Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Java] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Bestia.
    odpowiedział(a)
    Drodzy programiści, wasz wysiłek i cieżką pracę baardzo szanuję,
    lecz nowej bety baardzo mi brakuje. Chcę zgłaszać wam nowe błędy,
    lecz bez tej bety nie mam którędy.
    Błędy wciąż się pojawiają,
    lecz ja wierzę że w waszych rękach prędko znikają. Czasem was mocno krytykuje,
    lecz musicie wierzyć że waszą pracę szanuję. Was programistów na świecie jest wiele,
    lecz takich dobrych i wytrwałych jak wy zapewnie nie wiele.
    Po przeczytaniu tego wiersza niech wam się lepiej pracuje i nową betę wyprodukuje.


    Słaba poezja, ale może to was nakłoni do pracy. Qrix nie dawaj mi bana za to.

    Zostaw komentarz:


  • damik95
    odpowiedział(a)
    LG GD510
    MGG 5.0.0.19197

    1 uruchomienie -> wszystko OK
    kolejne uruchomienia -> Zamiast wyświetlać kontakty tak jak mam ich zapisanych na liście (np. Kill) wyświetla się numer, a następnie pobierają się jego dane z serwera, tj. imię i nazwisko (?). Możliwe, że jest to spowodowane dużą liczbą kontaków (mam ich około 300). Ponadto zauważyłem że podczas włączania aplikacji, jak pisze "Trwa import (x%)" ten "x" dolatuje do około 54% a potem już od razu się łączy (mimo iż wyświetla się "brak kontaktów").

    Jeżeli coś napisałem niezrozumiale to proszę o zadawanie dalszych pytań

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    Bestia. za offtop warn. To nie wątek do ponaglania by beta wyszła szybciej. Riposty sobie daruj, bo uznam to za dalszy offtop. Wątek jest do zgłaszania opinii o wynikach pracy a nie o samej pracy zespołu programistów.

    Zostaw komentarz:


  • coopra
    odpowiedział(a)
    Bestia, spokojnie, nie bądź taki nachalny, bo to trochę niekulturalnie

    Zrozum, że to wcale nie jest takie proste, jak by się mogło wydawać

    Zostaw komentarz:


  • Bestia.
    odpowiedział(a)
    Oj Wasky Wasky robić się nie chce... Piątek już a nowej bety nie ma .

    Zostaw komentarz:


  • cezar399
    odpowiedział(a)
    Bestia, to są testy, więc weź zrozum, że błędy są, i miej nadzieję, że zostaną naprawione, nie jutro, pojutrze, tylko za parę dni/tygodni, gdyż to nie jest tak łatwo coś zrobić. Wiedz, że inni (np. ja) mamy większe problemy z tą betą, gdyż się nam nawet nie chce otworzyć poprawnie .
    I co, żalę się do zespołu GG, że mi h***wo wersję TESTOWĄ GG zrobili? Nie. Zgłosiłem, zostało mi wyjaśnione co jest nie halo, i grzecznie czekam na poprawkę .

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Nie ty jesteś od gonienia nas do roboty. Nie przeginaj.

    Zostaw komentarz:


  • Bestia.
    odpowiedział(a)
    No ktoś tu musi was negatywnie oceniać i gonić do roboty.

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    "Zaprawdę, ja się pytam, po co mi to?" - Bestia "uwielbiam" twój sposób bycia na tym forum.

    Zostaw komentarz:


  • Bestia.
    odpowiedział(a)
    Jak już jesteśmy przy numerach. To ja się pytam po co mi rozmowy sprzed paru miesięcy i numery z tychże właśnie rozmów które już dawno usunąłem? Może dalibyście możliwość usuwania tych numerów. Bo już miesiąc ślęczycie nad tą betą a nic wielkiego nie zrobiliście.

    Zostaw komentarz:


  • MrAFK
    odpowiedział(a)
    dokładnie mam to samo + zawiechy i wracające numery

    Zostaw komentarz:


  • Bestia.
    odpowiedział(a)
    A mi się zawiesza czasem po wysłaniu wiadomości. Cały czas wyświetla sie ta koperta i nie idzie wysłać ani odebrać wiadomości. Przy wysyłaniu zdjęć jest to samo. Też zawiesza się na tej kopercie (wskaźnik wysłania wiadomości).

    Zostaw komentarz:


  • MrAFK
    odpowiedział(a)
    mi się na k810i zawiesza do tego stopnia że muszę baterię wyjmować żeby zamknąć "to coś"

    Zostaw komentarz:


  • meler
    odpowiedział(a)
    Samsung G810 - przy instalacji przez systemowa przeglądarkę jak i z pliku wyskakuje komunikat: Błąd certyfikatu. Skontaktuj się z dostawca aplikacji

    Zostaw komentarz:


  • ReBeLs513
    odpowiedział(a)
    A na se w910 wszystko pięknie ładnie Jak narazie nic nie wykryłem

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X