Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ciemne tło w gg na androida

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • mobilek
    odpowiedział(a)
    To powinieneś wiedzieć, że oledy nie posiadają podświetlania i świecą same piksele
    Czym ciemniejszy kolor(piksel), tym mniej prądu pobiera
    Całkowicie czarny ekran pobiera prawie zerową ilość energii

    Korzystam intensywnie z mGG
    Przy jasnej wersji jest kolosalna różnica czasu pracy na baterii względem starej, ciemniej wersji gg

    Zostaw komentarz:


  • Boss
    odpowiedział(a)
    Tak w sumie to znam zasadę działania.

    Zostaw komentarz:


  • mobilek
    odpowiedział(a)
    Zapoznaj się z zasadą działania wyświetlaczy AMOLED.
    Świat się nie kończy na LCD
    Ostatnio edytowany przez mobilek; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Boss
    odpowiedział(a)
    Ciemna skórka by się przydała, że względów stylistycznych, ale nie grzmotcie głupot, że czarne tło zużywa mniej prądu. Zapalenie piksela na czarno wymaga skręcenia większej ilości kryształów w wyświetlaczu i pobiera prawie tyle samo prądu co kolor biały. Najefektywniejszy jest czerwony. Oto przykładowy artykuł telepolis.pl/news.php?id=18659 . Szperacze znajdą w googlach kilka innych testów.

    Zostaw komentarz:


  • wojteko10
    odpowiedział(a)
    Ciemna kolorystyka mGG

    Witam,
    widzę, że temat ciemnej skórki dla GG Android popadł w zapomnienie więc podsyłam link do nieoficjalnej modyfikacji: http://gadunews.pl/ciemna-wersja-mobilnego-gg/ . Mam nadzieję, że wydanie tej wersji zmobilizuje Team GG do szybszej pracy nad nową wersją.

    Zostaw komentarz:


  • Gregory
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
    Na iOS też.
    O WP7 nie zapomnijcie

    Zostaw komentarz:


  • Filipo
    odpowiedział(a)
    Bardzo się cieszę, że posłuchacie użytkowników. Duży plus Jeszcze tylko jak napisał wyżej mobilek przydałoby się przywrócić te obrazki i byłoby naprawdę bardzo dobrze

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Na iOS też.

    Zostaw komentarz:


  • mobilek
    odpowiedział(a)
    Przecież layout w androidzie tworzy się w oddzielnych plikach xml...
    Jaki to problem zrobić kopię plików i pozmieniać samą kolorystykę, a przy starcie aplikacji ładować odpowiedni layout (ręcznie w kodzie)?

    Czarny layout to nie tylko kwestia gustu
    Sporo osób ma telefony z amoledem
    Przy czarnych kolorach bateria trzyma conajmniej 2x tyle przy użytkowaniu telefonu!
    Do tego czarny kolor wygląda cudnie na tym typie wyświetlacza, idealnie zlewa się z obudową telefonu nie pozostawiając żadnej widzialnej granicy wyświetlacz/obudowa


    Jeszcze jedna sprawa - zabraliście jedną z bardzo ważnych funkcjonalności
    Wyświetlanie obrazków w oknie rozmowy
    Tak samo jak zrobienie zdjęcia skutkuję wysłaniem linku a nie obrazka...
    Bezsensowne rozwiązanie, jednym słowem uwstecznienie się i zabranie starej funkcjonalności :mad:
    Ostatnio edytowany przez mobilek; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • madhunt3r
    odpowiedział(a)
    A na iOS?

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Dobra, mam nowe informacje: Będzie ciemna skórka. Ale trochę to potrwa, zanim wydamy wersję z ciemną skórką, gdyż po pierwsze graficy muszą przygotować ciemny wygląd, a programiści zastanowić się jak zrobić skórki, gdyż w Androidzie nie jest to takie proste.

