Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

C2dm

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Fakt. Liczyc nie umiem

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    1,5 roku, chyba, że na starym forum ktoś pytał muszę zerknąć

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Lepiej późno niż wcale

    Zostaw komentarz:


  • Boss
    odpowiedział(a)
    Macie rozmach :-D

    *

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Trzy lata od oryginalnego pytania...

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    Zapoznajcie się z najnowszą betą GG na Androida http://forum.gg.pl/showthread.php?16...GG-wersja-BETA

    Zostaw komentarz:


  • Fire
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
    w iOS jest (a przynajmniej powinno być), w Androidzie nie ma, ale było w planach (być może jest nadal, pytanie nie do mnie), na Symbianie nie wiem czy w ogóle jest coś takiego możliwe
    http://forum.gg.pl/showthread.php?547-C2dm

    "Za rok", tiaaaa : ]

    Co potrzebne, to nie robicie. Wszystkie komunikatory działają przez pusha, również zacofany skype na dniach dostanie na wszystkich platformach.

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Nie wiem co to IM+, ale my zachowujemy kontekst rozmowy na wszystkich końcówkach, więc wiadomość powinna być widoczna wszędzie.

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    W takim pushu rozumiem, że GG nie uznawałoby że wiadomość jest odebrana do póki nie zostanie wyświetlona? Bardzo irytujące jest to w IM+, kiedy nie jestem podłączony do WiFi/3G to wiadomość jest uznawana za dostarczoną i nie mogę jej odczytać już z poziomu innego klienta.

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Dobrze, inaczej: Planujemy wprawdzić GCM, ale to są dalsze plany. Serwery jeszcze nie są gotowe.

    Zostaw komentarz:


  • Fire
    odpowiedział(a)
    Ale jakie ucinanie urządzeń? Jaki problem zostawić obecną wersję dla tych użytkowników?
    Zwykłe szukanie wymówki...

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    W Polsce rozkład wygląda inaczej i procentowy udział Androida 2.1 jest nadal na tyle duży, że nie możemy uciąć tych urządzeń.

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    Sam bardzo czekam na push. Tak więc dołaczam do watku

    Zostaw komentarz:


  • Fire
    odpowiedział(a)
    Czy ruszyły jakieś prace w stronę notyfikacji push poprzez GCM (dawniej C2DM)?

    Gdyby gg działało na zasadzie Talka albo FB messengera, to byłoby zbawienie dla baterii.

    Udział Andka 2.1 zmniejszył się do 3.4%
    Ostatnio edytowany przez Fire; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    w iOS jest (a przynajmniej powinno być), w Androidzie nie ma, ale było w planach (być może jest nadal, pytanie nie do mnie), na Symbianie nie wiem czy w ogóle jest coś takiego możliwe

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X