Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Javożale odnośnie braku bety (wycinek z wątku z opiniami)

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • HitmanoOowski13
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
    Poprawka do Androida wyszła do wersji finalnej, a nie do wersji beta. Beta może mieć błędy, bo na tym ona polega, by je znaleźć i naprawić. Wersja finalna nie ma prawa mieć błędów, szczególnie tak krytycznych jak się właśnie zdarzyło.
    To że Wam beta w Javie nie działa to wynik tego, że zakończył się okres testowy dla tej wersji. Kolejna jest w przygotowaniu i jeśli subskrybujecie główny temat, to dostaniecie maila o nowej wersji. Kiedy? Nie wiadomo. Jak ktoś silnie potrzebuje GG w komórce i nie wytrzyma to niech wróci tymczasowo do 4.7.3.
    Ale mnie nie stać na to, bym wrócił do starej wersji... Mam doładowywane po 20 zł na miesiąc, 9 zł na internet , 5 złotych na pakiet smsów a 4 złote na grę na internecie, bo zbieram. I wydaje 19 złotych i zostaje mi 1 zł... Więc jak mam oszczędzić na gg?! Niech mi ktoś powie... ;/

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    Poprawka do Androida wyszła do wersji finalnej, a nie do wersji beta. Beta może mieć błędy, bo na tym ona polega, by je znaleźć i naprawić. Wersja finalna nie ma prawa mieć błędów, szczególnie tak krytycznych jak się właśnie zdarzyło.
    To że Wam beta w Javie nie działa to wynik tego, że zakończył się okres testowy dla tej wersji. Kolejna jest w przygotowaniu i jeśli subskrybujecie główny temat, to dostaniecie maila o nowej wersji. Kiedy? Nie wiadomo. Jak ktoś silnie potrzebuje GG w komórce i nie wytrzyma to niech wróci tymczasowo do 4.7.3.

    Zostaw komentarz:


  • mimi97
    odpowiedział(a)
    ej no bo nie wiem czymam czekac az wyjdzie kolejna BETA czy mam pobrac 4.7.3 bo na 5.0 pisze ze wygasła i jak mam korzystac ?

    Zostaw komentarz:


  • Bestia.
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez HitmanoOowski13 Zobacz posta
    Zauważyłem, że oni bardziej patrzą na błędy na androidzie niż na javie... Sami spojrzcie kolejna wersja z poprawkami wyszła 2 dni temu ( 12.04 ) . A tu mamy większy problem niż android...
    nie tylko ty tak zauważyłeś, ale cóż się dziwić java odchodzi do lamusa.

    Zostaw komentarz:


  • HitmanoOowski13
    odpowiedział(a)
    Zauważyłem, że oni bardziej patrzą na błędy na androidzie niż na javie... Sami spojrzcie kolejna wersja z poprawkami wyszła 2 dni temu ( 12.04 ) . A tu mamy większy problem niż android...

    Zostaw komentarz:


  • europolitan
    odpowiedział(a)
    Czy to oznacza, że mam jedynie czekać na wydanie nowej wersji mgg?
    Mi też się wyświetla komunikat, że aplikacja wygasła w wersji 5.0.
    Jak się zalogowałem na stare gg (wersja 4.7.3) to z kolei miałem komunikat, że usługa nie opłacona.
    Właśnie teraz się zastanawiam czy ten komunikat w wersji 5.0 ma jakiś związek z tym, ze usługa jest nieopłacona.

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    Ponieważ już pisano o tym, że beta...
    Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
    ... Będzie, jak się ze wszystkim wyrobimy.
    to jeśli jeszcze raz ktoś zada pytanie o termin wydania, to będziemy wykluczać te osoby z działu testów na forum. Obiecuję. Upominał Was już ReBeLs513 i Wasky. Teraz ja jako ostatnia osoba.
    Tester, który nie umie czytać ani obsłużyć się forum chyba nie jest dobrym testerem.
    Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • mimi97
    odpowiedział(a)
    coś mi się zdaje że się nie doczekamy.

    Zostaw komentarz:


  • HitmanoOowski13
    odpowiedział(a)
    Długo mamy czekać??

    Zostaw komentarz:


  • Bestia.
    odpowiedział(a)
    Nie chcę was pośpieszać czy coś ale już 20:00

    Zostaw komentarz:


  • ReBeLs513
    odpowiedział(a)
    Weź się kurde uspokój ;> Powinieneś zarobić warna ^^

    Zostaw komentarz:


  • mimi97
    odpowiedział(a)
    Czyli nie będę mógł mieć gg 5.0 ?!

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Prosiłbym o nie zaśmiecanie forum pytaniami "A o której godzinie będzie beta". Będzie, jak się ze wszystkim wyrobimy.

    Co do błędu Alert(2,20) to problem dotyczy najprawdopodobniej połączeń szyfrowanych, z którymi telefon sobie nie radzi. Na ten moment niestety nie znamy rozwiązania problemu i nie wiemy, czy w ogóle takowe istnieje.

    Zostaw komentarz:


  • mimi97
    odpowiedział(a)
    już jest po 15 a dalej jej nie ma ;/

    Zostaw komentarz:


  • ReBeLs513
    odpowiedział(a)
    Jak bd to na pewno informacja o tym się pojawi

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X