Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ciemne tło w gg na androida

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Filipo
    odpowiedział(a)
    Biała skórka to jedna z trzech przyczyn dla których jeszcze nie posiadam nowej wersji (bezsensowne "aktualizowanie" profilu i brak możliwości wklejania obrazków jak to było w poprzedniej wersji... swoją drogą moglibyście to wprowadzić...) i prawdopodobnie niezbyt szybko się na nią przesiądę jeśli tak dalej będzie to wyglądać. Za dużo pracy ze zrobieniem skórki? Przecież wystarczy tylko dodać inne tło listy kontaktów i okna rozmowy... Skoro gg ma być "ujednolicone" na wszystkich platformach to dlaczego na androidzie nie możemy dostać ciemniejszej skórki o którą tak wiele osób prosi skoro wersja na pc jako jeden z "plusów" ma podane: "wybierz jeden z motywów graficznych, dopasuj gg do swojego nastroju, a także do kolorów twojego pulpitu"? Kompletnie tego nie rozumiem i jestem pewien, że masa użytkowników byłaby o wiele bardziej zadowolona gdybyście dodali to o co proszą...

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Powiem tak: też byłem przeciwnikiem białej skróki, ale ostatecznie przywykłem i nawet w nocy jakoś sobie daję radę. Dwóch skórek nie damy z prostego powodu: Zrobienie skórki to nie jest od tak robota, to jest dość skomplikowana sprawa. Mamy masę innych rzeczy do zrealizowania i niestety na ten moment ani inna skórka ani tryb nocny nie wchodzą w grę. Kiedyś zastanawialiśmy się nad trybem nocnym, ale z jakiś względów temat został porzucony. Za dużo pracy, a niestety za mało czasu.

    Zostaw komentarz:


  • SmyQ
    odpowiedział(a)
    Wiem, że chcecie unifikacji i jednakowego GG na wszystkich platformach. Dlatego niech zostanie sobie ta domyślna biała skórka, ale dajcie chociaż w opcjach możliwość zmiany stylu na czarną. Nie mówię już, że czarny theme żre dużo mniej prądu ze smartphonea.

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    wiecie jak ta biel daje po oczach w nocy? jakieś schematy kolorów by się przydały, choćby black or white
    czarne apki są fajne, nie lubicie Czarnych?

    Zostaw komentarz:


  • Andrutman
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
    Nie będzie czarnego.
    Proszę - napisz coś więcej na ten temat. Dlaczego nie będzie czarnej skórki?

    Jeżeli nie będzie czarnej skórki - udostępnijcie starszą wersję do pobrania.

    Zostaw komentarz:


  • Gregory
    odpowiedział(a)
    Najlepiej jakby można było wybrać kolor tła Kto co lubi i po sprawie

    Zostaw komentarz:


  • SaperR
    odpowiedział(a)
    Buu... Przecież mnóstwo apek na androida jest w czarnym kolorze - a teraz jeszcze ICS...
    Biały nie pasuje - nie na Androidzie ;/

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Nie będzie czarnego.

    EDIT:

    Dobra, mam nowe informacje: Będzie ciemna skórka. Ale trochę to potrwa, zanim wydamy wersję z ciemną skórką, gdyż po pierwsze graficy muszą przygotować ciemny wygląd, a programiści zastanowić się jak zrobić skórki, gdyż w Androidzie nie jest to takie proste.
    Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • quentin1111
    rozpoczął temat ciemne tło w gg na androida

    ciemne tło w gg na androida

    to białe jakoś nie pasuje przydało by się czarne tło w gg mobilnym !!!
Pracuję...
X