Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Java] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    nowa wersja, uruchamianie stoi na 100%

    Komentarz


      Spoko update a kiedy można się spodziewać działającej javy? takie w której da się pisać ze znajomymi? bo to nadal NIE DZIAŁA

      Komentarz


        Zamieszczone przez Piotrekkk Zobacz posta
        nowa wersja, uruchamianie stoi na 100%
        u mnie to samo : /

        Komentarz


          Dla pewności: Odinstalowaliście poprzednią wersję?

          Komentarz


            Ja nie odinstalowałem, normalnie ją zaktualizowałem. Zawsze tak robię i nigdy problemów nie było. Mam nokię

            Komentarz


              W pierwszym poście jest jasno napisane, że bety należy ODINSTALOWYWAĆ, a nie nadgrywać.

              Komentarz


                Po odinstalowaniu działa.

                Komentarz


                  Brawo. Na przyszłość przed złogszeniem, że coś nie działa, proszę o odinstalowanie i zainstalowanie ponownie aplikacji. Cały czas są jakieś zmiany w aplikacji, a z przyczyn chyba oczywistych nadgrywania w wersji beta nie wspieramy.

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
                    Dla pewności: Odinstalowaliście poprzednią wersję?
                    Tak, proponuję sprawdzić samemu na k800i i k810i w razie niedowiary, nie widać wysłanej/odebranej wiadomości, reszta w porządku. Większe aplikacje, min konkurencji na tych telefonach działają prawidłowo. Nie wiem w czym problem, może przez tą automatyczną synchronizację? Pobiera kilkadziesiąt starych numerów jak tylko przejdę do zakładki mail lub ostatnie, co może powodować to że wiadomości "nie widać"

                    Komentarz


                      Ja się pytam co to ma znaczyć? Góra dwie wiadomości idzie wysłać a potem się zawiesza i już żadnej nie wysyła! Odbierać to odbiera ale wysłać to już nie. Do dupy mi potrzebna taka beta z której nawet nie mogę napisać.

                      Komentarz


                        Popieram, u mnie idzie wysłać jedną wiadomość której nie widać i więcej wysłać do danego kontaktu nie mogę, na desktopie widać msg którą wysłałem na becie niestety nie. Bestia to jest beta, do testów nie używania jak normalnej apki' więc może ogarnij. Stabilna jest poprzednia wersja i możesz jej używać normalnie.

                        Komentarz


                          Już przeszło, widać był to chwilowy błąd.

                          Komentarz


                            Bestia, bądź kulturalniejszy.

                            Komentarz


                              Zainstalowałem tą nową wersje i nie działa archiwum. Klikam w menu na archiwum, potem w jakąś rozmowę, wyświetla się napis "Wczytywanie..." i mogę czekać tak nawet kilka min i nic się nie dzieje.

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez cezar399 Zobacz posta
                                Wersja GG: 5.0.0.18837
                                Telefon: Samsung S 5230G (Avila GPS)
                                Aplikacja pobrana z komórki, zainstalowana, przy uruchamianiu jest napis "łączenie 0%" i nagle komunikat "Błąd połączenie z internetem. GG zostanie zamknięte. (javax.microedition.pki.CertificateException: Certificate was issued by an unrecognized entity)".

                                Połączenie z internetem na pewno jest, z treści błędu można wywnioskować, że certyfikat jest nierozpoznawalny przez mój telefon.

                                Zaraz zaraz, przypomniało mi się, że były jakieś zapisy na BETA Testy GG, ja w nich nie uczestniczę, czy to może być przyczyną tego problemu?
                                Najnowsza wersja (GG v5.0.0.19077 (11.05.2012)) nie rozwiązała tego problemu. ODINSTALOWAŁEM wcześniejszą betę.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X