Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie łączące GG.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Shadicnite
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Anixss Zobacz posta
    W ustawieniach Java również masz profil typu Internet GPRS?
    Zbliżona ścieżka: Ustawienia/Łączność lub połączenia /Ustawienia internetowe/Ustawienia java
    Yep. Jednak po uruchomieniu aplikacji ciągle się "łaczy" i połączyć nie może

    Zostaw komentarz:


  • Anixss
    odpowiedział(a)
    W ustawieniach Java również masz profil typu Internet GPRS?
    Zbliżona ścieżka: Ustawienia/Łączność lub połączenia /Ustawienia internetowe/Ustawienia java

    Zostaw komentarz:


  • Shadicnite
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Anixss Zobacz posta
    Z jakiego modelu telefonu korzystasz oraz jaki typ połączenia internetowego jest ustawiony domyślnie?
    Sony Ericsson K770i. Połączenie GPRS przy domyślnych ustawieniach od operatora.

    Dodam jeszcze że wersja 4.7.3 śmiga bez zarzutu.

    Zostaw komentarz:


  • Majcon
    odpowiedział(a)
    Ja też miałem błąd z połączeniem w starym telefonie i działo się to tylko na orange po włożeniu karty play działało świetnie

    Zostaw komentarz:


  • Anixss
    odpowiedział(a)
    Z jakiego modelu telefonu korzystasz oraz jaki typ połączenia internetowego jest ustawiony domyślnie?

    Zostaw komentarz:


  • Shadicnite
    odpowiedział(a)
    Owszem jest Chociażby starze wersje GG (np. 4.7.3), lub te przygotowane dla operatorów. I tu cię zaskoczę bo moim operatorem jest T-mobile
    Ostatnio edytowany przez Shadicnite; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Majcon
    odpowiedział(a)
    płatna wersja GG
    jest coś takiego ?xD
    I znając życie Twoim operatorem jest orange i to ich wina

    Zostaw komentarz:


  • Shadicnite
    rozpoczął temat Nie łączące GG.

    Nie łączące GG.

    Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego najnowsza wersja GG nie łączy się z siecią po mimo tylu skarg i narzekań? Powiem tylko tyle że Opera Mini i płatna wersja GG śmigają należycie, więc niech mi ten fenomen ktoś wyjaśni.
Pracuję...
X