Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Java] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    GG już działa, ale dalej jest komunikat co chwila: "Nie można zweryfikować tożsamości serwera Kontynuować w bezpiecznym połączeniu?".

    Komentarz


      na nokii x2 poprzednich bledow juz nie ma jednak jest nowy. A mianowicie po ok 5 sek od zezwolenia na polaczenie z siecia wyskakujd : java.lang.IllegalStateException: Expected a string but was 8

      Komentarz


        Odnośnie złej godziny: Czy na pewno dobrze macie ustawioną czasową ? Ma być GMT +2 Polska.
        WERSJE OPERATORSKIE MOBILNEGO GG

        Komentarz


          Zamieszczone przez meler Zobacz posta
          Po ok 5 sek od zezwolenia na polaczenie z siecia wyskakuje: java.lang.IllegalStateException: Expected a string but was 8
          Czy na pewno odinstalowałeś poprzednią wersję, zanim zainstalowałeś najnowszą?

          Komentarz


            tak. Najpierw usunalem stara i potem sciagnalem nowa z linku

            Komentarz


              Ale wgranie softu ponownie pomogło, uruchamia się

              Komentarz


                Nie znajdujemy się a takiej strefie czasowej mamy strefę gmt +1, czas letni +1 godzina.

                Komentarz


                  Przedstawianie się pseudonimem działa. Tak jak pisali to inni, nagle pojawiły się bardzo stare numery gg, których nie ma już (a widocznie gdzieś są) na serwerach gadu gadu.
                  Na razie nic poza tym.
                  Ostatnio edytowany przez Marcin19; [ARG:4 UNDEFINED].

                  Komentarz


                    Odnośnie złej godziny, to powinno działać poprawnie niezależnie od ustawień godziny w telefonie. Weryfikujemy dalej.

                    Komentarz


                      Na mojej nokii godzina działa bez problemu.

                      Komentarz


                        Aplikacja niepodpisana. Pobierz poprawną wersję GG .

                        takie cos przy włączaniu, a pobierałem normalnie z linku na telefon .

                        Komentarz


                          Piotrekkk, w mojej Nokii jest napisane GMT+2 uwzględniając w tym +1 godzina w okresie letnim
                          WERSJE OPERATORSKIE MOBILNEGO GG

                          Komentarz


                            beta afk.

                            Bez urazy ale 2 beta była znacznie lepsza od tego co jest teraz, testowane na tel k800 i k810i.
                            - Dodaje mi kontakty których nie używam od roku wtf?
                            - Nie mogę odbierać wiadomości, telefon się zawiesza
                            - Po odebraniu jak na szczęście się nie zawiesi, wysłaniu wiadomości, nie wyświetla się ona
                            - Zegarek, czas w telefonie 8:00 w gg 6:59
                            - Słychać strzały

                            Ogólnie to ta wersja nadaje się do sprawdzania osób dostępnych, i popatrzenie na ich statusy.

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez kuubczan Zobacz posta
                              Piotrekkk, w mojej Nokii jest napisane GMT+2 uwzględniając w tym +1 godzina w okresie letnim
                              Niektóre nokie mają podwójne ustawienia: strefa czasowa oznacza czas zimowy, czyli dla polski gmt+1, a czas letni w Polsce mamy +1h. Dla mnie to głupie, bo w innych aplikacjach, np w operze mini nie ma problemu, tylko chyba ktoś tu źle odczytuje czas o tą godzinę.

                              Komentarz


                                Zamieściłem najnowszą wersję. Moglibyście sprawdzić, czy w miarę ona działa? W przypadku nowych komunikatów błędów, których jeszcze nie było, również prosiłbym o wpisanie ich tutaj. Będę tłumaczyć co dany komunikat oznacza.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X