Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Javożale odnośnie braku bety (wycinek z wątku z opiniami)

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    dlatego posty przeniesiono do oddzielnego wątku

    Komentarz


      #32
      Tytuł adekwatny, rozwalił mnie
      I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

      Komentarz


        #33
        Zamieszczone przez HitmanoOowski13 Zobacz posta
        Ale to właśnie niesprawiedliwe, że nikt nie pracuje. Bo muszę się uczyć, zabrali mi komputer do naprawy a piszę z fona ... ( internet <3 ) . A chciałbym na GG popisać... Więc moglibyście trochę trochę o nas pomyśleć... -.-

        ---------- Post added at 16:09 ---------- Previous post was at 16:07 ----------

        @MrAFK - a w poniedziałek to ja do szkoły idę... -.-
        Ja nic nie "mówię", ale "człowieku" jest "masa" zastępczych klientów gg w wersji java które o dziwo działają i są darmowe, nie wypada mi podawać tu ich nazw.

        W poniedziałek masz szkołę tak? no to jeszcze jeden dzień, no nie "mów" że aż tak bardzo jesteś uzależniony od dostępu do internetu. Znajomi Ci chyba też nie uciekną, chociaż w dzisiejszych czasach.. kto ich tam wie

        Gorzkie żale że ci źli programiści nie dali bety są bezsensowne, nie dali bo nie dopracowali do końca i loooz
        Ale zawsze można się pomodlić o zdrowie programistów

        Komentarz


          #34
          Gorzkie żale w końcu
          I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

          Komentarz


            #35
            Zamieszczone przez mimi97 Zobacz posta
            tak wlasnie tylko na javie ;/ bardzo jest to nie sprawiedliwe.
            Bo aplikacje java tylko to dobrze potrafią robić, czyli ściągać pieniądze z konta.
            Nawet nie ma za dużo komunikatorów i programów pocztowych do wyboru, a na androida jest tego wiele.
            Ja też myślę o tym, zeby sobie zmienić telefon na taki z Androidem.
            Jest aplikacja do google+ na androida, jest reż komunikator tlen, a na javę tego nie ma.
            Akurat nie ma tych rzeczy, które mnie by interesowały.
            Kiedyś miałem telefon Nokia N70 z symbianem i już był dużo lepszy niż taki z javą.

            Komentarz


              #36
              Dla wszystkich cierpiących z powodu braku bety polecam kupić kilkanaście metrów kabla, zarabiarkę za 8zł i kilkanaście wtyczek. Zarabianie "eRJotek" to naprawdę bardzo dobre zajęcie na nudę

              UP. Zbieraj kasę, kup sobie z androidem jaki problem? ile taki kosztuje 4 stówy? po znajomości, używany góra niecałe 2, czyli tyle ile można zarobić w ciągu weekendu. Wystarczy chcieć i nie czekać na gotowe
              Ostatnio edytowany przez MrAFK; [ARG:4 UNDEFINED].

              Komentarz


                #37
                co GG Network ma poradzić na to, że świat idzie do przodu i nowych telefonów bez systemu za to z JAVĄ jest coraz mniej?
                pisałem już to kiedyś - na Windows 95 też nie powstają już nowe programy, a już na bank nie zaawansowane... jest boom na smartfony obecnie, w Polsce głównie z Androidem.

                Komentarz


                  #38
                  Fakt, ale nie zapominaj też że większa część osób korzystjąca z MGG to właśnie użytkownicy telefonów z javą.
                  Zgodzę się, mogli by znieść te opłaty na javie.
                  A pozatym jak już się wzieli za to aby zrobić nową apkę na jave to niech ją zrobią porządnie bo jak narazie to jest ona lipna. Brak m.in. wskaźnika pisania, słaba przejrzystość, niemiły dla oka interfejs itp. Kompletne zero jakiś bardziej zaawansowanych funkcji. Można powiedzieć że tylko skórkę zmienili, reszta jak była tak jest. Tyle mojego zdania na ten temat.
                  Ostatnio edytowany przez Bestia.; [ARG:4 UNDEFINED].

                  Komentarz


                    #39
                    Zamieszczone przez Bestia. Zobacz posta
                    A pozatym jak już się wzieli za to aby zrobić nową apkę na jave to niech ją zrobią porządnie bo jak narazie to jest ona lipna. Brak m.in. wskaźnika pisania, słaba przejrzystość, niemiły dla oka interfejs itp. Kompletne zero jakiś bardziej zaawansowanych funkcji.

                    Wzięli i jest to beta, będzie lepsza.


                    Tak, bo to, że Twój telefon może mieć więcej możliwości, nie znaczy że inne mogą mieć i dlatego nie ma bardziej zaawansowanych funkcji.
                    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                    Komentarz


                      #40
                      No to jak inne telefony nie mogą no to niech zostaną przy gg 4.7.3

                      ---------- Post added at 15:31 ---------- Previous post was at 15:29 ----------

                      Pozatym wskaźnik pisania każdy telefon powinien obsłużyć.

                      Komentarz


                        #41
                        tu sie niestety mylisz. To tak samo jakby tobie powedziec, to zostan przy 4.7.3 albo spadaj. Tak nie mozna.
                        I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                        Komentarz


                          #42
                          Na javę to wszystko jest lipne.
                          Tylko wysyłanie smsów premium dobrze wychodzi w aplikacjach java.
                          Tych zwykłych to nie potrafią wysyłać, tylko premium, a java nie ma takich wielkich możliwości.
                          Na androida jest wiele aplikacji i nawet można za ich pomocą dzwonić i wysyłać MMSy za darmo (chociażby Freeyah).

                          ---------- Post added at 20:58 ---------- Previous post was at 20:54 ----------

                          Z tą aplikacją to powinni się pośpieszyć trochę, bo faktycznie to ich wina, że nie działa wersja beta.
                          Powinna ona działać tak długo aż nie pojawi się kolejna wersja aplikacji.
                          W zagranicznych tak jest, że jak jest nowa wersja to program dopiero przestaje działać.
                          Jeszcze się nigdy nie spotkałem z czymś takim, żeby nie było nowej wersji, a stara już nie działała.

                          Komentarz


                            #43
                            @europolitan -

                            " Z tą aplikacją to powinni się pośpieszyć trochę, bo faktycznie to ich wina, że nie działa wersja beta.
                            Powinna ona działać tak długo aż nie pojawi się kolejna wersja aplikacji. "


                            Masz rację...

                            Ja często na fonie bywam a zwłaszcza na GG. I chciałbym, by się pośpieszyli z tą nową wersją . :/

                            Komentarz


                              #44
                              następny, który nie rozumie słowa "beta". Tu macie wersję bez błędów: http://mobile.gadu-gadu.pl/m/getv/j2me

                              Komentarz


                                #45
                                Beta no to jest nic innego jak program, który ma jeszcze milion błędów, ale fakt, że aplikacja przestała działać zanim wyszła nowa wersja to wydaje się w ogóle źle pomyślane.
                                Jakby pomyślane przy zbyt daleko idących założeniach, że nierealne jest opóźnione wydanie kolejnej wersji.
                                Trochę jakby inny algorytm został zastosowany w tym mechaniźmie niż powinien.

                                ---------- Post added at 21:29 ---------- Previous post was at 21:27 ----------

                                No proszę wersja 4.7.3 kolejna wersja beta.
                                Gorzej działa jak wersja 5.0.
                                Nagminnie gubi kontakty z listy.
                                Z wersja 5.0 nie miałem takiego problemu.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X