Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak całej wiadomości

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Shreqg2
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez hendrix_radek Zobacz posta
    Potwierdzam występowanie tego problemu w GG na symbian S60v3wersja gg 5.1.1.20131 na noki e52 wersja softu 91.004
    To jest wersja Java i jest ona dostępna w Ovi Sklepie. Ovi Sklep to nie tylko pliki SIS/SISX, ale też JAR... GG na Symbiana ma wersję 4.3 i nie obcina wiadomości... Jeżeli nie możesz go zainstalować bezpośrednio ze sklepu, to u mnie na stronie znajdziesz odpowiedni instalator.

    Zostaw komentarz:


  • hendrix_radek
    odpowiedział(a)
    Mam ją z nokia store i raczej pliki javy nie sa instalowane z instalatorow sisx
    Mobilne Gadu to jakaś pomyłka na symbiana, bo jak można wypuścić program który obcina wiadomości
    Dzieki bozi mam shellowe konto i moge tam uzywać ekg nie martwiąc się o obcinki.

    Zostaw komentarz:


  • coopra
    odpowiedział(a)
    hendrix_radek, prawdopodobnie korzystasz nie z wersji Symbian, a wersji ogólnej Java. Pisz w dziale z Javy, prędzej tam Ci pomogą.

    Zostaw komentarz:


  • TheDuliMen
    odpowiedział(a)
    Skąd masz tą wersje GG? Ja mam dalej 4.3.0.xxxxx i brak jakiekolwiek aktualizacji.

    Zostaw komentarz:


  • hendrix_radek
    odpowiedział(a)
    Potwierdzam występowanie tego problemu w GG na symbian S60v3wersja gg 5.1.1.20131 na noki e52 wersja softu 91.004
    Ostatnio edytowany przez hendrix_radek; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    1) Nie pisz jednego posta pod drugim, wystarczy edytować poprzedni;
    2) Jeżeli bez komentarza, to bez komentarza, kolejny post jest zatem zbędny;
    3) Z tego co pamiętam, problem taki pojawiał się w jednej z wcześniejszych wydań na javę, upewnij się, że piszesz w odpowiednim dziale i że posiadasz najnowszą wersję aplikacji.

    Zostaw komentarz:


  • barman022
    odpowiedział(a)
    tak powina wyglądać wiadomość

    Bo mi cala wiadomosc nie wyskakuje jak do ciebie pisze dużą
    Wklej mi teraz co dostałaś


    a wyglada tak:
    Bo
    do Ciebie piszę dużą
    wklej

    Kto mi pomoże???

    Widzać że tyle tu specjalistów od gg,nikt nie umie pomóc.bez komentarza
    Ostatnio edytowany przez Paulina; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • TheDuliMen
    odpowiedział(a)
    Program ScreenSnap, w nim wybierasz jakim przyciskiem robisz screen, w jakim formacie i gdzie .itd

    Zostaw komentarz:


  • barman022
    odpowiedział(a)
    powiedz mi jak zrobić screen na noki e 52,chodzi mi że nie enter tylko jak wysyłam wiadomość potwierdzam wysłanie,właśnie niewiem czy to jest problem tylko u mnie bo niewidze rzadnych podobnych syuacji??

    Zostaw komentarz:


  • TheDuliMen
    odpowiedział(a)
    1. Screeny są potrzebne do tego aby udowodnić błąd.
    2. W GG nie ma żadnego entera, piszesz jednym ciągiem, w jednej lini.

    Zostaw komentarz:


  • barman022
    odpowiedział(a)
    To samo robie co na kompie prowadze rozmowę i tylko pojawia mi sie pierwsza linijka a następne mi ucina jak wczesniej pisalem,ze dodam screny to nic nieda, juz 2 razy instalowałem gg i cały czas pojaiw aisę problem z tym

    Zostaw komentarz:


  • TheDuliMen
    odpowiedział(a)
    Zrób Screeny, co pokolei robisz na telefonie. Program do Screenów: ScreenSnap

    Zostaw komentarz:


  • barman022
    odpowiedział(a)
    piszę jakąś wiadomość w 2 linijki i tylko 2 początkowe słowa z pierwszych linijek czyli cos takiego
    jestem u ciebie na koloniach i super jest,a wyswietla mi się (jestem super jest )wyglada moja wiadomość na moim ekranie ale jak ktos pisze do mnie to tylko kilka słów jest

    Zostaw komentarz:


  • coopra
    odpowiedział(a)
    Możesz zminimalizować rozmowę, potem przywrócić i przewinąć do góry, czasem pomaga, lub zamknąć i ponownie ją otworzyć. Czasem ucina mi połowę dolnej wiadomości... Chyba, że to inny problem (ale wtedy opisz, co się konkretnie dzieje)

    Zostaw komentarz:


  • barman022
    rozpoczął temat Brak całej wiadomości

    Brak całej wiadomości

    Mam nokie e 52 i pisząć wiadomość usina mi połowę każdej wiadomości głupoty wychodząPomocy
Pracuję...
X