Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błąd połączenia z internetem. kod 100

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • the_naturat_com
    odpowiedział(a)
    Witam. Kupiłem ostatnio kilka urządzeń na symbianie. Czy można coś zrobić by dało się używać najnowszej wersji Gadu-Gadu 4.03(1)?

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    W tym zakresie jestem winien informację zwrotną, przepraszam za opóźnienie.

    Wskazana sytuacja została rozwiązana. Obecnie połączenie powinno być nawiązywane bez problemów.

    Zostaw komentarz:


  • coopra
    odpowiedział(a)
    GGAdmin, ja nie dokonywałem, ale czasem telefon nie chce się łączyć (jakby GG nie próbowało się nawet łączyć). U mnie pomaga restart (nie reset!) telefonu, lub wł i ponownie wył trybu offline jeśli chodzi o dane mobilne - generalnie robię reconnect za pomocą innej aplikacji (np. opera mobile) i w trakcie połączenia włączam GG - wtedy zazwyczaj łapie. Mam też ogólną grupę punktów dostępowych - Wifi i dane mobilne w jednym, więc uniknąłem wielu problemów z tymże GG, które mieli inni.

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    @patryk1095 od kilku dni weryfikujemy podobne sytuacje.

    Czy dokonywaliście na telefonie przywrócenia ustawień fabrycznych?

    Zostaw komentarz:


  • coopra
    odpowiedział(a)
    To słabe to rozwiązanie, bo nie każdy chce i ma kasę.

    Kod 100: Niewłaściwie skonfigurowane połączenie internetowe (nie można się połączyć). Przynajmniej tak jest na Symbianie.

    Zostaw komentarz:


  • krzos
    odpowiedział(a)
    Też to miałem i jest jedyne rozwiązanie…
    Kup telefon z Androidem
    Do GG wystarczy nawet Samsung Galaxy Ace

    Wytaptane z mojego Ace'a za pomocą aplikacjii Tapatalk 2

    Zostaw komentarz:


  • patryk1095
    rozpoczął temat Błąd połączenia z internetem. kod 100

    Błąd połączenia z internetem. kod 100

    Mam problem z gg na mojej nokii 5230. GG jeszcze pare dni temu działało świetnie a wczoraj przy każdej próbie włączenia gg wyskakuje. Błąd połączenia z internetem kod 100. Domyślam sie że to przez tą aktualizacje. Może ktos wie jak to naprawic?
Pracuję...
X