Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mobilne Gadu-Gadu 4.0.1 MOD (s60v3/s60v5)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Shreqg2
    odpowiedział(a)
    @matemaciek:

    Hmm, powodów jest kilka... Pierwszy to taki, że nie są to oficjalne biblioteki, tylko wersja zrobiona przeze mnie. Tak więc jak Kwiatek słusznie zauważył, jest to jedynie wersja moda, który nie będę wyjaśniał tutaj na czym polega, bo już raz to zrobiłem, podając również informacje co jest w nim zawarte.

    Po drugie, nadanie tym bibliotekom numeru 5.0.0 umożliwia wyeliminowanie błędu podczas instalacji niektórych aplikacji, które wymagają wyższej wersji bibliotek Qt i tym samym nie dają się zainstalować. Tym bardziej, że tak jak powiedziałeś, oficjalne Qt 5.0.0 prawdopodobnie nigdy nie zostanie wydane.

    Tak czy inaczej ja tu większego zamieszania nie widzę... Jest napisane w co najmniej kilku miejscach że jest to MOD zrobiony przeze mnie. A a co do Mobilnego GG to mod ten w żaden sposób nie wpływa na jego funkcjonowanie i raczej nie był robiony w nawiązaniu do Waszej aplikacji (patrz powód 2).

    Dla zobrazowania sytuacji: na telefonie z s60v3, na którym zainstalowane są Qt 4.6.3 (jak zaleca Nokia), nie zainstalujesz aplikacji, które jako jedno z wymagań mają biblioteki Qt w wersji wyższej. Po zainstalowaniu Qt 5.0.0 zainstalują się wszystkie aplikacje, a te które domyślnie wymagają Qt do wersji 4.7.4 będą działały prawidłowo.

    Pozdrawiam

    Zostaw komentarz:


  • Kwiatek
    odpowiedział(a)
    @matemaciek, to chyba tylko wersja moda, niżej jest podane, że "Qt – do wersji 4.7.4".

    Zostaw komentarz:


  • matemaciek
    odpowiedział(a)
    Hm, dlaczego nazywasz Qt 5.0.0 biblioteki, które są z Qt 4? Moim zdaniem to niepotrzebne zamieszanie, stabilne Qt 5 jeszcze nie wyszło, niestety prawdopodobnie na Symbiana nigdy nie wyjdzie.
    Ostatnio edytowany przez matemaciek; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Shreqg2
    odpowiedział(a)
    Jeżeli chcecie, to możecie sobie zainstalować zrobione przeze mnie biblioteki Qt 5.0.0. GG działa na nich bardzo dobrze, podobnie jak i inne aplikacje.

    Więcej informacji i linki do pobrania znajdziecie tutaj: http://www.shreqg2.eu/?p=437

    Tak dla jasności - jest to ostateczny instalator dla s60v3 (który oczywiście funkcjonuje też na s60v5), ponieważ pliki z wyższych wersji nie działają na tym systemie. Natomiast dla s60v5 niedługo wydam inną paczkę z plikami pochodzącymi z Qt do wersji 4.8.1 - czyli najnowszej.
    Ostatnio edytowany przez Shreqg2; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • inzaghi89
    odpowiedział(a)
    No to się wyjaśniło, dlaczego mnie wersja z ovi nie lubi.

    Zostaw komentarz:


  • Shreqg2
    odpowiedział(a)
    Jeżeli masz złamany system i uruchomiony jest patch InstallServer, albo masz podmieniony sam plik installserver.exe, to często występuje problem przy instalacji programów korzystających z Qt...

    Zostaw komentarz:


  • inzaghi89
    odpowiedział(a)
    Widać ja mam jakiegoś pecha do wersji z ovi, bo nawet bez bibliotek na karcie pamięci nie dało się zainstalować gg z ovi. Nie wiem zatem co mogłoby być problemem skoro tifoso twierdzi, że działa

    Zostaw komentarz:


  • Shreqg2
    odpowiedział(a)
    inzaghi89 napisał, że nie da się zainstalować GG z Ovi Sklepu, jeżeli masz biblioteki Qt na karcie pamięci... Ale to tylko jedna z wielu przyczyn, które mogą spowodować problemy z wgraniem aplikacji. I jest to nie tyle wina programistów GG, co tych nieszczęsnych bibliotek i Nokia Smart Installer...

    Zostaw komentarz:


  • tifoso
    odpowiedział(a)
    Na E52 wersja z ovi instaluje się bez żadnych problemów, więc nie wiem skąd ten problem.

    Zostaw komentarz:


  • inzaghi89
    odpowiedział(a)
    Na E52 również potwierdzam i chwała Ci za to. Odkąd palringo rezygnuje z 3rd ims to mobilne gg tylko pozostaje. A wersja z ovi na e52 się nie zainstaluje - brawo dla devów za pomyślunek i udostępnienie czegoś na telefon na którym nie zadziała.

    Oczywiście problemem jest kwestia pamięci wbudowanej i narzucenia instalacji QT w pamięci telefonu, a nie na karcie pamięci.

    Zostaw komentarz:


  • Shreqg2
    odpowiedział(a)
    Nowy sposób instalacji Mobilnego GG na podstawie informacji podanych przez matemaciek! Inna wersja instalatora oraz inne biblioteki Qt, dobrane w oparciu o dane zawarte na stronie Nokii.

    Dzięki temu powinny zniknąć wszystkie problemy, w tym problem z powiadomieniami!

    Więcej informacji i pobieranie: TUTAJ
    Ostatnio edytowany przez Shreqg2; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • andreziom
    odpowiedział(a)
    tez potwierdzam dzilanie na noki e51 i tez dziala dzwiek jest ale tylko gg na telefonie musi byc zainstalowane i da sie recznie zmodifikowac zeby dzwiek byl przy kazdej nowej wiadomosci w drogim poscie Shreqg2a jest jak to zrobic potwierdzam dzialanie z modifikacja

    Zostaw komentarz:


  • Shreqg2
    odpowiedział(a)
    Dla tych, którzy mają problem z powiadomieniami - rozwiązanie TUTAJ
    Ostatnio edytowany przez Shreqg2; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Shreqg2
    odpowiedział(a)
    To bardzo się cieszę, że działa

    Zostaw komentarz:


  • coopra
    odpowiedział(a)
    Hehe. Muszę przyznać, dobra robota. Był problem z instalacją, a teraz działa świetnie

    No to teraz tylko czekaj repa

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X