Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Java] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Potwierdzam, bo to miałem na myśli. Sorry za skrót myślowy. Zamiast http://mtest.gadu-gadu.pl/beta/mgg.jad wpisz http://mtest.gadu-gadu.pl/beta/mgg.jar .
    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

    Komentarz


      GG się zainstalowało, ale kolejnym błędem jest to, że tuż po uruchomieniu aplikacji zamyka się ona. Nie wyskakuje żaden błąd.

      Komentarz


        Dodajcie klikalne linki w opisach. Bo jak narazie ich nie ma. I nie zapomnijcie o wskaźniku pisania.
        Ostatnio edytowany przez Bestia.; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


          I może byście tak dodali animowane emoty? Bo w poprzedniej wersji były.
          Nie wiem czy to możliwe, ale fajnie by było jak dodalibyście tworzenie konferencji z poziomu aplikacji.
          Ostatnio edytowany przez Bestia.; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


            Xx
            Ostatnio edytowany przez Tomek016; [ARG:4 UNDEFINED].

            Komentarz


              gg java SE k810i k800i

              Działa:
              - aplikacja włącza się
              - zegar
              - statusy
              - sygnał wiadomości

              Nie działa:
              - Pisanie ze znajomymi -> nie wyświetla wysłanej, odebranej wiadomości
              - Wracają stare, nie używane, usunięte kontakty
              - Nie działa archiwum - nie ładuje się
              - Email błąd -1
              i zapewne masa innych drobiazgów

              2 beta javy działała znacznie lepiej niż to coś co jest teraz.

              postaram się wrzucić wideo tego jak cudownie działa właśnie ta nowa beta...

              Komentarz


                Wersja GG: 5.0.0.18837
                Telefon: Samsung S 5230G (Avila GPS)
                Aplikacja pobrana z komórki, zainstalowana, przy uruchamianiu jest napis "łączenie 0%" i nagle komunikat "Błąd połączenie z internetem. GG zostanie zamknięte. (javax.microedition.pki.CertificateException: Certificate was issued by an unrecognized entity)".

                Połączenie z internetem na pewno jest, z treści błędu można wywnioskować, że certyfikat jest nierozpoznawalny przez mój telefon.

                Zaraz zaraz, przypomniało mi się, że były jakieś zapisy na BETA Testy GG, ja w nich nie uczestniczę, czy to może być przyczyną tego problemu?
                Ostatnio edytowany przez cezar399; [ARG:4 UNDEFINED].

                Komentarz


                  Nie, to błąd certyfikatu, czyli kolejna niedopracowana beta.

                  Komentarz


                    Dlaczego mi GG nie działa ?
                    Pojawia mi sie " Bład połączenia (java.io.IOException: Alert (2,20)) "
                    Jestem pod WI-FI i nie ma internetu. Co mam zrobić ?

                    SAMSUNG MONTE
                    Ostatnio edytowany przez AntekPN; [ARG:4 UNDEFINED].

                    Komentarz


                      Co do błędu Alert(2,20) to problem
                      dotyczy najprawdopodobniej połączeń
                      szyfrowanych, z którymi telefon sobie
                      nie radzi. Na ten moment niestety nie
                      znamy rozwiązania problemu i nie
                      wiemy, czy w ogóle takowe istnieje.
                      .

                      Komentarz


                        Sony Ericsson Hazel.

                        Aktualne Plusy :

                        Beta włącza się bez problemów.
                        Zegar działa poprawnie.
                        Statusy są wyświetlane.

                        Aktualne Minusy :

                        Wracają usunięte kontakty.
                        Sygnał wiadomości jest Cichy.
                        Gdy telefon jest wygaszony i mam wyłączony sygnał nie powiadamia mnie o wiadomości.

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez Bestia. Zobacz posta
                          Nie wiem czy to możliwe, ale fajnie by było jak dodalibyście tworzenie konferencji z poziomu aplikacji.
                          W jakiejś mobilnej wersji GG zapowiadało działanie konferencji. I chyba było to MGG 5.
                          Co do testów, w następnym tyg. spiszę błędy, bo tel w naprawie ;dd Może jeszcze wyjdzie nowsza beta
                          PS Dlaczego w *.jad jest info o nieistniejącej już sieci GG AIR ? "FORBIDDEN: Brak dostepu. Polacz numer GG z numerem GaduAIR aby korzystac z tej wersji GG."
                          Ostatnio edytowany przez ReBeLs513; [ARG:4 UNDEFINED].
                          Adios

                          Komentarz


                            W wersji MGG 5.0 obsługuje konferencję ale tylko rozmowę a nie jej tworzenie z poziomu aplikacji. Dobrze by było jak by była funkcja tworzenia tejże konferencji z poziomu aplikacji. Wskaźnik pisania dodajcie bo wersje na inne systemy go mają. I oczywiście animowane emoty .

                            ---------- Post added at 11:12 ---------- Previous post was at 11:09 ----------

                            Nowo odkryte błędy: nie zawsze działa dźwięk i wibracja powiadamiania o nowej wiadomości, gdy się pisze capsem tekst po wysłaniu wiadomości w okienku rozmowy nachodzi na siebie. Czasami też emoty podwajają się lub przesuwają do innej linijki zasłaniając tym samym tekst, dzieję się tak m.in. podczas przeglądania archiwum. Moglibyście też rozszerzyć listę znaków specjalnych bo te " ? " wkurzają...
                            Ostatnio edytowany przez Bestia.; [ARG:4 UNDEFINED].

                            Komentarz


                              z tym dzwiekiem to problem byl od wersji moze nawet 3.x ? xd Z tg co ja pamietam na swoim fonie ;d Pasek pisania fakt, po cholerę zabierać to co aplikacja już ma (na dodatek, przydatnego)... Ale skończ z tym ciągłym przypominaniem, bo to denerwuje
                              Adios

                              Komentarz


                                Wolę przpominać bo niewiadomo czy to w ogóle czytają...
                                Ostatnio edytowany przez Bestia.; [ARG:4 UNDEFINED].

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X