Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

gg 5.3.1.20142 SE w890i

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    Czy komunikat 0% pojawia się przy pierwszym łączeniu, gdzie na planszy widać oznaczenie wersji GG? Czy też może na drugim poziomie łączenia, gdy widać już listę kontaktów i pojawia się pasek postępu dla połączenia? Dodatkowo w odniesieniu do SE czy masz właściwe ustawienia internetowe w zakresie java? Zwykle można to odnaleźć w menu Ustawienia/Łączność lub połączenia/Ustawienia java.

    Zostaw komentarz:


  • Kociak_Pogromca
    odpowiedział(a)
    @GGAdmin nie używam PlayGG gdyż za użytkowanie tej aplikacji trzeba opłacać dostęp co 7 dni za 2,46zł lub co 30 dni za 4,92zł.
    Ale pobrałem PlayGG 2.0.1 i ono się uruchomiło.
    używam normalny profil Internet
    apn: internet

    na stronie play z konfiguracji dla mojego telefonu jest dostępne: MMS, E-Mail, Video, Internet
    i nie używam GPRS ponieważ mój telefon obsługuje HSDPA i mam ustawione tryb sieci tylko UMTS/3G
    zmieniałem na GSM i tam samo się dzieje jak wyżej, wszystkie inne aplikacje darmowe obsługujące gg działają.
    mgg 4.7.3 także działa ale ono jest odpłatne jak PlayGG.

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    @hawres czy Ty też używasz sieci Play? Rozumiem, że obydwaj korzystacie z wersji java 5.3.1, a nie z Play GG? W zakresie ustawień połączenia internetowego korzystacie z połączenia typu Internet GPRS?

    Zostaw komentarz:


  • hawres
    odpowiedział(a)
    u mnie podobnie, pewnego słonecznego dnia chciałem sobie uruchomić gadu na telefonie. dzień wcześniej działało. nie łączy się, jest zero procent i kropka łączenia chodzi w nieskończoność. dobra, zaktualizowałem do ww wersji, połączyło się mi, uruchomiła aplikacja, wpisałem hasło i numer, loguje się. ścięło się, po jakichś 2 minutach zabiłem. dobra, uruchamiam raz drugi, zalogowało się, połączyło, przyszła wiadomość jakaś, ale nie pobrało kontaktów. wyłączyłem aplikacje, jeszcze raz. już się nie połączyło, 0% i kropka sobie goni. reinstal, powtórka, identycznie się mi stało. profil połączenia dobry, inne aplikacje działają normalnie. a telefon to samsung gt c3530.

    Zostaw komentarz:


  • Kociak_Pogromca
    rozpoczął temat gg 5.3.1.20142 SE w890i

    gg 5.3.1.20142 SE w890i

    Witam posiadam SE w890i i karte sim Play
    Wczoraj (23.07) wróciłem z aresztu i jak odebrałem tel z depozytu po rozmowach i sms chciałem wejść na gg to po uruchomieniu w chwili gdy się łączy z serwerem gg (zniknie ta kropka co się porusza - oczekiwanie) aplikacja zawiesza telefon.
    Początkowo myślałem że to błąd w oprogramowaniu jakiś czy coś.
    Więc gdy wróciłem do domu wrzuciłem nowego softa i zainstalowałem gg z m.gg.pl
    i błąd nadal taki sam.

    I mam jeszcze se k510i, w200i i w810i i we wszystkich prawie tak samo się zachowywały telefony:
    k510i i w200i restart telefonu w momencie połączenia,
    a w810i zawiesza się i stoi jak w890i - pokazane na wyświetlaczu aplikacja gg łączenie 0% i nie reaguje na żadne klawisze funkcjonalne telefonu

    Profil połączenia internetowego INTERNET
    przez profil WAP pokazuje komunikat "błąd połączenia z internetem, aplikacja zostanie zamknięta".

    I nie wiem jak z tym sobie poradzić próbowałem zmieniać uwierzytelnienie połączenia oraz przez proxy ale niestety bezskutecznie
    czy ktoś ma podobny problem lub miał taki?
Pracuję...
X