Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Java] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    za duże wyzwanie dla "ekipy" GG Network ^^

    Komentarz


      A nie lepiej dodać kodowanie UTF-8 które obsłuży polskie znaki + znaki specjalne? Unicode lepiej nie... No błagam, Java nie ma aż takich ograniczeń...
      I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

      Komentarz


        Tak Wasky. Lubię gadać z Egipcjanami przez gg. Więc potrzebuje takich sywboli. Hahh
        Ostatnio edytowany przez Bestia.; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


          Mobilne GG nie używa czcionek zawartych w firmware telefonu tylko posiada własne "czcionki". Jak dla mnie same "niemieckie znaczki" + wszystkie te, które możemy wklepać z klawiatury PC wystarczą.

          Komentarz


            z klawiatury PC są wszystkie. a po co niemieckie?

            jak byście pisali jako *listę*, bez okresleń "itp" lub nazywania zbioru znaczków, to było by łatwiej. Chyba możecie te znaki wpisać jeśli są dla Was ważne. Dzięki.

            Komentarz


              Hej, pisałem już kiedyś, problem nadal nie został naprawiony. Mama Samsunga Avile i przy próbie włączenia wyskakuje tym razem dłuższy komunikat i brzmi tak : "Błąd połączenia z internetem. GG zostanie zamknięte. (javax.microedition.pki.CertificateException:Certi ficate was isued by an unrecognized entity)" Domyślam się że chodzi o certyfikat. co w takim razie zrobić ?
              Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: 3 strony wątku mówią o tym o co pytasz... wystarczyło użyć wyszukiwarki... każdemu oddzielnie i osobiście nie będziemy odpowi

              Komentarz


                Zbyt długi opis jest zakończony trzema kropkami. To może nic ale zbyt długa wiadomość w poziomie też jest ucinana i zakończona trzema kropkami (...) ! !

                Komentarz


                  Archiwum wolno się ładuje.

                  Komentarz


                    Dzisiejsza wersja - te same błędy co wcześniej na k800i i k810i nie można wysłać odebrać wiadomości

                    Komentarz


                      instalki z pliku .jar też się raczej nie doczekam , po zmianie w linku z jad na jar po odpaleniu gg wyświetla żeby pobrać poprawną wersje gg i zamyka aplikacje,przy próbie instalacji z pliku jad "brak obowiązujących atrybutów" już o tym pisałem ale patrze że mało to kogoś interesuje. Przy pierwszych betach była opcja instalacji z pliku jar,nie wiem czemu została usunięta.

                      Komentarz


                        Ciągle powracają bardzo stare kontakty na liście. Zajmijcię się tym w kolejnych wersjach bo występuję straszny chaos.

                        Komentarz


                          Pisać jak do słupa z tymi sugestiami...

                          Komentarz


                            http://mtest.gadu-gadu.pl/beta/mgg.jar

                            To, że nie ma w linku w poście nie znaczy, że nie ma.
                            Czasem wystarczy poruszyć głową.

                            Komentarz


                              to rusz głową i czytaj posty ze zrozumieniem ! Co z tego że zmieniłeś końcówkę z jad na jar jak właśnie o tym pisałem,niestety ten proces instalacji nie jest wspierany.
                              Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: ze 100 razy pisaliśmy w tym wątku, żeby nie cytować poprzedniego posta...

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez cezar399 Zobacz posta
                                Wersja GG: 5.0.0.18837
                                Telefon: Samsung S 5230G (Avila GPS)
                                Aplikacja pobrana z komórki, zainstalowana, przy uruchamianiu jest napis "łączenie 0%" i nagle komunikat "Błąd połączenie z internetem. GG zostanie zamknięte. (javax.microedition.pki.CertificateException: Certificate was issued by an unrecognized entity)".

                                Połączenie z internetem na pewno jest, z treści błędu można wywnioskować, że certyfikat jest nierozpoznawalny przez mój telefon.
                                Ktoś kiedyś pisał, że problem występuje również na Samsung Monte oraz LG kp 500.
                                Błąd wciąż występuje, wiem, że to nie zależy od wersji klienta, tylko od serwerów, ale pytam się z ciekawości - już coś wymyśliliście jak ten błąd usunąć/obejść ??

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X