Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Java] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ReBeLs513
    odpowiedział(a)
    Przypomniało mi się... Na lapku mam Nowe GG zainstalowane. Nie wiem, 8 albo 9 i tam jest opcja, że można albo pokazywać pionowe opisy albo nie. Dlaczego w wersji mgg tak może nie być ?

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    A czy to jest temat tego dotyczący? Załóż oddzielny, chociaż wydaje mi się że już była o tym mowa.

    Zostaw komentarz:


  • Bestia.
    odpowiedział(a)
    Czyżby istniała możliwość że mgg dla javy będzie za darmo? Bo zauważyłem dzisiaj wyświetlającą się reklamę play.

    Zostaw komentarz:


  • MrAFK
    odpowiedział(a)
    Przypomnę ostatni już raz, zróbcie cokolwiek żeby podstawa aplikacji mianowicie pisanie ze znajomymi działało, bo jak na razie wejdę na gg to zegarek, i statusy działają prawidłowo reszta już nie, nawet wiadomości nie można odczytać!

    Zostaw komentarz:


  • ReBeLs513
    odpowiedział(a)
    Jeśli chodzi o ten błąd z certyfikatem... U mnie on wystąpił jak po zaimportowaniu kontaktów od razu wszedłem w ustawianie opisu i zacząłem pisać ( z 10 s. było włączone to okienko) - aplikacja wtedy nie jest aktywna i nie łączyła się z internetem a w skutek tego po powrocie do listy kontaktów wyskoczył ten błąd, więc się połączyłem jeszcze raz z netem i było git. Kolejnym więc błędem jest to, że apka "się zwiesza"/ nie reaguje, kiedy trochę dłużej pisze się np. opis lub z kimś z tego okno edycji z telefonu, nie z paska w gg (nie wiem jak to nazwać ; P)
    Również byłoby dobrze, gdyby dźwięki aplikacji się nie zacinały (nie zawsze one są) ale ktoś już o tym wspomniał. I jeszcze przy dźwiękach zostając - dlaczego ich głośność zależy od vol. odtwarzacza a nie ustawionego profilu ??

    Zostaw komentarz:


  • HitmanoOowski13
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Loca Zobacz posta
    No sorki, ale według mnie ważniejsze by było raczej naprawienie błędu, że aplikacja nawet nie chce się włączyć, a nie jakiś bezsensowny wskaźnik pisania albo animowane emotikony ;x

    Były animowane w 4.7... Jestem ' za ' .

    Zostaw komentarz:


  • Bestia.
    odpowiedział(a)
    A dla mnie to właśnie byłoby bardzo przydatne.

    Zostaw komentarz:


  • ReBeLs513
    odpowiedział(a)
    Aa xDD Dla mnie mało przydatne, bo zazwyczaj apkę mam w tle ale można by było i tak
    PS Dlaczego link zostaje wysyłany na mój mail gmail a nie na taki, jaki mam na konto.gadu-gadu.pl ? Chodzi o tą aktywację konta, której link i tak przyszedł kilka dni później
    Ostatnio edytowany przez ReBeLs513; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Bestia.
    odpowiedział(a)
    Mi chodzi o takie coś że wiadomo np. że druga osoba teraz do nas pisze tak jak to jest na kompie.

    Zostaw komentarz:


  • ReBeLs513
    odpowiedział(a)
    Ok, pora na moją ocenę xD
    1. Czas wkońcu działa poprawnie.
    2. (Nie) cieszę się ze starych kontaktów, których od x czasu nie mam. Ale z drugiej strony to plus
    3. Wysłając maila z aplikacji polskie znaki u odbiorcy nie są wyświetlane poprawnie. (Pominę fakt, że już wieki temu to zgłaszałem ;P)
    4. <EDIT> Posługiwanie się nickiem działa
    5. @Bestia Jeśli chodzi Tb o to okienko pisania wiadomości na dole to zjedź na sam dół rozmowy i zacząć pisać.
    6. Gdzie jest export kontaktów ? (Należy odebrać jako sugestię a nie żal ) Nie ufam gg serwerom (wogóle - polskim), więc wolałbym mieć kopię w pliku
    7. Bym zapomniał oO Tzw. nowa linia w rozmowie jest odczytywana jako znak zapytania ;x
    Ostatnio edytowany przez ReBeLs513; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • mark1a
    odpowiedział(a)
    Ja mam problem z uruchomieniem aplikacji.Pisze mi taki błąd "Błąd połączenia z internetem. GG zostanie zamknięte. (javax.microedition.io.ConnectionNotFoundException : error 0 in socket::open)" Próbowałem się łączyć przez profil WAP i INTERNET bez żadnego skutku.
    Jak aplikacja się mnie pyta o zezwolenie do internetu to jej zezwalam. Telefon to Samsung Avila. Z góry dzięki za pomoc.
    Przed chwilą pojawił mi się taki błąd "Błąd połączenie z internetem. GG zostanie zamknięte. (javax.microedition.pki.CertificateException: Certificate was issued by an unrecognized entity)".
    Tak jak by telefon nie rozpoznawał wymaganego certyfikatu :/
    Ostatnio edytowany przez mark1a; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Loca
    odpowiedział(a)
    Ale jeszcze nie wyszła oficjalna wersja, a o tym napisałeś z 10 razy chyba żeby dodali ;x Wiele błędów jest wciąż, a Ty (Bestia) się uparłeś na te rzeczy...

    P.S
    Pisze się: "przeze mnie" ;f

    Zostaw komentarz:


  • Bestia.
    odpowiedział(a)
    Ja nie mówię że mają to teraz dodać. Mówię że jak już wyjdzie oficjalna wersja to żeby w niej się podane wyżej przezemnie rzeczy się znalazły.

    Zostaw komentarz:


  • ReBeLs513
    odpowiedział(a)
    Owszem ale też moim zdaniem bez sensu było go usuwać

    Zostaw komentarz:


  • Loca
    odpowiedział(a)
    No sorki, ale według mnie ważniejsze by było raczej naprawienie błędu, że aplikacja nawet nie chce się włączyć, a nie jakiś bezsensowny wskaźnik pisania albo animowane emotikony ;x

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X