny i po co ma mi liste zasmiecac.
    Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Nie cytujemy poprzedniego posta w całości

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    Chociażby po to aby wrócić do kontaktu np. z osobą nieznajomą. Nie prowadzisz archiwum, nagle ktoś do Ciebie pisze, nie masz numeru w kontaktach no i tak się złożyło, że nie masz czasu bo właśnie wychodzisz ale osoba cię zaintrygowała więc wracasz do domu i chętnie byś z nią popisał, a tu problem - jaki to numer GG ona miała?

    Z Ostatnimi zawsze to będziesz wiedział, widzę tylko taką niedogodność, że czasami zdarza się nam prowadzić rozmowy z osobami, z którymi nie powinniśmy rozmawiać, i w takich sytuacjach pojawia się chęć usunięcia takiej informacji, bo jeszcze się dostanie w niepowołane ręce.

    Zostaw komentarz:


  • piwo66
    odpowiedział(a)
    Dokladnie tak. Przyda sie modyfikacja tego gdyz lista robi sie bardzo dluga. A po co nam np. same dane kontaktu po usunieciu np. archiwum.

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    Rozumiem, że chodzi o zakładkę Ostatnie, gdzie prezentowane są kontakty/numery, z którymi ostatnio prowadziliśmy rozmowy. Zastanawiamy się nad możliwościami dotyczącymi ewentualnego modyfikowania tej zakładki.

    Zostaw komentarz:


  • piwo66
    odpowiedział(a)
    Tam tez nie mozna tego usunac

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    Spróbuj na GG 10

    Zostaw komentarz:


  • piwo66
    rozpoczął temat Ostatnie rozmowy

    Ostatnie rozmowy

    Witam
    Czemu nie mozna wyczyscic listy ostatnich rozmow? Nie ma takiej opcji ani przez web GG, ani przez telefon
Pracuję...
X