    Zostaw komentarz:


  • SmyQ
    odpowiedział(a)
    Haha te komentarze chyba mówią wszystko. Sądziłem, że GG Team nauczył się już słuchać ludzi (całkiem udane odchudzone GG11 na desktop bez zbędnego syfu), ale widzę, że dalej wiecie lepiej Zrobienie skórki to dużo czasu? Oj chyba przesadzacie, zwłaszcza, że proszą o to nie pojedyncze osoby, tylko... niemal wszyscy userzy

    Zostaw komentarz:


  • And-y
    odpowiedział(a)
    Aż musiałem się zarejestrować... zacytuję coś z marketu, proszę wybaczyć, ale to cytat, więc zachowałem oryginalną pisownie, łącznie z wulgaryzmami:

    Tom z dnia 21 luty 2012 (HTC Desire HD)

    Po aktualizajci jest do dupy. Brak archiwum off line wyglad na minus i plynnosc dzialania rowniez. Wracam do starej wersji



    Marcin z dnia 21 luty 2012 (Samsung Galaxy S2 w wersji 3.0.0)
    GaRpH

    po co mi kazało zmienić hasło? teraz muszę to robić na kilkunastu urządzeniach... chcę mieć z powrotem czarny interfejs bo oszczędza i oczy i baterię... aktualizacja - porażka straciłem wszystkie stare rozmowy z archiwum... i na dodatek po ręcznym zainstalowaniu starszej wersji wywala błąd...




    R z dnia 21 luty 2012 (Samsung Galaxy S2 w wersji 3.0.0)
    Potwierdzam go..no

    Nowa wersja- wymuszaja dane ! + wszystko na bialym tle bez mozliwosci zmiany



    Arqs z dnia 21 luty 2012 (Samsung Galaxy S w wersji 2.3.0)
    Nowa wersja do bani.

    Schrzanili layout - gdzie jest ciemny? Dołożyli gry itp, pierdoły a nie potrafią zrobić ikonki informującej o statusie. Żałuję, że zaktualizowałem.




    Paweł z dnia 21 luty 2012 (Samsung Galaxy S w wersji 2.3.0)
    Wersja 2.3 Ideał!! WRÓCIŁEM i nie żałuje

    Nowa wersja, hmm coś nowego, wygląd nawet ok, ale racja czarny dawał większe oszczędności baterii. Poza tym nowe gg nie dba o prywatność, nie możesz się ukryć przed osobami w kontaktach. Poza tym mi nie działało właściwie.... WRÓCIŁEM DO WERSJI 2.3





    Damian z dnia 21 luty 2012 (Samsung Galaxy S w wersji 3.0.0)
    co to ma być???

    zmiana wyglądu na "stylowy" windows 95, wymuszanie zgody na otrzymywanie informacji handlowych na maila i tych wszystkich danych nim się człowiek na swoje konto może w ogóle zalogować...co to ma być? śmierdzi na kilometr wyłudzaniem danych;/





    Adriano z dnia 21 luty 2012 (LG Swift w wersji 3.0.0)
    Nowa

    wersja GG jest OK.. Na GT 540 o dziwo chodzi wszystko płynnie. Dużo nowych i ciekawych opcji m.in konferencja, archiwum online. Co do wyglądu - szału nie ma, rzeczywiście ciemne tło bardziej by tu pasowało i była by milsze dla oka. do pełni szczęścia wystarczą drobne ustawienia i mamy całkiem ciekawą apke. jedyna rzecz która mi się nie spodobała to aktualizacja danych w profilu oraz zmiana hasła w celu zalogowania.






    Martin z dnia 21 luty 2012 (Motorola Milestone2 w wersji 3.0.0)
    kiepsko... bialy motyw, spam na maila... co wersja to gorzej... wracam do 2.2 (titanium backup <3)








    Patryk z dnia 21 luty 2012 (Samsung Galaxy S2 w wersji 3.0.0)
    Bez sensu

    Wczesniejsza wersja wyglada o wiele nowoczesniej. Tutaj wszystko jest brzydsze, nawet ikonka








    Agnieszka z dnia 21 luty 2012 (Samsung Galaxy Mini w wersji 3.0.0)
    XD

    Wszystko Okej fajnie i wgl ale czy da się zmienić skórke ? bo ten biały mi się nie podoba.





    Maciek z dnia 21 luty 2012 (Samsung Galaxy S2 w wersji 3.0.0)
    Niepotrzebna aktualizacja...

    Niepotrzebnie zmieniali szatę graficzną. Po co zmieniać to, co dobre?! SGS2.






    Słokers z dnia 21 luty 2012 (Wersja 3.0.0)
    brak skinów

    za brak 3 mogli by dac chociaż wybór czarny i biały




    Dominik z dnia 21 luty 2012 (Samsung Galaxy Spica w wersji 3.0.0)
    Fajne; ) tylko szkoda ze nie ma kolorowych skorek bo ten bialy daje po ...

