Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opłaty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Opłaty

    Witam serdecznie : 3

    Problem mam taki - chodzi o pieniądze, które są pobieranie z konta podczas używania GG mobilnego.
    Na numer 7136 wykupiłem usługę do 2012-12-15 do 23:59:59.

    Pisałem o tym wcześniej do administratora, otrzymałem odpowiedź:

    Jest darmowy jeśli kupisz usługę T-Mobile GG / EraGG.
    Wszelkie wątpliwości nalezy kierować na http://forum.gg.pl/


    Niestety - pieniądze z konta są nadal pobierane z konta. Gdy zostaną wyczerpane, rozmowa zostaje przerwana, zmiana statusu na niedostępny i rozłącza.

    W ciągu 10 dni już dwukrotnie doładowywałem konto. Teraz ponownie mam brak dostępnych środków, a GG zatrzymuje się na 8%, nie chce się połączyć, a przecież wykupiłem usługę do w/w daty.

    Podczas użytkowania mam włączoną sieć Bluetooth; dopiero wtedy zaczęło w ogóle działać.

    Moje pytania są takie: wykupienie usługi na tydzień jest jednoznaczne z tym, że używam GG za darmo przez ten okres, prawda? Jeśli nie, to czy są jakieś ukryte koszty? Coś robię nie tak, że nadal środki są pobierane?

    Telefon: Samsung Wave S530
    Sieć: T-Mobile
    Wersja gadu: 4.7.3

    Bardzo proszę o szybką odpowiedź
    Pozdrawiam : 3
    Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Dodanie wersji

    #2
    4.7.3 to wersja standardowa, w której pobierane są opłaty za subskrypcję, dodatkowo Twój operator pobiera opłaty za transfer danych. Jeżeli nie chcesz płacić za subskrypcję, zainstaluj wersję darmową 5.1.2/5.2 o ile Ci pójdzie na BadaOS. Wówczas jednak operator nadal będzie pobierał środki za transfer. Jeżeli nie chcesz płacić za transfer, zainstaluj wersję operatorską T-Mobile. Wówczas będziesz musiał opłacić subskrypcję tej wersji.

    Komentarz


      #3
      Zainstalowałem wersję operatorską T-Mobile; 2.0.2.
      Niestety, znów pojawił się dawny problem: słynny serwer zwrócił błąd: 200, przez który dużo wcześniej nie mogłem korzystać z GG T-Mobile (ściągany przez SMS). W dodatku samo T-Moblie nie daje konkretnych rad jak naprawić ten błąd.
      Zależy mi na tym, by za transfer nie płacić : /

      Komentarz


        #4
        Błąd 200 na wersji T-Mobile mam oznaczony jako błędne połączenie internetowe, szczegółów powinien Ci udzielić operator, ale obawiam się, że może tego nie zrobić, bo Twojego telefonu nie ma na liście obsługiwanych.

        Komentarz


          #5
          Dzwoniłem do nich w tej sprawie. Dopytując się, dowiedziałem się, że mają wersję 2.0.0.
          Początkowo w ogóle internetu nie miałem aktywnego, więc mi włączyli. Błąd nie zniknął, więc ponownie zadzwoniłem. Polecono mi wysłać SMS'a na numer 8008 o treści GG. W ten sposób się ściąga aplikację.

          Zainstalowałem wersję 2.0.0 przez .jar na samsungu i ściągnąłem przez wyżej podany numer na Sony Ericsson'a k550i, który jest na liście.
          W obu przypadkach pojawia się ten sam błąd - nawet na Ericssonie, na którym wcześniej korzystałem z gadu, dopóki błąd 200 nie zaczął wyskakiwać regularnie.

          Błędne połączenie internetowe? Dziwne...4.7.2 działa bez zarzutów (poza kosztami transferu...ale działać działa, gadać można) na Samsungu. Na Sony nawet nie chce się połączyć.

          Komentarz


            #6
            Czy Twoje telefony obsługują połączenie wi-fi? Jeżeli tak, sprawdź proszę, czy pod wi-fi się łączysz prawidłowo.
            Sprawdź jeszcze, czy wybrałeś odpowiedni punkt dostępu dla konkretnej aplikacji. W SE robi się to zwykle wchodząc kolejno do opcji: Ustawienia/Łączność/Ustawienia internetowe/Ustawienia java, w Sam punkt dostępu wybieramy poprzez nakierowanie na aplikację na liście gier i wybranie Opcji (lewy klawisz soft), a następnie Ustawienia, nie wiem czy tak będzie w Twoim przypadku.

            Komentarz


              #7
              SE nie obsługuje wi-fi.
              Samsung tak.
              Mimo wi-fi na Samsungu nadal GG od T-Mobile nie jest obsługiwane (żeby nie było: moim celem jest, jakby, uniezależnienie się od wi-fi)

              Hmm..w Samsungu, to co opisałaś, nie działa. Nie wiem co masz na myśli przez "lewy klawisz soft". Przytrzymywałem dłużej na ikonie aplikacji w liście gier, ale na rozwijającej się liście jest tylko Zmień Nazwę, Włącz Ochronę, Szczegóły i Usuń.
              Teraz w Samsungu uruchamiając GG od T-mobile wyskakuje mi komunikat "Brak dostępu do internetu. Zainstaluj wersję z certyfikatem".
              Żeby było śmieszniej - potem GG 4.7.3 włączyłem i łączy się z internetem.

              Komentarz


                #8
                Obawiam się, że nie będę w stanie Ci pomóc. Jeżeli jesteś w stanie, udaj się proszę do stacjonarnego punktu obsługi t-mobile, być może będą w stanie ogarnąć ten błąd i wyeliminować ewentualną kwestię połączenia internetowego. Zwróć im uwagę, żeby ustawili punkt dostępu dla danej aplikacji.

                Komentarz

                Pracuję...
                X