Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Java] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • europolitan
    odpowiedział(a)
    Żeby tylko nie okazało się, że znowu będziemy czekać na kolejną wersję, bo ta zostanie zablokowana.
    Widzę, że naprawdę GG teraz idzie naprzód.
    Oby tak dalej.
    U mnie też czas już jest dobry, tylko szkoda, że nie jest on u dołu po środku ja w starej wersji.
    Wydaje mi się, że był nieco lepiej widoczny.

    Zostaw komentarz:


  • Bestia.
    odpowiedział(a)
    Znalazłem taki błąd że po wysłaniu wiadomości nie zawsze działa spacja tam gdzie ją użyłem. Np. "hejKuba co tam?" a powinno być "hej Kuba co tam?" i sprawdziłem to nie moja wina tylko aplikacji.

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez daneq Zobacz posta
    Wstawcie instalkę .jar bo tego się nie da zainstalować "brak obowiązujących atrybutów" nokia 6650d s60v3.
    Możesz zmienić końcówkę linku z jad na jar aczkolwiek taki sposób instalacji nie jest chyba wspierany

    Zostaw komentarz:


  • mimi97
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Wikix Zobacz posta
    U mnie nadal występuje błąd połączenia (java.io.IOException: Alert (2,20)). Samsung Wave 533.

    Czy tylko ja mam takie wrażenie, czy wspomniany wyżej błąd dotyczy większości modeli samsungów?
    tak chyba tak . ja mam właśnie Samsunga Monte i tak mam ; /

    Zostaw komentarz:


  • Bestia.
    odpowiedział(a)
    No panowie brawo dla was, wszystko mi w tej becie działa, o dziwo nawet czas jest dobry. Brakuje mi tylko wskaźnika pisania.

    Zostaw komentarz:


  • awer92
    odpowiedział(a)
    Istnieje możliwość dodania w ustawieniach opcji do wybrania aby zegar był na środku dolnego paska tak jak w starszych wersjach(obecnie muszę minimalizować aplikacje by sprawdzić godzinę w telefonie bo ikona globusa zasłania minuty)? W finalnej będzie możliwość korzystania z dwóch numerów jak w starszych wersach?

    Zostaw komentarz:


  • tomeek21
    odpowiedział(a)
    nie cytujemy poprzedniego posta w całości

    U mnie tak samo jak u kolegi.
    Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • piter31
    odpowiedział(a)
    Na samsungu monte również występuje błąd (java.io.IOException: Alert (2,20))

    Zostaw komentarz:


  • Wikix
    odpowiedział(a)
    U mnie nadal występuje błąd połączenia (java.io.IOException: Alert (2,20)). Samsung Wave 533.

    Czy tylko ja mam takie wrażenie, czy wspomniany wyżej błąd dotyczy większości modeli samsungów?

    Zostaw komentarz:


  • daneq
    odpowiedział(a)
    Wstawcie instalkę .jar bo tego się nie da zainstalować "brak obowiązujących atrybutów" nokia 6650d s60v3.

    Zostaw komentarz:


  • mimi97
    odpowiedział(a)
    Błąd połączenia (java.io.IOException: Alert (2,20))

    Zostaw komentarz:


  • ReBeLs513
    odpowiedział(a)
    Not Found

    Zostaw komentarz:


  • ath
    odpowiedział(a)
    Dla osób z niepoprawnym czasem, prośba o zainstalowanie builda z http://mtest.gadu-gadu.pl/beta/z/mgg.jad, upewnić się że czas jest nieporpawny, przejść do Menu->GG->O Programie, i przepisać dosłownie końcówkę okienka (od time do końca) lub zrobić z niego czytelne zdjęcie, wysłać na testujmgg@gadu-gadu.pl wraz z poprawną datą jaka powinna była być w chwili uruchomienia.
    Ostatnio edytowany przez ath; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: poprawiony url :\

    Zostaw komentarz:


  • rekin22a
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez euphonic Zobacz posta
    Popieram jak wyżej, "aplikacja wygasła. Pobierz nową wersję"
    U mnie to samo. A jak próbuje pobrać bezpośrednio na 6500s to wywala błąd certyfikatu

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    tu pisać żale o braku bety -> http://forum.gg.pl/showthread.php?50...ku-z-opiniami)
    a w tutejszym wątku tylko opinie, błędy, sugestie na temat programu, nie twórców.
    Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X