    Fajne; ) tylko szkoda ze nie ma kolorowych skorek bo ten bialy daje po oczach




    SaperR z dnia 22 luty 2012 (LG Swift w wersji 3.0.0)
    Jest OK

    Na pewno duży krok na przód w stosunku do poprzedniej wersji. Ocena niżej za brak ciemnego motywu, który w przypadku Androida jest po prostu konieczny.



    Saleen NS z dnia 22 luty 2012 (Samsung Galaxy S w wersji 3.0.0)
    Za jasny wygląd

    Dużo lepszy jest ciemny wygląd
    . Nie męczy oczu wieczorami. Oby to poprawili . A co do ostatniego obrazka odpowiedź to lokomotywa xD.



    Konrad z dnia 22 luty 2012 (SEMC Xperia Neo w wersji 3.0.0)
    Gg

    Aplikacja działa lepiej, płynniej i nie zawiesza się , szkoda ze wygląd bialy, większe Zużycie baterii



    paweł z dnia 22 luty 2012 (Motorola Flipout w wersji 3.0.0)
    straszne dziadostwo, jasny interfejs, spam, glupia rejestracja a co najgorsze co ...

    straszne dziadostwo, jasny interfejs, spam, glupia rejestracja a co najgorsze co chwile sie wysypuje i nie zapisuje moich odpowiedzi. dno






    Rafał z dnia 22 luty 2012 (HTC Desire HD w wersji 3.0.0)
    Krok wstecz w mobilnej wersji GG

    Brak ciemnego tla w aplikacji, co dla wzroku przy nocnych rozmowach dziala niekorzystnie! Konieczność podawania adresu email. W jakim celu? Jezeli ktos obawia sie utraty hasla to moglby skorzystac z takiej mozliwosci opcjonalnie. Co wiecej, koniecznosc zgody na przesylanie wiadomosci handlowych, to juz przesada. Bedziemy otrzymywac spam, dlatego nalezy wlaczyc odrzucanie wiadomosci od GG w swojej poczcie. Poza nowym wygladem aplikacja nie wprowadza wielu znacznych nowosci wrecz czesciowo utrudnia korzystani





    Jakub z dnia 22 luty 2012 (Samsung Galaxy S2 w wersji 3.0.0)
    skórki

    dla mnie mega ta aktualizacja więcej funkcji itp. wspaniałe by było jak by były skórki wtedy było by jak na komputerze ;d czekamy na nowe aktualizacje! SGS2




    Patrycja z dnia 22 luty 2012 (HTC Wildfire w wersji 3.0.0)
    Niezłe

    Chociaż extra by było gdyby była możliwość wyboru skórek, bądź tła. W poprzedniej wersji była możliwość aby konkretne osoby z mojej listy nie widziały mojego opisu. Teraz tak nie ma. Owszem, świetna aktualizacja choć trochę do super brakuje. HTC WILDFIRE



    Scorpion z dnia 22 luty 2012 (Wersja 3.0.0)
    Samsung Galaxy 3 (Android 4.0.3)

    No i wreszcie lepiej, ale dam 5 gwiazdek gdy będą ładniejsze emotki (i więcej ich) oraz możliwość wyboru pomiędzy aktualnym wyglądem a ciemnym.






    Paweł z dnia 22 luty 2012 (Samsung Galaxy Gio w wersji 2.3.0)
    Wielkie Gówno

    **** aplikacje na maxa,poprzednia wersja byla lepsza a tu mamy jasne **** tlo i ***** gry na sile nam wypchniete. Reszta pod linkiem: https://market.android.com/details?i...48044739582310


    Świder z dnia 22 luty 2012 (Wersja 3.0.0)
    Tylko 4 dlatego że nie ma czernego tła

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Qrix, akurat tu muszę obalić twój argument: Dokumentacja Androida mówi o szarych ikonach, ale już nie mówi o czarnych motywach. Co do skórek to w Androidzie nie takie to łatwe raczej, a przynajmniej nie w tym momencie. Będziemy oczywiście o tym myśleć jeszcze i dyskutować o jakimś night-mode.

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    argumentacją dla szarej ikonki było to że aplikacje na Androida zawsze mają takie ikony. Z tego samego powodu aplikacja wypada aby była czarna

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X