Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błąd uniemożliwiający uruchomienie GG:(javax.microedition.pki.CertificateException...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Mechanizm został już stworzony. Teraz jest w fazie wewnętrznych testów. W tym tygodniu prawdopodobnie zostanie wydana wersja beta z poprawionymi połączeniami.

    Zostaw komentarz:


  • CipiS
    odpowiedział(a)
    minął kolejny tydzień a ja tu cierpię na małym wyświetlaczu nokii bo na mojej avilce dalej nie rusza

    Zostaw komentarz:


  • c0d3r
    odpowiedział(a)
    Ja mam samsunga monte i gg normalnie dziala

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Jest szansa, że uda się rozwiązać problem przepisując w telefonach implementację połączeń szyfrowanych. Prace są w toku. Terminu podać nie potrafię.

    Zostaw komentarz:


  • Błąd uniemożliwiający uruchomienie GG:(javax.microedition.pki.CertificateException...

    Witam.
    Postanowiłem założyć dla tego błędu oddzielny wątek, gdyż moim zdaniem jest to błąd krytyczny występujący na dość popularnych telefonach=uniemożliwiający pewnej grupie użytkowników korzystanie=powiększeniu grona użytkowników wersji mobilnej GG. Przypomnę o co chodzi:
    W dniu 02.05.2012, 20:22 zgłosiłem błąd:
    Telefon: Samsung S 5230G (Avila GPS)
    Aplikacja pobrana z komórki, zainstalowana, przy uruchamianiu jest napis "łączenie 0%" i nagle komunikat "Błąd połączenie z internetem. GG zostanie zamknięte. (javax.microedition.pki.CertificateException: Certificate was issued by an unrecognized entity)".

    Połączenie z internetem na pewno jest, z treści błędu można wywnioskować, że certyfikat jest nierozpoznawalny przez mój telefon.
    Błąd potwierdzili użytkownicy MINI97 (Samsung Monte) oraz marcinek243 (lg kp 500)

    Odpowiedź od GG Network:
    Ten błąd polega na tym, że telefon nie rozpoznaje certyfikatu, którym podpisany jest serwer. Nowe wersje tego nie rozwiążą. Trzeba serwery podpisać innymi certyfikatami. Myślimy jak rozwiązać ten problem.
    to nie zależy od wersji tylko od serwerów. Jak podpiszemy serwery czymś innym to i ta wersja zacznie działać. A kiedy to nastąpi - nie mam pojęcia.
    Panowie, minął ponad miesiąc, a my nadal nie mamy możliwości korzystania z GG. Rozumiem, BETA-Testy itp, no ale żeby miesiąc czekać i nic? My nawet nie mamy uczestniczenia w BETA-Testach, bo się nawet Nam nie uruchamia .
    Czy są jakieś nowe informacje dotyczące tego błędu? Tyle chyba możemy wiedzieć
Pracuję...
X