Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Utracona lista kontaktów po reinstalacji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Miałem podobną sytuację w GG Win8/PC - po reinstalacji zniknęły kontakty. Na szczęście uruchomienie AQQ spowodowało przywrócenie ich w GG11 ( na GG11 pulpit również zniknęły ). Dlatego warto moim zdaniem mieć innego klienta obsługującego GG, który zapamięta naszą listę kontaktów u siebie a nie na jak zwykle " niezawodnych " serwerach GG

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    Ok, czyli Ty mówisz nie o GG 11 dla Windows tylko o GG Mobilnym dla Windows 8/RT. Dlatego przenoszę. Ewentualnie możesz skorzystać z GG 11 jeśli korzystasz z tego Windowsa na PC a nie na tablecie.

    Zostaw komentarz:


  • PleciaQ
    odpowiedział(a)
    Problem polega na tym, że w tym nowym gg nie ma absolutnie żadnych przycisków.Jedyne co mogę w nim zrobić to kliknąć prawy przycisk myszy i wtedy rozwija się pasek na dole ekranu, na którym mogę tylko dodać kontakt, wejść w archiwum lub się wylogować. Nic więcej. To nowe gg nie ma żadnych funkcji co mnie doprowadza do szału - a uwierz mi, że klikałam już w każdym możliwym miejscu tego komunikatora. Przy pierwszej instalacji lista załadowała mi się automatycznie a teraz jest pusto i nie wiem co mam zrobić.

    I tak, na stronie gg jest lista moich kontaktów. Szlag mnie trafia, że ze swoimi znajomymi mogę porozmawiać tylko przez stronę gg a nie przez komunikator.

    Tak wygląda mój komunikator:
    https://lh6.googleusercontent.com/-X...gg/s512/gg.png
    https://lh4.googleusercontent.com/-J...520paskiem.png

    Jakoś tutaj normalnego menu nie widzę. Nie chcę aby jedyna próba rozwiązania problemu polegała na przeinstalowaniu bo to bez sensu. Chciałabym wiedzieć jak mam korzystać z nowego gg kiedy w nim nic nie ma.
    Ostatnio edytowany przez PleciaQ; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    Menu w GG 11 jest w lewym górnym rogu okna z listą kontaktów pod przyciskiem "GG". Sprawdź proszę, czy na stronie GG.pl są Twoje kontakty.

    Zostaw komentarz:


  • PleciaQ
    rozpoczął temat Utracona lista kontaktów po reinstalacji

    Utracona lista kontaktów po reinstalacji

    Mam nieustające problemy z komunikatorem dla Win8. Po pierwszej instalacji miewałam problemy z otwarciem okna rozmowy - po kliknięciu na informację o nowej wiadomości nie otwierało się w ogóle okno rozmowy tylko wyskakiwało mi menu Start. Doprowadzało mnie to do szału więc odinstalowałam i zainstalowałam ponownie. Po ponownej instalacji nie posiadam listy kontaktów - chociaż komunikator działa. W poprzednich wersjach gg łatwo było odnaleźć wszystkie funkcje. Niestety w Win8 te funkcje zwyczajnie nie istnieją. Co mam zrobić aby moja lista kontaktów pojawiła się w komunikatorze na komputerze a nie tylko w internetowym archiwum? Wiem, że z nowymi programami są ciągłe problemy i jakoś się z tym godzę. Ale chciałabym wiedzieć co mam zrobić kiedy pojawiają się problemy a nie ma kompletnie żadnego menu aby spróbować poradzić sobie z tym sama.
    Pozdrawiam
Pracuję...
X