Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

menu "Udostępnij przez"

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    menu "Udostępnij przez"

    witam, mam kolejną sugestie, która moim zdaniem może być godna uwagi, mianowicie, żeby gg pojawiło się w menu "udostępnij przez" na Androidzie... czasem chcemy np podzielić się linkiem i jest to utrudnione, bo gg nie ma na liście aplikacji przez które można udostępnić np ten link, trzeba kombinować i kopiować link, a potem wklejać w okno rozmowy, moim zdaniem bardziej funkcjonalną opcją byłoby dodanie gg do tego menu.

    możliwe, że gdzieś już ktoś o tym napisał, bo wydaje mi się, że już to gdzieś czytałem ale nigdzie tej sugestii nie widzę, możliwe, że było to przy komentarzach do gg w sklepie play

    #2
    nie było o tym, w sporadycznych przypadkach faktycznie mi tego brakuje

    Komentarz


      #3
      tak właściwie to można się spodziewać sugestii użytkowników w aplikacji gg?? bo z tego co czytałem to jak na razie nie zastosowano żadnej...

      Komentarz


        #4
        @up no ja również mam takie wrażenie. Ani żadnych odpowiedzi od zespołu w tym dziale ani nic.
        Wygląda na to, że ten dział jest tylko tak dla pokazu.

        Komentarz


          #5
          Zapewniamy, że dział nie jest tylko dla pokazu. Sugestie przekazujemy na bieżąco (tę o "Udostępnij przez" także).

          Komentarz


            #6
            jest jakaś nadzieja na wprowadzenie tej opcji, czy została ona odrzucona??

            Komentarz

            Pracuję...
            X