Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[iOS] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • sadowski
    odpowiedział(a)
    beta zainstalowana i wiec tak błędy ten był już od poprzedniej wersji GG gdy piszemy z kimś i schowamy klawiaturę a potem znowu klikniemy żeby napisać coś to treść rozmów ucieka w lewa stronę ekranu i widzę tylko datę wysłania żeby wrócić do rozmowy to muszę na tym skrawku co są daty wiadomości pociągnąć palcem w dół żeby się klawiatura schowała bo na czarnym tle nie reaguje wogule, gdy już klawiatura się schowa to albo zostaje tak jak było te rozmowy w lewej części ekranu tylko daty i do końca okna dochodzą, albo powraca ze widać całe rozmowy tylko że na 1/3 części górnego ekranu a niżej jest czarne tło które nie reaguje a gdy przewijam rozmowy to na tej 1/3 ekranu się ucinają.
    Kolejny problem to problem który występuje od początku tzn migracja archiwum z wersji poprzedniej GG nie działa ;/ tzn po zaktualizowaniu gg z wersji 2.3.0 do 3.4.0 w plikach widzę ze migracja trwa co jakiś czas robi się plik journail czy jakoś tak (tak samo jak sie robi podczas migracji w GG11) ale w archiwum nie mam tych rozmów ;/, tzn mam 2 kopie jedna się zgrała ale tam miałem tylko kilka wiadomości no i nowszą kopie ale ta się nie zgrywa albo zgrywa się tylko cześć, trudno mi teraz ocenić bo trochę tego jest ale nie zgrywają się rozmowy od czerwca poprzedniego roku, może jest to spowodowane ilością rozmów na PC tez miałem problem gdy było dużo wiadomości to zgrywała się tylko cześć, to wtedy usuwałem i zostawiałem kilka i je zsynchronizowało i potem znowu tylko ze inne zostawiałem i się zgrało jakoś, tutaj tak nie działa zostawiłem archiwum z jedna osoba tylko i dalej nie zgrywają się wiadomości. Naprawcie to w końcu albo dajcie komunikat ze trwa migracja archiwum i czy zakończyła się pozytywnie lub nie i jakiś błąd wtedy może to coś pomoże.

    taka moja sugestia żeby dodać niebieską ikonkę statusu bądź jakiś komunikat gdy dana osoba jest zalogowana na mobilnym gg jak było to kiedyś.

    I moje propozycja to ze może zrobilibyście taki program na PC do importu archiwum specjalnie ze podajemy dane do swojego konta gg wybieramy plik z archiwum i się on importuje do archiwum online napewno wielu osobom by to pomogło i można było by dokładnie znaleźć błąd po której stronie leży.

    Pozdrawiam

    Zostaw komentarz:


  • ath
    rozpoczął temat [iOS] BETA - Wasze opinie

    [iOS] BETA - Wasze opinie

    W tym temacie proszę o wpisywanie wszelkich opinii, błędów i sugestii, znalezionych w beta GG dla iOS.
Pracuję...
X