Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG 4.2 nie działający widget

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Shreqg2
    odpowiedział(a)
    Raaaanyyy, ja zamiast się czepiać raczej doceniłbym to, że błędy zostały poprawione w trybie wręcz ekspresowym! Przecież nie wszystko da się przewidzieć, a to forum jest po to właśnie, żeby owe problemy wyłapywać i móc naprawić... W tym przypadku zrobiono to naprawdę szybko.

    Co do udostępniania poza Ovi Sklepem (ten temat był poruszany już wielokrotnie) - niestety nie można tego robić.

    Zostaw komentarz:


  • musli
    odpowiedział(a)
    To będzie raczej poprawka. Update'y charakteryzują się czymś innym. Czyli wersję 4.2.1 powinniście nazwać BETA i dać najpierw do testów zanim znów dacie ją publicznie.

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Problem rozwiązany. Update pójdzie w następnej aktualizacji. Wersja 4.2.1 powinna być już dostępna końcem przyszłego tygodnia - jest duża szansa, że jeszcze przed 1 lipca. Przy okazji został naprawiony problem z przesyłaniem plików jak i z prawidłowym rozpoznawaniem pamięci masowej.

    Zostaw komentarz:


  • the_naturat_com
    odpowiedział(a)
    Potwierdzam. Po przeniesieniu plików do "C:/data" widget przez chwilę działa. Potem przestaje.

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    >>>Ale zauważyłem, że po przeniesieniu i dodaniu widgetu do ekranu na chwilę pokazuje się ikona statusu, dosłownie na sekundę
    tak to normalne gdy plik json nie jest odświeżony przez aplikację GG

    trochę się wyjaśniło
    to co opisujesz to bardzo dziwny przypadek, uwzględnię to w następnej aktualizacji

    Zostaw komentarz:


  • musli
    odpowiedział(a)
    Napisałem, że te pliki mam w katalogu głównym na dysku C, a nie w Data.

    ---

    Przeniosłem te pliki do C/DATA ale one twórzą się same ponownie w tym samym miejscu, czyli na dysku C. Ale zauważyłem, że po przeniesieniu i dodaniu widgetu do ekranu na chwilę pokazuje się ikona statusu, dosłownie na sekundę, po czym znów mam szary widget jak na screenie w pierwszym poście.
    Ostatnio edytowany przez musli; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    musli to powinno działać, nie widzę powodu aby nie działało, jeśli w c:\data znajduje się GGWidget.json to aktualne informacje przy włączonym GG powinny pojawić się na widgecie, może spróbuj go usunąć z ekranu głównego i dodać jeszcze raz z listy jednocześnie zatwierdzając pytanie "Zezwolić aplikacji na dostęp do danych telefonu?" przy włączonym GG w tle

    Zostaw komentarz:


  • coopra
    odpowiedział(a)
    Ja wymienione pliki mam w c:\data i wszystko działa, gg też na dysku c. Może to kogoś naprowadzi

    Zostaw komentarz:


  • musli
    odpowiedział(a)
    XueBao teraz mam zainstalowane na dysku C, ale to napisałem już w pierwszym poście, wspomniane pliki znajdują się na dysku C w katalogu głównym.

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    musli

    opisz proszę następujące kroki, ułatwi to analizę problemu:
    1. Na jakiej pamięci obecnie masz zainstalowane GG
    2. Zobacz gdzie masz plik GGWidget.json oraz isgginstalled.json (podaj jego lokalizację, jaki dysk, czy folder główny)

    Zostaw komentarz:


  • rekin22a
    odpowiedział(a)
    s60v5 też dostanie ta aplikacje ?

    Zostaw komentarz:


  • Kwiatek
    odpowiedział(a)
    Do Sklepu Nokia została już wysłana stosowna poprawka naprawiająca problem. Pojawi się w ciągu kilku dni (czeka na akceptacje).

    Zostaw komentarz:


  • musli
    rozpoczął temat GG 4.2 nie działający widget

    GG 4.2 nie działający widget

    Zainstalowałem wersję 4.2 GG. Po zainstalowaniu i zalogowaniu, aplikacja spytała się, czy zainstalować Widget GG. Wybrałem tak, ale NIC się nie zainstalowało. Sprawdziłem dla pewności na liście widgetów i rzeczywiście nic nie przybyło. Skorzystałem więc z opcji "Zainstaluj widżet GG" z pozycji opcji w komunikatorze. Pokazał się czarny ekran Usługi i możliwość cofnięcia. Po wyjściu wyskoczył komunikat o wybraniu widżetu z katalogu widżetów. Dalej go tam nie było. Pobrałem więc instalkę WidgetGG i dopiero po jej zainstalowaniu, widget pokazał się na liście. Dodałem go do ekranu głównego, lecz jego działanie ogranicza się jedynie do otwarcia włączonej już aplikacji GG na telefonie. Na widgecie jest tylko napis: "Brak połączenia z GG". Próbowałem instalować w różnych lokalizacjach w telefonie, przy wybraniu dysku E i F i naciśnięciu widgetu wyskakuje komunikat: Zainstaluj GG, pomimo, że jest zainstalowane. Dopiero przy instalacji na dysku C, po naciśnięciu widgetu nie ma tego komunikatu, otwiera się od razu włączone wcześniej GG. Lecz dalej na widgecie nie ma żadnych informacji.
    Telefon to Nokia N8 Belle.


    Screenshot0013 (Medium).jpg
    Ostatnio edytowany przez musli; [ARG:4 UNDEFINED].
Pracuję...
X