Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie mogę zainstalować GG 4.0 Na nokii E52.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Nie mogę zainstalować GG 4.0 Na nokii E52.

    cześć, ściągnąłem z tego forum instalkę tego GG, przesłałem na telefon i jak odpalam to zaczyna się instalacja i pod koniec instalacji pisze "Anulowanie zmian" i się
    GG nie instaluje . Proszę o pomoc. ;/

    #2
    Ściągnij GG z Ovi Store

    Komentarz


      #3
      Próbowałem, pobrał się jakiś dziwny instalator coś tam instaluje i pokazuje się komunikat że mam dokończyć instalację klikając na coś tam w aplikacjach klikam to i pokazuje się "kontynuacja instalowania GG" i po chwili znika a GG nadal nie ma. Soft najnowszy i aktualizacje też zainstalowane.
      Ostatnio edytowany przez olek1996; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #4
        Smart Installer pewnie. Hmm, nie mam pomysłu... Masz zainstalowane QT Components w telefonie? Masz połączenie z Internetem w trakcie instalacji GG?
        I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

        Komentarz


          #5
          Tak smart installer, nie wiem chyba nie mam, to jest nowy tel i nie wiem jak to sprawdzić , łączę się przez WIFi
          Skąd pobrać to QT Components?

          Komentarz


            #6
            http://www.ipmart-forum.pl/showthrea...ght=biblioteki

            Zarejestruj się jeśli nie masz konta, warto

            I stąd zainstaluj biblioteki QT. Być może problem leży w tym, że GG nie umie ich zainstalować samo.

            ---------- Post added at 17:33 ---------- Previous post was at 17:30 ----------

            Jeszcze tutaj alternatywa, ale to stara wersja: http://www.ipmart-forum.pl/showthrea...ght=biblioteki

            Złamanie systemu masz w dziale Symbian -> Poradniki.
            I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

            Komentarz


              #7
              Nie da się bez złamania systemu? Bez sens trochę, żeby zainstalować GG trzeba łamać system... Chyba że źle coś zrozumiałem.

              Komentarz


                #8
                Żeby instalować GG nie trzeba łamać systemu, ale do wersji QT którą Ci podałem trzeba.
                Możesz po prostu "ominąć" błąd instalacji GG bo to chyba w QT leży problem, to może pomóc, ale cóż. Coś za coś, niestety.

                A i tak nie mogę Ci dać gwarancji, że zadziała...
                I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                Komentarz


                  #9
                  Ale tu nie ma błędy instalacji, po prostu instalacja nagle się wyłącza i nic .

                  Komentarz


                    #10
                    No to może dlatego... Chyba że ręcznie skopiujesz pliki instalacji do konkretnych lokalizacji. Ale wszelkie alternatywne sposoby instalacji będą wymagały złamanego systemu.
                    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                    Komentarz


                      #11
                      Ile masz wolnej pamięci w telefonie?

                      Komentarz


                        #12
                        Zainstaluj plik z mojego posta, bez smart installera. Usunąłem go bo może powodować problemy.

                        http://www.ipmart-forum.pl/showpost....6&postcount=16
                        I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                        Komentarz


                          #13
                          @coopra, musisz plik zamieścić na naszym forum, bo wymagana jest rejestracja aby stamtąd pobierać pliki, a nie możemy do tego nikogo zmuszać

                          Komentarz


                            #14
                            To zwiększ limit załącznika zip z 100 kb na 2mb mądralo. Myślisz ze nie probowałem?

                            a najlepiej byłoby zezwolić na rozszerzenie .sis w Panelu.
                            I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                            Komentarz


                              #15
                              @coopra, mądralo: http://wrzuta.pl/wrzuc

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X