Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zamrożenie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Bestia.
    odpowiedział(a)
    Qrix, temat do usunięcia.

    Zostaw komentarz:


  • Bestia.
    odpowiedział(a)
    To ja też spróbuje wysłać do nie emaila.

    Zostaw komentarz:


  • SandFox
    odpowiedział(a)
    Ja konto już mam odblokowane. Wystarczy wysłać maila wyjaśniając problem oraz podając numer gg na tech@gadu-gadu.pl

    Zostaw komentarz:


  • Bestia.
    odpowiedział(a)
    Dobrze wiedzieć że nie jestem sam z tym problemem

    Zostaw komentarz:


  • SandFox
    odpowiedział(a)
    Mam identyczny problem, lecz dziś skontaktowałem się z tech@gadu-gadu.pl a Oni napisali, żebym wszedł na beta.gg.pl potem w zakładkę GG>ustawienia>Profil i tam niby można odblokować konto wpisując adres mailowy lub numer telefonu po czym dostanie się jakiś link, dzięki któremu będzie można dalej korzystać z numeru GG. Tak też zrobiłem, lecz za każdym razem wyskakuje komunikat " Niestety coś się nam zepsuło, ale bez paniki - zaraz naprawimy ". Zgłosiłem to to poprosili o Screen Shota, numer gg, oraz kiedy nastąpiła instalacja i wpisanie danych. Po wysłaniu dotąd się nie odezwali. Wie ktoś może co z tym zrobić ?

    Zostaw komentarz:


  • Bestia.
    odpowiedział(a)
    Miałem numer gg około 2 lata, zainstalowałem tą wersję beta nowego MGG na jave. Zalogowałem się. Wyświetliło mi się że muszę uzupełnić tam danę o sobie. Uzupełniłem je i przez przypadek wcisnąłem "anuluj". Potem jak chciałem zmienić status wyświetla mi się zawsze komunikat " twoje konto zostało zamrożone ze względu na brak potwierdzenia" dodam jeszcze że wiadomości do mnie dochodzą leczy gdy ja chcę wysłać do kogoś to pisze " wiadomość niedostarczona. Twoje konto zostało zablokowane" Pomocy!

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    A czy aktywowałeś konto klikając w link aktywacyjny na mailu?

    Zostaw komentarz:


  • Bestia.
    odpowiedział(a)
    http://forum.gg.pl/showthread.php?37...GG-wersja-BETA
    z tąd można pobrać

    ---------- Post added at 16:29 ---------- Previous post was at 16:28 ----------

    Może mi tak ktoś pomoże !? a jak by wam tak nagle "zamrozili" numer.

    Zostaw komentarz:


  • Kamil5
    odpowiedział(a)
    A gdzie można pobrać??

    Zostaw komentarz:


  • Bestia.
    rozpoczął temat Zamrożenie

    Zamrożenie

    Po zainstalowaniu aplikacji MGG JAVA BETA i wpisaniu wszystki danych do katalogu wyskoczył mi komunikat że "numer został zamrożony" co to oznacza i jak go "odmrozić"? Pomocy!!
Pracuję...
X