Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Java] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    A na se w910 wszystko pięknie ładnie Jak narazie nic nie wykryłem
    Adios

    Komentarz


      Samsung G810 - przy instalacji przez systemowa przeglądarkę jak i z pliku wyskakuje komunikat: Błąd certyfikatu. Skontaktuj się z dostawca aplikacji

      Komentarz


        mi się na k810i zawiesza do tego stopnia że muszę baterię wyjmować żeby zamknąć "to coś"

        Komentarz


          A mi się zawiesza czasem po wysłaniu wiadomości. Cały czas wyświetla sie ta koperta i nie idzie wysłać ani odebrać wiadomości. Przy wysyłaniu zdjęć jest to samo. Też zawiesza się na tej kopercie (wskaźnik wysłania wiadomości).

          Komentarz


            dokładnie mam to samo + zawiechy i wracające numery

            Komentarz


              Jak już jesteśmy przy numerach. To ja się pytam po co mi rozmowy sprzed paru miesięcy i numery z tychże właśnie rozmów które już dawno usunąłem? Może dalibyście możliwość usuwania tych numerów. Bo już miesiąc ślęczycie nad tą betą a nic wielkiego nie zrobiliście.

              Komentarz


                "Zaprawdę, ja się pytam, po co mi to?" - Bestia "uwielbiam" twój sposób bycia na tym forum.

                Komentarz


                  No ktoś tu musi was negatywnie oceniać i gonić do roboty.

                  Komentarz


                    Nie ty jesteś od gonienia nas do roboty. Nie przeginaj.

                    Komentarz


                      Bestia, to są testy, więc weź zrozum, że błędy są, i miej nadzieję, że zostaną naprawione, nie jutro, pojutrze, tylko za parę dni/tygodni, gdyż to nie jest tak łatwo coś zrobić. Wiedz, że inni (np. ja) mamy większe problemy z tą betą, gdyż się nam nawet nie chce otworzyć poprawnie .
                      I co, żalę się do zespołu GG, że mi h***wo wersję TESTOWĄ GG zrobili? Nie. Zgłosiłem, zostało mi wyjaśnione co jest nie halo, i grzecznie czekam na poprawkę .

                      Komentarz


                        Oj Wasky Wasky robić się nie chce... Piątek już a nowej bety nie ma .

                        Komentarz


                          Bestia, spokojnie, nie bądź taki nachalny, bo to trochę niekulturalnie

                          Zrozum, że to wcale nie jest takie proste, jak by się mogło wydawać
                          I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                          Komentarz


                            Bestia. za offtop warn. To nie wątek do ponaglania by beta wyszła szybciej. Riposty sobie daruj, bo uznam to za dalszy offtop. Wątek jest do zgłaszania opinii o wynikach pracy a nie o samej pracy zespołu programistów.

                            Komentarz


                              LG GD510
                              MGG 5.0.0.19197

                              1 uruchomienie -> wszystko OK
                              kolejne uruchomienia -> Zamiast wyświetlać kontakty tak jak mam ich zapisanych na liście (np. Kill) wyświetla się numer, a następnie pobierają się jego dane z serwera, tj. imię i nazwisko (?). Możliwe, że jest to spowodowane dużą liczbą kontaków (mam ich około 300). Ponadto zauważyłem że podczas włączania aplikacji, jak pisze "Trwa import (x%)" ten "x" dolatuje do około 54% a potem już od razu się łączy (mimo iż wyświetla się "brak kontaktów").

                              Jeżeli coś napisałem niezrozumiale to proszę o zadawanie dalszych pytań

                              Komentarz


                                Drodzy programiści, wasz wysiłek i cieżką pracę baardzo szanuję,
                                lecz nowej bety baardzo mi brakuje. Chcę zgłaszać wam nowe błędy,
                                lecz bez tej bety nie mam którędy.
                                Błędy wciąż się pojawiają,
                                lecz ja wierzę że w waszych rękach prędko znikają. Czasem was mocno krytykuje,
                                lecz musicie wierzyć że waszą pracę szanuję. Was programistów na świecie jest wiele,
                                lecz takich dobrych i wytrwałych jak wy zapewnie nie wiele.
                                Po przeczytaniu tego wiersza niech wam się lepiej pracuje i nową betę wyprodukuje.


                                Słaba poezja, ale może to was nakłoni do pracy. Qrix nie dawaj mi bana za to.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X