Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Java] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • HitmanoOowski13
    odpowiedział(a)
    Nokia 6650 - Niezgodne rozmiary Jad i Jar.

    Zostaw komentarz:


  • Wikix
    odpowiedział(a)
    Niestety, nadal ten sam błąd połączenia (java.io.IOException: Alert (2,20)). Samsung Wave 533.

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Zapomniałem dodać:
    • Odinstalowujemy poprzednią wersję, zanim zainstalujemy obecną
    • Jeśli komuś znowu wyskoczy pusty komunikat, to należy go tłumaczyć jako "Błąd połączenia z internetem"

    Zostaw komentarz:


  • Piotrekkk
    odpowiedział(a)
    Aplikacja działa na nokii 2730, ale problem z czasem (godzina do przodu) nadal jest.

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Zamieściłem nową wersję. Sprawdźcie czy teraz będzie lepiej, czy nadal koszmar.

    Zostaw komentarz:


  • meler
    odpowiedział(a)
    tylko ze ten blad jest zawsze g wystepuje nie tylkn u mnie ... Nie ma znaczenia czy serwer dziala, zawsze wyskakuje

    Zostaw komentarz:


  • coopra
    odpowiedział(a)
    502 to bad gateway, przeciążenie serwera lub zbyt trudna operacja. A ten błąd może być z tym związany. Poczekaj, spróbuj później, może minie.

    Zostaw komentarz:


  • meler
    odpowiedział(a)
    na nokii X2-00 po włączeniu i chwilki odczekania wyskakuje Błąd serwera . Spróbuj później (502). A po kliknięciu zamknij jeszcze komunikat: Bład skórki:java.lang.NullPointerException. Czy ktos zna rozwiazanie tego problemu

    Zostaw komentarz:


  • Loca
    odpowiedział(a)
    Najnowsza wersja - przy włączeniu pusty komunikat o błędzie i przycisk zamknij, po jego wciśnięciu błąd skórki i wyrzucenie z aplikacji.

    Zostaw komentarz:


  • HitmanoOowski13
    odpowiedział(a)
    U kolegi na fonie wyskakuje błąd - " java.io.I0exception: Could not connect to MInfo : HTTP response 0, Could not connect to MInfo: HTTP response 0 " .

    Zostaw komentarz:


  • mati150_92
    odpowiedział(a)
    u mnie tez to samo tylko zamknij a później wyskakuje błąd skórki java.lang.NullPointerException ;/

    Zostaw komentarz:


  • mimi97
    odpowiedział(a)
    u mnie identycznie jak u kolegów wyżej

    Zostaw komentarz:


  • ReBeLs513
    odpowiedział(a)
    U mnie przy uruchomieniu jest alert błędu ale jego treści nie ma. Tylko "zamknij".

    Zostaw komentarz:


  • sadowski
    odpowiedział(a)
    Samsung monte i tez najpierw komunikat na białym tle i błąd skórki ;/

    Zostaw komentarz:


  • ktocus12
    odpowiedział(a)
    Również wyskakuje mi błąd ten co daneq. SonyEricsson W200. Wcześniejsze wersje nie miały nigdy tego problemu, reinstalacja nic nie daje.

    Dodam tylko że we wcześniejszych wersjach mimo obecności certyfikatu za każdym razem nowego "typu" połączenia wyskakiwał komunikat telefonu: "Tożsamość serwera niezidentyfikowana, kontynuować w bezpiecznym połączeniu?". Za każdym razem wystarczyło dać "Tak" i aplikacja działała poprawnie, tyle że to bardzo często wyskakiwało: Przy starcie aplikacji, przy logowaniu, przy sprawdzaniu zgodności kontaktów, przy wchodzeniu do archiwum itp.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X